Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II 10 Dance 20 kwietnia 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2007
Polska - Mikolajki 19 kwietnia 2007

Junior II 10 Dance 20 kwietnia 2007

Finał

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rosja
2  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rosja
3  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polska
4  Andrey Semakin & Yana Demenok Rosja
5  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polska
6  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
7  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonia
9  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraina
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
11  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonia
12  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polska

Ćwierćfinał

13  Valts Liepnieks & Daniela Diure Łotwa
14  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
15  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Łotwa
16  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraina
17  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
18  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Rosja
19  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Łotwa
19  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraina
21  Peteris Lapins & Laura Valta Łotwa
21  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Białoruś
23  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Mołdawia
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litwa
25  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Rosja

Runda 2 (górne 47)

26  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunia
27  Dan Capcelea & Doina Ignat Mołdawia
28  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukraina
29  Edgars Silovs & Juta Einmane Łotwa
30  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
30  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Polska
32  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Rosja
33  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Rosja
34  Maris Loja & Madara Freiberga Łotwa
34  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Łotwa
34  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonia
37  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polska
37  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonia
39  Valerii Leontiev & Irina Pascari Mołdawia
39  Kriss Zale & Liva Orleane Łotwa
41  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rosja
41  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Mołdawia
43  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
44  Harijs Locs & Undine Papule Łotwa
45  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Mołdawia
46  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rosja
47  Artem Karamian & Irina Bystrova Mołdawia

Runda 1 (górne 75)

48  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Litwa
48  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Litwa
48  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Litwa
51  Daniels Belugins & Alise Milkevica Łotwa
52  Edgars Gribusts & Liene Everse Łotwa
52  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Estonia
52  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonia
52  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukraina
56  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukraina
57  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukraina
58  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rosja
58  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
58  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukraina
58  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ukraina
62  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukraina
62  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Estonia
62  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Rosja
65  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ukraina
66  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Rosja
67  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraina
68  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Polska
69  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukraina
69  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Rosja
71  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Rosja
71  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ukraina
73  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Rosja
74  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Rosja
74  Reinis Kruklins & Justine Balmane Łotwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}