Results from Triada Cup 2005 - IDSF Open Standard 17 kwietnia 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Triada Cup 2005
Rosja - Moscow 16 kwietnia 2005

IDSF Open Standard 17 kwietnia 2005

Finał

1  Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
2  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rosja
3  Denis Kutepov & Anna Oxengoit Rosja
4  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Włochy
5  Konstantin Kasper & Margarita Novitskaia Rosja
6  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rosja
8  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rosja
9  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rosja
10  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rosja
11  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Rosja
12  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Rosja
13  Vladislav Vinogradov & Daria Konstantinova Rosja
14  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rosja

Ćwierćfinał

15  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rosja
16  Stanislav Kondusov & Aleksandra Apelsinova Rosja
17  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rosja
17  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rosja
19  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rosja
20  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rosja
20  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Rosja
22  Sergei Pozdnyachkin & Olesia Sergantova Rosja
23  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rosja
24  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rosja

Runda 3 (górne 48)

25  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rosja
25  Anton Shumov & Anastasia Popova Rosja
27  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rosja
28  Mikhail Orlov & Tatyana Livatova Rosja
29  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rosja
30  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rosja
31  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rosja
32  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rosja
32  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
34  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rosja
35  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rosja
35  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Rosja
35  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rosja
35  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rosja
39  Yaroslav Sekistov & Kamilla Andreeva Rosja
40  Sergey Korablev & Alexandra Averkieva Rosja
40  Sergey Vysotskiy & Elena Rudakova Rosja
42  Denis Donskoy & Elena Ponomareva Rosja
42  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rosja
42  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rosja
45  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rosja
46  Sergei Belozerov & Yuliya Volkova Rosja
47  Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Rosja
48  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Rosja

Runda 2 (górne 74)

49  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Rosja
50  Anton Silantev & Tatyana Larina Rosja
51  Viktor Savitskiy & Valeria Zakateeva Rosja
51  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Rosja
53  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rosja
53  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Rosja
55  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Rosja
55  Yuriy Markin & Maria Trukhanova Rosja
57  Roman Mokrushov & Ekaterina Kudryavtseva Rosja
57  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rosja
59  Alexei Belikov & Diana Pilipenko Rosja
59  Oleg Neborak & Natalia Vdovenko Rosja
61  Andrei Linev & Maria Matazova Rosja
62  Konstantin Anosov & Vlasta Khloptseva Rosja
62  Vladimir Volodin & Alena Rakhmanova Rosja
64  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Rosja
65  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rosja
66  Viktor Kurenkov & Vera Sekistova Rosja
67  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Mołdawia
68  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Rosja
69  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rosja
69  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Rosja
71  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rosja
72  Aleksey Petrov & Viktoriya Andreeva Rosja
73  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rosja
73  Vyacheslav Voeykov & Mariya Bogush Rosja

Runda 1 (górne 114)

75  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Rosja
75  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rosja
75  Petr Shigin & Anna Kostromina Rosja
78  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rosja
78  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rosja
78  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Rosja
81  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Rosja
82  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Rosja
83  Dmitriy Krylov & Marianna Turmanidze Rosja
84  Yuriy Tarudko & Yulia Zhukova Rosja
85  Aleksey Polyakov & Kseniya Polyakova Rosja
86  Mikhail Marinin & Katerina Melnikova Rosja
87  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rosja
88  Sergey Shatov & Irina Kalinina Rosja
88  Aleksey Shoshin & Marina Borisovskaya Rosja
90  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Rosja
90  Vladimir Zhilkinskiy & Olga Ivanova Rosja
92  Nikolay Nagikh & Tatiana Dutchak Rosja
92  Aleksey Zemlyak & Viktoriya Kovaleva Rosja
94  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Rosja
94  Nikolai Mishin & Marina Pshenichnova Rosja
94  Nikolay Romanov & Anastasiya Cherkalina Rosja
97  Ilya Belousov & Yuliya Santylova Rosja
97  Oleg Murzov & Aleksandra Alekseeva Rosja
97  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Rosja
100  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rosja
100  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Rosja
102  Aleksey Scherbakov & Anna Tverdokhlebova Rosja
102  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Rosja
104  Ilya Ivanov & Viktoriya Glushko Rosja
104  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Rosja
104  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Rosja
107  Mikhail Efremov & Alisa Batenina Rosja
107  Sergey Ivanov & Valentina Tulupova Rosja
107  Aleksandr Loginov & Elena Grebkina Rosja
110  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rosja
111  Igor Kosovskiy & Lyudmila Kuznetsova Rosja
111  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Rosja
113  Vasili Popov & Vera Shaydullina Rosja
113  Sergey Yurchenko & Anna Olkova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}