Results from Tropicana Cup 2007 - Juvenile II Standard 19 kwietnia 2007
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2007
Polska - Mikolajki 19 kwietnia 2007

Juvenile II Standard 19 kwietnia 2007

Finał

1  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Rosja
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Mołdawia
3  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Łotwa
4  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Polska
5  Davis Udris & Ruta Meirupska Łotwa
6  Vladislav Lievshunov & Veronika Gushca Białoruś
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polska
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraina
9  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Rosja
9  Cristian Lupu & Stela Vlas Mołdawia
11  Lukas Ancikevicius & Juste Barakauskaite Litwa
12  Sergej Melnikov & Anastasiya Tushkevich Białoruś

Ćwierćfinał

13  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Rosja
13  Mykhaylo Bykov & Anastasiya Loboyko Ukraina
15  Vitaly Bralgin & Anna Anufrieva Rosja
15  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Polska
17  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonia
17  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukraina
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Łotwa
20  Artem Cherkashyn & Olga Kuzmenko Ukraina
20  Pavel Sabadash & Anastasia Samilkina Rosja
20  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Rosja
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraina
24  Martins Ozolins & Ivita Ozolina Łotwa
25  Artur Skrzypek & Paulina Mrowczynska Polska
26  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukraina

Runda 1 (górne 52)

27  Aleksej Bida & Ninel Dudnik Ukraina
28  Nikita Kutuzov & Katya Kozlova Rosja
28  Vadim Predein & Polina Predeina Rosja
30  Ivan Ivanov & Yana Krivstova Rosja
30  Anton Panchyshko & Alona Mamontova Ukraina
32  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraina
32  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukraina
32  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Łotwa
32  Robert Kacperski & Adrianna Zymek Polska
32  Arturs Remeika & Paula Kukute Łotwa
32  Sasha Sigida & Helen Podolyanko Ukraina
32  Renars Susters & Viktorija Ivanova Łotwa
32  Gordey Zeldovich & Polina Kulikova Rosja
40  Kostyantin Dutkovskiy & Katerina Nosenko Ukraina
40  Gennadiy Paslov & Valeria Golovatenko Ukraina
40  Kirill Skotnikov & Elizaveta Kaygorodova Rosja
40  Konstantin Zabolotnyy & Anna Dodoncha Ukraina
44  Yaroslav Agarkov & Olga Manakova Rosja
44  Nikita Unoshev & Evgenija Muspan Ukraina
46  Maxim Zubov & Arina Savchenko Rosja
47  Vladislav Karabev & Diana Yvarova Ukraina
48  Alexander Alekhin & Veronika Vorobieva Rosja
48  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Rosja
48  Vladimir Borisyenko & Katerina Kust Ukraina
48  Oleksiy Pastukhov & Anastasiya Firova Ukraina
52  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Łotwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}