Results from The International Championships - Amateur Standard 8 października 2003
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

The International Championships
Anglia - Brentwood/London 7 października 2003

Amateur Standard 8 października 2003

Finał

1  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Włochy
2  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
3  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
4  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Dania
5  Warren Boyce & Kristi Boyce Anglia
6  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [38] Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
8  [21] Victor Fung & Liene Apale USA
9  [19] Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
10  [14] Domen Krapez & Monica Nigro Słowenia
10  [14] Stefano Soldati & Annalisa Longo Włochy
12  [12] Luca Leoni & Anna Maria Ciccone Włochy
13  [1] Mark Elsbury & Olga Alissievich Anglia
13  [1] Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rosja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

15  [31] Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
16  [30] Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
17  [29] Mark Friedmann & Claudia Köhler Niemcy
18  [27] Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia
18  [27] Christian Costa & Barbara Benedetti Włochy
20  [22] Rüdiger Homm & Julia Belch Niemcy
21  [21] Christopher Short & Yana Balabayeva Anglia
21  [21] Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Włochy
23  [20] Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
23  [20] Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rosja
25  [19] Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
26  [16] Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Włochy
27  [13] Christian De Cillis & Claudia Balestra USA
27  [13] Frank Radich & Susanne Holde Dania
29  [6] Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
29  [6] Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Słowenia

Runda 4 (górne 46)

31  [40] Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rosja
32  [39] Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
33  [38] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rosja
34  [37] Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finlandia
35  [36] James Prouton & Alla Kolobova Anglia
36  [35] Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litwa
37  [34] Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Rosja
37  [34] Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
39  [33] Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Kanada
39  [33] Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
41  [32] Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Włochy
41  [32] Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rosja
43  [27] Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
44  [25] Peter Broström & Maria Karlsson Szwecja
45  [20] Simone Daniele & Elisa Chanaa Włochy
46  Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Anglia

Runda 3 (górne 79)

47  [17] Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norwegia
47  [17] Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Słowenia
47  [17] Matthew Rooke & Anna Longmore Australia
50  [16] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finlandia
50  [16] Richard Still & Kate Moore Anglia
52  [15] Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Rosja
53  [14] Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA
53  [14] Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Włochy
53  [14] Daniele Ginnetti & Francesca Mariani Włochy
53  [14] Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Włochy
57  [13] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
57  [13] Martin Køhler & Julie Thagesen Dania
57  [13] Aleksander Makarov & Katrin End Estonia
60  [12] Philip Redmond & Anastasia Lavrenko Irlandia
60  [12] Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
62  [11] Marco Congedo & Antonella Suglia Włochy
62  [11] Basil Issaev & Katya Afanaseva USA
62  [11] Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norwegia
62  [11] Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Włochy
62  [11] Martin Reinbold & Liene Reinbold (aka Skrastina) Łotwa
67  [10] Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rosja
67  [10] Damien Koulouris & Natasha Manderson Australia
67  [10] David Semken & Andrea Hale USA
70  [9] Micki Chow & Kimmie Sorensen Dania
70  [9] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
72  [8] Gabriele Chiarandini & Cinzia Vivarelli Włochy
72  [8] Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rosja
72  [8] Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Włochy
75  [7] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
76  [6] Anton Semionov & Maria Grigorieva Rosja
76  [6] Michael Sörensen & Miriam Blume Dania
78  [3] Stepan Skok & Oksana Bulyga Rosja
79  [2] Donald Young & Melanie Young (aka Wentzell) Anglia

Runda 2 (górne 135)

