Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Standard 21 kwietnia 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2007
Polska - Mikolajki 19 kwietnia 2007

Junior II Standard 21 kwietnia 2007

Finał

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rosja
2  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polska
3  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polska
4  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rosja
5  Valts Liepnieks & Daniela Diure Łotwa
6  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vladislav Korotchenko & Darya Cherkas Rosja
7  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polska
10  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Łotwa
11  Peteris Lapins & Laura Valta Łotwa
12  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Łotwa

Ćwierćfinał

13  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonia
14  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunia
15  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Łotwa
15  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukraina
17  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Białoruś
18  Edgars Silovs & Juta Einmane Łotwa
19  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litwa
19  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polska
21  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonia
22  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Mołdawia
23  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraina
24  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Rosja

Runda 2 (górne 47)

25  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Tabachkova (aka Ryabogina) Rosja
25  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rosja
25  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonia
28  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Estonia
29  Sergey Byashekov & Olga Dorzhieva Rosja
29  Sargiy Yakimenko & Darya Tatarchenko Ukraina
31  Valerii Leontiev & Irina Pascari Mołdawia
31  Maris Loja & Madara Freiberga Łotwa
33  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Mołdawia
34  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Mołdawia
35  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
36  Edgars Gribusts & Liene Everse Łotwa
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukraina
36  Kriss Zale & Liva Orleane Łotwa
39  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonia
40  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Litwa
40  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
42  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Rosja
42  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
44  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rosja
45  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ukraina
46  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ukraina
46  Vitaliy Razzhyvin & Olga Shchekotikhina Ukraina

Runda 1 (górne 82)

48  Dan Capcelea & Doina Ignat Mołdawia
48  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polska
48  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
48  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraina
48  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ukraina
53  Artem Karamian & Irina Bystrova Mołdawia
54  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ukraina
55  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraina
55  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ukraina
55  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukraina
58  Daniels Belugins & Alise Milkevica Łotwa
58  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ukraina
58  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ukraina
61  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ukraina
61  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Litwa
63  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukraina
63  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Ukraina
63  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukraina
66  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Litwa
66  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraina
68  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Rosja
68  Andriy Zagoruiko & Iryna Kelyina Ukraina
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ukraina
71  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Estonia
71  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Rosja
73  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukraina
73  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rosja
75  Evgeniy Gavrilenko & Katerina Alekseeva Ukraina
75  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Rosja
77  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Rosja
77  Illya Davydenko & Valeriya Kot Ukraina
79  Dmytro Soroka & Maria Drach Ukraina
80  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Rosja
81  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukraina
81  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Litwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}