Results from Triada Cup 2005 - Junior II Standard 17 kwietnia 2005
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Triada Cup 2005
Rosja - Moscow 16 kwietnia 2005

Junior II Standard 17 kwietnia 2005

Finał

1  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rosja
2  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rosja
3  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Mołdawia
4  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Rosja
5  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Rosja
6  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Rosja
7  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rosja
8  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Rosja
10  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Rosja
11  Anton Betnev & Kseniya Ikkert Rosja
12  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Rosja
12  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Rosja

Ćwierćfinał

14  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Rosja
15  Anton Yefremov & Darya Filipenko Rosja
16  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Mołdawia
16  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Rosja
16  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Rosja
16  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Rosja
20  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Rosja
21  Maksimilian Polosatov & Nadezhda Artamonova Rosja
22  Aleksandr Koshkin & Marina Nesterova Rosja
23  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Rosja
24  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Rosja
25  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Rosja
26  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rosja

Runda 2 (górne 51)

27  Marsel Galimov & Anastasiya Soyko Rosja
28  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rosja
29  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rosja
30  Vladimir Komatovskiy & Yuliya Sutyagina Rosja
30  Artem Lukyanenkov & Daria Chasovskikh Rosja
30  Arseniy Reshilov & Anna Argun Rosja
33  Ilya Filippov & Anastasiya Turlygina Rosja
33  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Rosja
35  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Rosja
35  Viktor Safin & Darya Muksinova Rosja
35  Aleksandr Samarchenko & Alena Estrina Rosja
38  Ilya Mustafaev & Aleksandra Pakhmutova Rosja
39  Elshan Guliev & Polina Ilina Rosja
40  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rosja
41  Platon Stepanov & Anzhela Kurmaeva Rosja
42  Aleksandr Bogdanov & Olga Karavanova Rosja
43  Anton Zvonilov & Anna Kholostova Rosja
44  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Rosja
44  Boris Sorokin & Irina Polovikova Rosja
46  Denis Averin & Yuliya Kokhanovskaya Rosja
46  Vsevolod Bezruchenko & Darya Seyko Rosja
46  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Rosja
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rosja
50  Pavel Lepekho & Kristina Kashaeva Rosja
51  Kirill Zakharov & Maria Naumchenko Rosja

Runda 1 (górne 66)

52  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Rosja
53  Ilya Sakharov & Ekaterina Maksimova Rosja
54  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Rosja
55  Daniil Golubev & Anastasiya Levashova Rosja
55  Artur Manzhetov & Anna Manzhetova Rosja
55  Maksim Vorontsov & Anastasiya Vedeneeva Rosja
58  Georgiy Ischenko & Elizaveta Babanina Rosja
59  Pavel Velichko & Elena Yankina Rosja
60  Aleksey Tyutchev & Elena Litvinyuk Rosja
61  Dmitriy Vakarin & Svetlana Syusyura Rosja
62  Konstantin Zherdev & Ketino Tavdishvili Rosja
63  Vladimir Bobkov & Lidiya Voronina Rosja
64  Roman Ostrovskiy & Vera Lyashenko Rosja
65  Sergey Naumenkov & Olga Fyodorova Rosja
66  Bashir Shaker & Anna Kovalskaya Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}