Results from Tropicana Cup 2007 - Junior I 10 Dance 19 kwietnia 2007
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2007
Polska - Mikolajki 19 kwietnia 2007

Junior I 10 Dance 19 kwietnia 2007

Finał

1  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Rosja
2  Filipp Maryanovskiy & Zlata Prykhodko-bosova Ukraina
3  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Rosja
4  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Polska
5  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Białoruś
6  Marius Bodiul & Catalina Cristian Mołdawia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Estonia
8  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukraina
9  Nikita Klyuchko & Yana Shvamberg Ukraina
9  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Litwa
11  Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukraina
12  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Łotwa

Ćwierćfinał

13  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukraina
14  Vladyslav Bernyk & Alina Koshlakova Ukraina
14  Vadim Gorbach & Polina Matskevich Białoruś
14  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Rosja
17  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Mołdawia
18  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Łotwa
19  Roberts Peca & Diana Mackevica Łotwa
20  Dmitrijs Derjagins & Lelde Zimele Łotwa
21  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polska
22  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
23  Karlis Lapins & Beate-katrina Zeltina Łotwa
24  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Polska

Runda 2 (górne 50)

25  Artur Martea & Iulia Celpan Mołdawia
26  Anatoliy Guliy & Anastasiya Kharchenko Ukraina
26  Denys Popov & Anna Dergunova Rosja
26  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukraina
29  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Rosja
30  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Litwa
31  Danil Isaev & Marina Prokopenko Rosja
31  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rosja
33  Maciej Rasinski & Aleksandra Wojcicka Polska
33  Roberts Zageris & Evita Brilte Łotwa
35  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraina
36  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Łotwa
36  Sergey Dratvitskiy & Olga Chechet Białoruś
38  Teymur Akhmedov & Natalia Denisova Rosja
38  Andrey Smotrov & Ekaterina Maltseva Rosja
40  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Rosja
41  Oleg Kulik & Irina Nagornyak Ukraina
41  Sergey Shubadeev & Olesya Radaeva Rosja
43  Ilya Mariyko & Yana Kramer Rosja
43  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Mołdawia
45  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Litwa
45  Roman Mikin & Darya Tsvetkova Rosja
47  Ivan Khudoley & Dariya Ponomarenko Ukraina
48  Aleksander Kobylinski & Ewelina Dabrowska Polska
49  Dmitrii Suhorukov & Valeriya Suschko Ukraina
50  Vitaliy Kalyuzhnyy & Anhelina Gordina Ukraina

Runda 1 (górne 62)

51  Roman Drobotov & Ganna Vozhikova Ukraina
52  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Litwa
52  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Ukraina
54  Ivan Varfolomeev & Diana Mashukova Rosja
55  Sergiy Chernykov & Xeniya Ovchynnykova Ukraina
56  Alexandr Malyy & Alexandra Danilchuk Ukraina
57  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Rosja
57  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Rosja
59  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Rosja
60  Ilya Surkov & Ekaterina Datsko Rosja
61  Maksim Chuprin & Kseniya Poglazova Ukraina
62  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}