Results from Test Tournament - Juvenile II D Combi 2 20 października 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Test Tournament
Rosja - Moscow 20 października 2012

Juvenile II D Combi 2 20 października 2012

Finał

1  Maksim Shevchenko & Adilya Omarova Kazachstan
2  Konstantin Zenkov & Lidiya Bengardt Rosja
3  Roman Zubritskiy & Anastasiya Galkina Rosja
4  Ilya Zubenko & Arina Matasar Rosja
5  Levan Usmanov & Karina Gaynatdinova Rosja
6  Anton Parfenov & Kseniya Zubkova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Daniil Markelov & Sofiya Aryankina Rosja
8  Matvey Evdokimov & Lada Kiseleva Rosja
9  Maksim Toloko & Yana Masharova Rosja
10  Vladislav Kuranov & Valeriya Romanova Rosja
11  Mikhail Morozov & Veronika Tarasova Rosja
12  Konstantin Oparin & Elizaveta Nedobej Rosja
13  Nikita Fedorov & Polina Bombitskaya Rosja

Ćwierćfinał

14  Artem Kukushkin & Renata Frolova Rosja
15  Zakhar Sudakov & Elizaveta Yurtaeva Rosja
16  Konstantin Kuzmin & Valeriya Kuzmina Rosja
16  Gleb Shabentov & Anastasiya Stremousova Rosja
18  Maksim Ignatov & Polina Baronova Rosja
18  Denis Tvaev & Mariya Barsukova Rosja
20  Viktor Rogatyuk & Irina Ivanova Rosja
21  Aleksandr Anisimov & Ekaterina Babanina Rosja
21  Arseniy Semenov & Mariya Kunakova Rosja
23  Sergey Sokolov & Polina Krivorotova Rosja
24  Kirill Chernyshov & Darya Krupen Rosja

Runda 1 (górne 47)

25  Nikolay Bespalov & Anastasiya Kvyatkovskaya Rosja
25  Yaroslav Ukrainskiy & Polina Artsibasheva Rosja
27  Sergey Jakovlev & Elizaveta Sokolova Rosja
28  Leonid Balin & Tatyana Ksandopulo Rosja
29  Ilya Grankin & Anastasiya Prozheeva Rosja
30  Vladislav Kurbatov & Angelina Tsiprush Rosja
31  Vadim Zhurin & Veronika Popova Rosja
32  Andrey Medvedev & Valeriya Bubnova Rosja
33  Ilya Petrov & Anna Izmaylova Rosja
34  Vladimir Biletskij & Ekaterina Yakobchuk Rosja
35  Semen Kochetov & Darya Sviridenko Rosja
36  Saveliy Prokhorov & Tatyana Lukina Rosja
36  Nikita Shalaevskikh & Eleonora Khaschanova Rosja
38  Ilya Arkhipov & Natalya Maksimova Rosja
39  Artem Bagdasaryan & Kristina Sargsyan Rosja
39  Kirill Bystrov & Anna Nechaeva Rosja
39  Vyacheslav Chumichev & Margarita Sazonova Rosja
42  Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Rosja
43  Yan Bakanov & Galina Samylova Rosja
43  Vladislav Morozov & Yuliya Ponomareva Rosja
45  Nikita Gorbachov & Veronika Zobnitseva Rosja
46  Timofej Yarovoj & Mariya Titova Rosja
47  Amir Dasher & Olesya Kameneva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}