80  [95] Dario Rossello & Grazia Caruso Włochy
81  [19] Darren Coman & Katrina Eastabrook Anglia
81  [19] Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Włochy
81  [19] Stas Khmel & Julia Pyrkhova Rosja
84  [18] Richard Blatchford & Michele Golding Anglia
84  [18] Francesco Decandia & Sabrina Laconi Włochy
86  [17] Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia
86  [17] Cameron Brogan & Larisa Locke Australia
86  [17] Sergei Krivov & Yulia Saikina Rosja
86  [17] Andraz Snoj & Anna Sazina Słowenia
90  [16] Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rosja
90  [16] Andrei Filippov & Inna Svechnikova Rosja
90  [16] Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Włochy
90  [16] Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Austria
90  [16] Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
90  [16] Max Melekhine & Natalia Mitiakina Rosja
90  [16] Tobias Wallin & Diana Ribas Francja
90  [16] Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japonia
98  [15] Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Włochy
98  [15] Teodosio Elia & Roberta Russo Włochy
98  [15] Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
101  [13] Salvatore Cacciapuoti & Gloria Valentini Włochy
101  [13] Livio Palmirotta & Manuela Angileri Włochy
103  [12] Danny Stowell & Holly Woolcott Anglia
104  [11] Piero Battista & Maria Favazzi Włochy
104  [11] Marc Christensen & Tine Dahl Dania
104  [11] Valery Cichanowski & Marina Litke Rosja
104  [11] Joachim Dahlström & Katrine Pathet Dania
104  [11] Mikk Metstak & Catarina Wieth Dania
104  [11] Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Włochy
104  [11] Jie Tian Zo & Jun Jie Yu Chiny
111  [10] Pasquale De Rosa & Alessia Gloria Włochy
111  [10] Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Włochy
111  [10] Mikhail Orlov & Polina Fomina Rosja
114  [9] Paolo Scoccia & Samantha Sbattella Włochy
114  [9] Alex Sindila & Katie Gleeson Anglia
114  [9] Thomas Wendel & Maria Sandvik Norwegia
117  [8] Francesco Calco & Silvia Stile Włochy
117  [8] Luca Di Giacomantonio & Valentina Alviani Włochy
117  [8] Timo Kanto & Niina Heikkilä Finlandia
117  [8] Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rosja
121  [7] Vincenzo Canale & Rosita Caligiuri Włochy
121  [7] Damian Czarnecki & Claudia Rex Dania
121  [7] Sergiy Georgiyev & Nadiya Bychkova Ukraina
124  [6] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norwegia
124  [6] Michael Glikman & Milana Deitch Australia
124  [6] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
124  [6] Accursio Romeo & Leah Frith Anglia
128  [5] Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rosja
128  [5] Vladimir Lopatin & Svetlana Ershova Rosja
130  [4] Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Anglia
130  [4] Daniele Zanini & Barbara Zanini Włochy
132  [3] Alexander Bezzubov & Ekaterina Isakovich Rosja
132  [3] Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Włochy
132  [3] Adam Forman & Emma Perry Anglia
135  [1] Kim Magin & Justine Hollyer Anglia

Runda 1 (górne 167)

136  [23] Mats Bjornstad & Silje Kristine Hoff Norwegia
136  [23] Jamie De Souza & Victoria Bennett Anglia
136  [23] Jim Gray & Sunnie Page USA
136  [23] Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Anglia
136  [23] Kevin Munns & Sigita Bakanauskiene (aka Motiejunaite) Anglia
136  [23] Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rosja
136  [23] Mathew Treadaway & Emma Houghton Anglia
143  [22] Christopher Cannon & Sophie Couper Anglia
143  [22] Alexander Florin & Isabelle Florin Szwajcaria
143  [22] Mario Pedercini & Elena Cadei Włochy
146  [21] Marcello Daga & Marina Pau Włochy
146  [21] Ivan Galan & Anna Galan Rosja
148  [20] Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukraina
149  [19] Dario Cianciotta & Chiara Rossiello Włochy
149  [19] Luigi Trovarelli & Manuela Di Paolo Włochy
151  [16] David Lai & Grace Norbert-tikun (aka Lai) Anglia
152  [14] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Niemcy
153  [13] Gino Bruno & Cristina Bruno (aka Orzo) Włochy
153  [13] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglia
153  [13] Juha Viermaa & Maarit Nuutinen Finlandia
156  [10] Carlo Contezza & Stefania Caivazza Włochy
156  [10] Ferry Van Der Vorst & Georgina Matthews Anglia
158  [9] Arne Kraft & Karen Kraft Niemcy
159  [8] David Sheridan & Abigail Sheridan Anglia
160  [6] Lars Svartlinger & Mia Jackson Szwecja
161  [2] Ales Pipan & Nina Salobir Słowenia
162  [1] Dmitry Novikov & Marina Gaevskaya Rosja
162  [1] Joel Ocsena & Linda Lagdameo Filipiny
164  Luca Gherardi & Federica Brugiati Włochy
164  Janick Loewe & Sabrina Skiby Dania
164  Stuart Mills & Alexandra Hixson Anglia
164  Adam Stone & Jennifer Cornish (aka Stone) Australia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}