Results from Tropicana Cup 2006 - IDSF Open Standard 21 kwietnia 2006
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2006
Polska - Mikolajki 20 kwietnia 2006

IDSF Open Standard 21 kwietnia 2006

Finał

1  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
2  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
3  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
4  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litwa
5  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
6  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rosja
8  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Polska
9  Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukraina
10  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Włochy
11  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Litwa
11  Evgeni Savatin & Nadiezda Stepochkina Rosja

Ćwierćfinał

13  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rosja
14  Vito Ulino & Concetta Ulino Włochy
15  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraina
16  Giuseppe Guarnieri & Antonietta Natella Włochy
16  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Łotwa
16  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polska
19  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Litwa
20  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukraina
21  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Rosja
21  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rosja
23  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Polska
24  Bartlomiej Bielawiec & Martyna Ustymowicz Polska

Runda 2 (górne 37)

25  Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukraina
26  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Włochy
27  Sergiy Gubar & Yuliya Yordanova Ukraina
28  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonia
28  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraina
30  Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraina
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polska
32  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Izrael
33  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Włochy
33  Marcin Leszczynski & Marta Arendarczyk Polska
35  Simone Santoro & Loreta D'amato Włochy
35  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rosja
37  Igor Arkatov & Natalia Kargina Rosja

Runda 1 (górne 49)

38  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Łotwa
38  Igor Lasica & Olga Siromaha Rosja
38  Romans Leicenko & Arija Vecmane Łotwa
41  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraina
41  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraina
43  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Rosja
43  Vito Vece & Francesca Vece Włochy
45  Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Holandia
45  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukraina
45  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukraina
48  Juris Licis & Diana Borisevica Łotwa
49  Maksym Maydebura & Kseniya Karas Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}