Results from Tropicana Cup 2006 - Youth U21 10 Dance 22 kwietnia 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2006
Polska - Mikolajki 20 kwietnia 2006

Youth U21 10 Dance 22 kwietnia 2006

Finał

1  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Włochy
2  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polska
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonia
4  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Rosja
5  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonia
6  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Polska
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rosja
8  Jerzy Borowski & Marta Kocik Polska
9  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukraina
9  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Rosja
11  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonia
12  Pawel Nesterowicz & Alessia Surova Polska
13  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Polska

Ćwierćfinał

14  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraina
15  Nikita Belik & Evgenia Yakovieva Ukraina
15  Volodymyr Odnitsov & Anastasiya Zhuchenko Ukraina
17  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Rosja
17  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Łotwa
19  Danylo Zadorozhnyy & Tetyana Polishchuk Ukraina
20  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraina
20  Ignat Garanin & Kateryna Levchenko Ukraina
20  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Estonia
23  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
24  Sergey Kozaderov & Ekaterina Zhivolupova Rosja
24  Andrei Lekarev & Regina Lai Estonia
26  Artem Prykhodko & Tatyana Trakalyuk Ukraina

Runda 1 (górne 47)

27  Oleg Sydorenko & Yuliya Gyrda Ukraina
28  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rosja
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukraina
31  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukraina
32  Oleksandr Tsvetkov & Anna Andriyenko Ukraina
33  Dmytro Denysov & Anna Ganina Ukraina
33  Anatoliy Kulay & Alina Kornyenko Ukraina
35  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Rosja
36  Serhii Horianskyi & Lada Honcharenko Mołdawia
37  Viktor Denisov & Dariya Svatikova Ukraina
38  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukraina
39  Stas Rabynia & Maya Mamliga Ukraina
40  Saveliy Seleznev & Tamara Solovieva Rosja
41  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ukraina
42  Vladimir Shtogrip & Tatiana Russkikh Ukraina
43  Jacek Parulski & Aneta Zarzecka Polska
44  Andrij Borisov & Olga Lashkova Ukraina
45  Aleksandr Karetnikov & Yuliya Kryuchkova Rosja
46  Rihards Eglitis & Elina Abolina Łotwa
46  Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukraina
48  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}