Results from Tropicana Cup 2008 - Juvenile II Latin 11 kwietnia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2008
Polska - Mikolajki 10 kwietnia 2008

Juvenile II Latin 11 kwietnia 2008

Finał

1  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Rosja
2  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Łotwa
3  Mykola Antimbetov & Anna Dodoncha Ukraina
4  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Białoruś
5  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rosja
6  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Rosja
7  Artur Solomovych & Iana Klianascius Ukraina
9  Stanislav Temerivskyi & Izabel Valeria Chernyshevska Ukraina
10  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Rosja
11  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polska
11  Yuri Zabrotskyi & Anastasia Sainiuk Ukraina

Ćwierćfinał

13  Davis Udris & Ruta Meirupska Łotwa
14  Denis Fesenko & Mariya Lytvynenko Ukraina
15  Andrey Nasadik & Sofia Sirkova Łotwa
16  Olivers Berzs & Estere Beatrise Klapere Łotwa
16  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Rosja
16  Aleksandr Tiunkov & Anna Prianishnikova Rosja
16  Aidens Zalans & Beate Anne Strauta Łotwa
20  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonia
21  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Rosja
22  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rosja
23  Kristaps Malarchiks & Klinta Smite Łotwa
23  Artem Somatkan & Tatiana Ryabokon Ukraina
25  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Łotwa

Runda 1 (górne 48)

26  Alik Bilyalov & Kateryna Mazina Ukraina
27  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Rosja
27  German Putilovskij & Daria Hirzhon Białoruś
27  Patriks Simsons & Gunta-Anda Zabrauska Łotwa
30  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Łotwa
30  Dmitriy Zhurilov & Oleksandra Chervonenko Ukraina
32  Janis Beikmanis & Annija Pivina Łotwa
32  Nykolay Gospodynov & Mylana Grygoreva Ukraina
34  Oleg Bushuyev & Kateryna Suleymanova Ukraina
34  Filip Marchalewski & Wiktoria Kaszubowska Polska
36  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Rosja
37  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Łotwa
37  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Rosja
37  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Litwa
40  Aleksey Pastukhov & Zhanna Trufanova Ukraina
41  Aleksandrs Bautra & Kendija Ziemele Łotwa
41  Dmytryy Markovskyy & Elyzaveta Kulykova Ukraina
41  Maksym Omelyan & Anna Koshelenko Ukraina
44  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Rosja
44  Evgeny Sotnik & Anna Rogulina Rosja
46  Nikita Bondariev & Evgenia Shumakova Rosja
46  Miks Svampe & Elza Pavulina Łotwa
48  Konstantins Mihejevs & Laura Klavina Łotwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}