Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Latin 19 kwietnia 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2007
Polska - Mikolajki 19 kwietnia 2007

Junior II Latin 19 kwietnia 2007

Finał

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rosja
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rosja
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Rosja
4  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukraina
5  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraina
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polska
7  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonia
9  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Łotwa
11  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
12  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Mołdawia

Ćwierćfinał

13  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
14  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rosja
14  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Łotwa
14  Jan Teslia & Kamila Schmidt Polska
14  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polska
18  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litwa
18  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polska
20  Dan Capcelea & Doina Ignat Mołdawia
20  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
20  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Polska
23  Sebastian Mroz & Pola Anforowicz Polska
24  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraina
24  Peteris Lapins & Laura Valta Łotwa
26  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraina
27  Igor Holovaci & Nataliya Holotylo Ukraina

Runda 2 (górne 48)

28  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Łotwa
28  Valts Liepnieks & Daniela Diure Łotwa
30  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Litwa
31  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polska
31  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonia
33  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraina
34  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Mołdawia
34  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Rosja
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukraina
36  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Litwa
36  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Litwa
36  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ukraina
40  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Litwa
40  Michal Danilczuk & Adrianna Rogowska Polska
40  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Rosja
40  Artem Karamian & Irina Bystrova Mołdawia
40  Valerii Leontiev & Irina Pascari Mołdawia
40  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
40  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Litwa
47  Kriss Zale & Liva Orleane Łotwa
48  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Rosja

Runda 1 (górne 95)

49  Oleg Provozin & Dariya Sereda Ukraina
49  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonia
49  Edgars Silovs & Juta Einmane Łotwa
52  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rosja
52  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
52  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rosja
52  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Białoruś
56  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukraina
57  Harijs Locs & Undine Papule Łotwa
57  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunia
57  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonia
60  Oleksandr Borysovskiy & Larisa Molodec Ukraina
60  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ukraina
62  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Mołdawia
62  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ukraina
62  Dmytro Soroka & Aleksandra Burakova Ukraina
65  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Rosja
65  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rosja
65  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraina
65  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ukraina
65  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonia
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ukraina
70  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Łotwa
72  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukraina
73  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
73  Maris Loja & Madara Freiberga Łotwa
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
73  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukraina
73  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukraina
73  Martins Taranda & Madara Estrika Łotwa
79  Daniels Belugins & Alise Milkevica Łotwa
79  Vladyslav Myshko & Evgeniya Tvileneva Ukraina
79  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ukraina
79  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Rosja
83  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Estonia
83  Vardan Simonyan & Tatyana Baranova Rosja
83  Andriy Yudin & Svitlana Levit Ukraina
86  Sergey Korovykovskiy & Diana Soroka Ukraina
86  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rosja
86  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Rosja
89  Edgars Gribusts & Liene Everse Łotwa
89  Blazej Lewandowski & Adrianna Kamrowska Polska
91  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Estonia
91  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukraina
93  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukraina
94  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Rosja
94  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}