Results from The International Championships - Junior Standard WTFQ(V) 11 października 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

The International Championships
Anglia - Brentwood/London 10 października 2006

Junior Standard WTFQ(V) 11 października 2006

Finał

1  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglia
2  Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy
3  Chong He & Jing Shan Chiny
4  Si Cheng Li & Zhou Man Ni Chiny
5  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [28] Iaroslav Bieliei & Kristina Noshchenko Ukraina
8  [26] Alessandro Bosco & Federica Bosco Włochy
8  [26] David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
10  [23] Giuseppe Di Napoli & Caterina Coscia Włochy
10  [23] Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
12  [18] Daniel Power & Amy Ward Anglia
13  [17] Bruno Picconi & Carlotta Liardi Włochy
14  [11] Aleksey Polovnikov & Anna Argun Rosja
15  [9] Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rosja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

16  [13] Pierpaolo Chiantera & Cristina Chiantera Włochy
16  [13] Mirko Spano & Serena Quadrelli Włochy
18  [12] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
19  [11] Matteo Lumetta & Nausica Angelini Włochy
19  [11] Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonia
19  [11] Roman Zotov & Lidiya Chernova Rosja
22  [9] Yufeng Bi & Tian Ding Mao Chiny
22  [9] Daniel Silva & Lauren Hunt Anglia
24  [8] Benjamin Calkar & Tara James Dania
25  [5] Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Rosja
25  [5] Alex Freyr Gunnarsson & Ragna Björk Bernburg Islandia
25  [5] Jonas Kazlauskas & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglia
28  [3] Yu Ting Wen & Xiao Chun Yao Chiny
29  [2] Raiko Väljamäe & Baile Orb Estonia
29  [2] Ji Wang & Vivian Xue Gao Chiny
31  [1] Mechyslav Pavlyuk & Margaretta Midura USA
32  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonia

Runda 2 (górne 61)

33  [16] Li Di & Zhao Lei Chiny
33  [16] John Giannini & Stevie Jones Anglia
35  [15] Ben Milan-Vega & Rebecca Milan-Vega Anglia
35  [15] Morten Riis & Sarah Hoffmann Dania
35  [15] Jing Yang & Li Yang Chiny
38  [14] Jan Hamburg & Maria Soone Estonia
38  [14] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Szwecja
40  [13] Yu Dong Chen & Du Lin Ling Chiny
40  [13] Sidney Chong & Ellie Smith Anglia
42  [12] Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rosja
42  [12] Lorenzo Romano & Eleonora Riccardi Włochy
44  [11] Edmund Ault & Nikita Vince Anglia
44  [11] David Ellis & Danielle Grover Anglia
44  [11] Daniil Kapitanov & Ekaterina Tregubova Rosja
47  [7] Marius Kristiansen & Kristine Bohnsdalen Norwegia
47  [7] Aleksandr Sologub & Darya Grishko Rosja
49  [6] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia
50  [5] Roobert Perttilä & Kaisla Kivijärvi Finlandia
51  [4] Jaakko Kivijärvi & Derya Özgün Finlandia
51  [4] Guiseppe Massimilla & Courtney Payne Włochy
51  [4] Nathan Thetford & Hermione Green Anglia
54  [2] George Bowyer & Charlotte Sweeney Anglia
54  [2] Salvo Gianino & Sabrina D'amico Włochy
54  [2] James Tucker & Lauren Williamson Anglia
57  [1] Aarron Feeney & Clara Roy Anglia
58  Michael Barnes & Ellie Irvin Anglia
58  Yasufumi Ishizuka & Kanako Ishihara Japonia
58  Ville Nikkanen & Sanni Breilin Finlandia
58  Vegard Soetvik Krogh & Jeanette Kristiansen Norwegia

Nie ma rezultatów dla następujących par

  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Rosja
  Kirill Baturin & Milena Mekshun Rosja
  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rosja
  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rosja
  Xie Wen Chao & Zhang Yu Bai Chiny
  Vito Coppola & Manuela di Buono Włochy
  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukraina
  Shan Feng Guan & Xiang Gao Chiny
  Dmitry Ivanov & Elena Vaholder Rosja
  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Rosja
  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rosja
  Ferdinando Lamberti & Alessia Santo Włochy
  Vander Hinlon Lely & Liu Wen Hui Chiny
  Cheng Lin Li & Na Meng Chiny
  Yang Yang Liu & Liao Ai Ying Chiny
  Jia Jun Ma & Qian Xu Chiny
  David Manukyan & Kseniya Snytko Rosja
  Roberto Noschese & Paola Volpe Włochy
  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraina
  Adam Parry & Natalie Parry Anglia
  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rosja
  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
  Feng Qiao & Mingli Cai Chiny
  Aleksandr Shapovalov & Nadezhda Artamonova Rosja
  Yuri Soldatov & Angelina Sibaeva Rosja
  Meng Su & Tianli Zi-sun Chiny
  Matteo Tomasoni & Manuela Corrado Włochy
  Evgeniy Vakulenko & Anna Kozhuryakina Rosja
  Stanislav Wakeham & Jasmine Chan
  Xiao Rong Yu & Xu Wen Wen Chiny
  Chen Yu Long & Yu Yuan Wang Chiny
  Peng Zhau & Guo Kang Li Chiny
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}