Results from Tropicana Cup 2006 - World Juvenile Trophy (Combination) 20 kwietnia 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2006
Polska - Mikolajki 20 kwietnia 2006

World Juvenile Trophy (Combination) 20 kwietnia 2006

Finał

1  Roman Blinov & Darya Stolbova Ukraina
2  Vlad Bejan & Mariana Tataru Mołdawia
3  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Rosja
4  Dmytro Yevterev & Maria Lukyanova Ukraina
5  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Litwa
6  Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukraina
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraina
8  Denys Popov & Anna Dergunova Rosja
8  Vadym Yaroslavtsev & Dana Zhmudskaya Ukraina
11  Evgeniy Vasiliev & Lilia Goncharenko Ukraina
12  Aleksandr Yachin & Elizavieta Laskina Ukraina
13  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Rosja

Ćwierćfinał

14  Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukraina
15  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Rosja
16  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Łotwa
17  Artem Marchuk & Valentina Vilchak Ukraina
17  Evgeniy Stepin & Aleksandra Vasileva Rosja
19  Mikhail Erokhin & Lera Petrik Ukraina
20  Oleksi Fedorov & Anastasiya Denysova Ukraina
20  Marcin Rosinski & Nikolina Melin Polska
22  Denis Andreychuk & Olga Bondar Ukraina
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraina
24  Marcus Telembici & Zinaida Popov Mołdawia

Runda 1 (górne 45)

25  Valentin Sirik & Viktoria Trakalyuk Ukraina
26  Maxim Dechenko & Maria Nyemyechenkova Ukraina
26  Vladyslav Kubyshkin & Alesya Natayeva Ukraina
26  Oleksiy Savin & Angelina Rozmarytsya Ukraina
29  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Łotwa
29  Valentin Salagor & Anna Sudakova Ukraina
31  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukraina
32  Vladislav Prokopenko & Diana Nonik Ukraina
32  Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukraina
34  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukraina
35  Vitaly Chebotarev & Yulia Chelombitko Rosja
35  Dmytro Ushakov & Anastasiya Pyatovil Ukraina
37  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukraina
38  Igor Kitaygorodskiy & Ekaterina Koloskova Rosja
39  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukraina
40  Artem Kazmiruk & Lanisa Manilko Ukraina
41  Roman Fedoryenko & Valentyna Cherniakova Ukraina
41  Maxim Lavrikov & Margarita Derevtsova Rosja
43  Evgeniy Fomin & Olga Skornyakova Ukraina
43  Oleksandr Yenukidze & Oleksandra Boldyr Ukraina
45  Dmitri Podmazin & Marija Mukhina Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}