Results from Test Tournament - Junior I Open Standard 20 października 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Test Tournament
Rosja - Moscow 20 października 2012

Junior I Open Standard 20 października 2012

Finał

1  Oleg Chzhen & Ekaterina Osovskaya Rosja
2  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Uzbekistan
3  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Rosja
4  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Rosja
5  Artem Erkaev & Darya Bondareva Rosja
6  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Rosja
8  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Rosja
9  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Rosja
10  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Rosja
11  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Rosja
12  Aleksey Lukyanchuk & Anzhelika Barabanova Rosja
13  Kirill Kalinushkin & Anastasiya Kosareva Rosja

Ćwierćfinał

14  Yakov Shakhov & Dariya Dzhangarasheva Kazachstan
15  Ivan Tlustenko & Anastasiya Gorzhuy Rosja
16  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Rosja
17  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Rosja
18  Nikita Saliev & Regina Tolstikova Kazachstan
19  Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Rosja
19  Anton Larionov & Anastasiya Smirnova Rosja
19  Egor Marichev & Arina Shakina Rosja
22  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Rosja
23  Ilya Zidan & Anastasiya Sharkova Rosja
24  Ilya Punegov & Stanislava Smirnova Rosja

Runda 2 (górne 49)

25  Igor Makurin & Ekaterina Guleva Rosja
26  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Rosja
26  Aleksey Matveenko & Anna Shelpakova Rosja
26  Zakhar Skrylnik & Polina Barhatova Rosja
29  Konstantin Sizentsev & Darya Loboda Rosja
30  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Rosja
31  Andrey Rodin & Mariya Kotova Rosja
32  Igor Klok & Sofiya Bulgakova Rosja
32  Semen Kokovin & Anna Dimidova Rosja
34  Pavel Dmitriev & Margarita Makeeva Rosja
34  Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Rosja
34  Maksim Stasyuk & Anna Voronkova Rosja
37  Evgeniy Budyak & Natalya Chupina Rosja
37  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Rosja
37  Vadim Plotnikov & Anastasiya Berezina Rosja
40  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Rosja
40  Ivan Galatenko & Alisa Kirichenko Rosja
42  Vladimir Moiseev & Mariya Dukker Rosja
42  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Rosja
44  Denis Baranchugov & Zhanna Tsyrenova Rosja
44  Oleg Karyagin & Ekaterina Alekhina Rosja
44  Evgeniy Komarov & Anastasiya Karanova Rosja
47  Aleksej Potselov & Dajaana Aprosimova Rosja
48  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Rosja
49  Artem Khruschalev & Polina Chichulina Rosja

Runda 1 (górne 70)

50  Ilya Gashkov & Kristina Anenko Rosja
50  Daniil Korepov & Alena Korepova Rosja
52  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstan
53  Ilya Logachev & Anastasiya Leonteva Rosja
53  Gleb Saprykin & Darya Gaponova Rosja
53  Aleksandr Sytezhev & Darya Verkhova Rosja
56  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Rosja
57  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Rosja
57  Aset Doshimov & Valeriya Mashava Rosja
57  Vadim Maksimov & Tatyana Popova Rosja
57  Maksim Nesterov & Irina Harkova Rosja
61  Aleksey Abakumov & Sofya Bashilova Rosja
62  Egor Rybalkin & Yuliya Guseva Rosja
63  Viktor Moskalyuk & Mariya Lobanova Rosja
64  Danil Bolshakov & Anastasiya Ivanova Rosja
65  Ivan Lavrov & Natalya Yaremchuk Rosja
65  Egor Zolotarev & Anastasiya Ponomarenko Rosja
67  Aleksey Fedorov & Yana Lazareva Rosja
68  Emil Nasibullin & Roza Gazizova Rosja
69  Maksim Zherdev & Kristina Burtseva Rosja
70  Vladislav Tkachenko & Olga Bichevina Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}