Results from The Imperial Championships - Amateur Latin 10 października 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

The Imperial Championships
Anglia - Frimley Green 10 października 2004

Amateur Latin 10 października 2004

Finał

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Słowenia
3  Derek Hough & Rosa Filippello Anglia
4  Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Rosja
5  Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Słowenia
6  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
8  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rosja
8  Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rosja
10  Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
10  Robin Sewell & Nuria Santalucia Australia
12  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja

Ćwierćfinał

13  Artem Epifanov & Ewa Szabatin Polska
14  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luksemburg
15  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Niemcy
19  Stephen Mccann & Marina Shalneva Anglia
20  Aleksandr Kaliuzhnyi & Svetlana Bubnova Rosja
20  Marco Mancini & Giada Filacchione Włochy
22  Lu Ning & Wei Wei Chiny
23  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Rosja
23  Fabio Modica & Tinna Hoffmann Dania
25  Vladislav Borodinov & Irina Garous Rosja

Runda 3 (górne 45)

26  Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Rosja
28  Andrew Cuerden & Hanna Haarala Anglia
28  Denis Shepelev & Anna Abakumova Rosja
30  Vladimir Karpov & Olga Barannikova Rosja
31  Sune Hartmann & Liza Lebedeva Dania
31  Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Włochy
33  Vladimir Fetisov & Farida Galieva Rosja
33  Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
33  Nikolai Palianov & Polina Gladkova Rosja
36  Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Włochy
36  Andrea Silvestri & Francesca Berardi Włochy
38  Davide Barone & Michela Rossi Włochy
38  George Osadchy & Irina Bubnova Rosja
40  Mario Palermo & Federica Lappano Włochy
42  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
43  Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
43  Janick Birkehoj & Asta Sigvaldadottir Dania
45  Stefano Oradei & Luisa Beliani Włochy
46  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Włochy
46  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Włochy
48  Giordano Pizzardi & Tatiana Banco Włochy
49  Alberto Tridente & Giulia Settomini Włochy
49  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia

Runda 2 (górne 76)

51  Ryan Hammond & Lindsey Muckle RPA
  Benedict Asgeirsson & Benedicte Bendtsen Dania
  Salvatore Bellavita & Ylenia Intravaia Włochy
  Adam Blakey & Meagan Alderton Australia
  Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Włochy
  Damian Czarnecki & Michaela Kjaer Dania
  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rosja
  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Rosja
  Manuel Fraboni & Daniela Infantino Włochy
  Simone Franco & Sara Casini Włochy
  Artiom Galiaga & Ophelie Sarica Francja
  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
  Sergei Guskov & Anna Sharikova Rosja
  Patrick Helm & Sharna Burgess Anglia
  Wen Li & Zhen Li Chen Chiny
  Rene Loft & Laura Hair Dania
  Damiano Lonardi & Sara Cengia Włochy
  Sergey Matsuk & Ekaterina Vorobeva Rosja
  Valentin Milev & Ekaterina Fadeeva Bułgaria
  Oleg Miroshnichenko & Elena Feitliher Izrael
  Ken Moller Hansen & Henriette Lindberg Dania
  Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Francja
  Emiliano Palmieri & Federica Rai Włochy
  Roberto Paulesu & Romina Deidda Włochy
  Nicolas Pouget & Coralie Anfray Francja
  Toni Rasimus & Anna Liisa Bergström Finlandia
  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Włochy
  Thomas Szego & Corinne Roost Szwajcaria
  Alexander Timofeev & Elena Muratova Rosja
  Mads Vad & Kelly Smith Dania
  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dania

Runda 1 (górne 114)

83  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Kanada
83  Matti Puro & Anne Jänkälä Finlandia
85  Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Włochy
86  Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Włochy
87  Dawid Kaminski & Rachel-anne Morgan Anglia
88  Laurits Buse & Gitte Kragelund Dania
88  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandia
88  Michele Prioletti & Sonia Stanziani Włochy
91  Giuseppe Caruso & Gaetana Torrisi Włochy
91  Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Włochy
93  Martin Glerup & Mia Vad Dania
94  Anthony Lacroix & Angelique Cazalis Francja
96  Torben Hoffmann & Signe Hougaard Dania
97  Danny Bayne & Danielle Booth Anglia
98  Oron Dahan & Polina Chikatunov Izrael
98  Kiril Sivolapov & Olga Glebova Izrael
98  Juha Viermaa & Maarit Nuutinen Finlandia
102  Roman Borohov & Alexandra Kompaneez Izrael
103  Rasmus Pedersen & Pernille Kraft Dania
104  Simon Richardson & Heather Durose Anglia
105  Thomas Sorensen & Anne Bruun Baden Dania
107  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Francja
109  Kabelo Khunou & Tamara Pieragostini RPA
109  Rodrigue Vieux & Sandra Vieux (aka Girard) Francja
109  Richard Waldock & Stephanie Weiss Anglia
112  Pasha Fisak & Popi Spyridis Grecja
113  Savio Lattanzio & Angela Gargano Włochy
113  Alessio Pintus & Sara Corpino Włochy
115  Jake Davies & Kristina Pfeffer Dania
115  Anton Kananen & Mona Redsven Finlandia
117  Pierre Vallee & Marion Duguest Francja
118  Kevin Weatherley & Julie Flintham Anglia
119  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francja
119  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
119  Simone Malatino & Daniela Bettinelli Włochy
122  Henri Ranta & Kira Salonen Finlandia
122  Antony Rau & Sarah Bailey Anglia
124  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}