Results from The International Championships - Professional Rising Star Latin 9 października 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

The International Championships
Anglia - Brentwood/London 9 października 2007

Professional Rising Star Latin 9 października 2007

Finał

1  Gleb Savchenko & Elena Samodanova Rosja
2  Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
3  Bas Van Der Zanden & Oksana Zolotarevskaya Holandia
4  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
5  Lukasz Lisowski & Kristina Staykova USA
6  Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [28] Zi Long Wang & Ying Ying Xiang Chiny
8  [26] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonia
9  [25] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalia
10  [24] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Włochy
10  [24] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglia
12  [23] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
13  [22] Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
14  [6] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonia

Ćwierćfinał

15  [15] Leonid Fedorenco & Federica Malaguti Włochy
15  [15] Robert Rowinski & Amy Bennett Anglia
17  [13] David Byrnes & Karla Gerbes Australia
17  [13] Fabio Calicchia & Veronica Di Miceli Włochy
17  [13] Jack Shu Ran Zhang & Michelle Dai Li Chiny
20  [12] Hu Fu & Hu Qing Qing Chiny
21  [10] Luan Li & Chi Zhang Chiny
21  [10] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rosja
23  [9] Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Włochy
23  [9] Guy Rosen & Yuliya Abasheva Luksemburg
23  [9] Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte USA
23  [9] Andrey Strinadko & Olga Kinnard USA
27  [6] Aleksandr Senko & Lydia Petrigova USA
28  [5] Jun He & Min Zhang Chiny
29  [4] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
30  [2] Dimitrios Damalas & Maria Sidnyova Grecja
30  [2] Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rosja

Runda 2 (górne 60)

32  [16] Felice Alviani & Silvia Bortone Włochy
32  [16] Erik Kock & Mary-jane Beijer Holandia
32  [16] Sergiy Kvashyn & Anna Tseluk Ukraina
35  [15] Radik Bagautdinov & Eva Bagautdinova Rosja
35  [15] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonia
35  [15] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonia
35  [15] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonia
35  [15] You You & Li Li Xiao Chiny
40  [14] Alessio Gianmatteo & Romina Tumolo Włochy
40  [14] Yoji Moriizumi & Maiko Hidaka Japonia
42  [12] Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia
43  [11] Cyril Cerveau & Emilie Caille Francja
43  [11] Hirokazu Ito & Yasuko Ito Japonia
43  [11] Ryugo Suzuki & Akiko Baba Japonia
43  [11] Wei Yang & Qian Zeng Chiny
47  [9] Zhou Lei & Li Man Chiny
47  [9] Wei Qiu & Yan Wang Chiny
47  [9] Cody Stephens & Rachel Burstein Nowa Zelandia
47  [9] Takayuki Yoshimoto & Kyoko Yoshimoto Japonia
51  [8] Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tajwan
51  [8] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
51  [8] Huang Qiang & Qin Fang Chiny
51  [8] Luca Villanucci & Michela Salatino Włochy
55  [7] Lei Wang & Qingqing Yan Chiny
56  [6] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finlandia
57  [5] Mykhaylo Litvinenko & Yuliya Dunets Ukraina
58  [4] Chang Xia & Chang Hui Yang Chiny
59  [3] Katsuya Ayabe & Miho Ayabe (aka Kurihara) Japonia
59  [3] Antimo Russo & Yee Wa Fan Włochy

Runda 1 (górne 71)

61  [23] Samuel Ferreira & Tania Pereira Portugalia
61  [23] Gu Nan & Wei Na Tan Chiny
61  [23] Alessio Pintus & Sonia Pischedda Włochy
64  [22] Huan Shao & Yu Long Chiny
65  [21] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japonia
65  [21] Igor Strukov & Tina Fox Anglia
67  [20] Andrea Leandri & Cristina Trevisol Włochy
68  [19] Manuel Maluccelli & Francesca Mazzacurati Włochy
69  [18] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Francja
70  [12] Marco Bartolini & Veronica Garzelli Włochy
71  [8] Luca Rocco & Rosalba Calcopietro Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}