Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 Latin 12 kwietnia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2008
Polska - Mikolajki 10 kwietnia 2008

Youth Under21 Latin 12 kwietnia 2008

Finał

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rosja
2  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Ukraina
3  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukraina
4  Rihards Eglitis & Elza Pole Łotwa
5  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraina
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
7  Andriy Pyatakha & Svitlana Kostenko Ukraina
9  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Polska
10  Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonia
10  Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Rosja
10  Kyrylo Radostev & Katerina Kushnareva Ukraina

Ćwierćfinał

13  Jan Teslia & Kamila Schmidt Polska
13  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finlandia
15  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Łotwa
16  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukraina
17  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Polska
18  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonia
19  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Rosja
19  Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Włochy
21  Denis Buga & Anna Martynenko Rosja
21  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Łotwa
23  Evgen Grytsak & Yuliya Gakhova Ukraina
24  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska

Runda 2 (górne 48)

25  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Rosja
26  Konstanty Kolesinski & Pola Anforowicz Polska
26  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraina
28  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukraina
28  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
30  Dmitriy Bredikhin & Sofya Kharina Rosja
30  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukraina
32  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Polska
32  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraina
34  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Węgry
34  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Ukraina
34  Evgen Kornievskyy & Elizaveta Parshyna Ukraina
37  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Łotwa
37  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
39  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Ukraina
40  Denis Migunov & Katja Lapitseva Estonia
40  Andriy Reva & Galyna Pyekha Ukraina
42  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Rosja
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rosja
44  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Rosja
44  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Łotwa
44  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Białoruś
47  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonia
48  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ukraina

Runda 1 (górne 67)

49  Wojciech Kowalski & Malgorzata Borsuk Polska
49  Andrey Semakin & Yana Demenok Rosja
51  Maciej Talarek & Paulina Czech Polska
52  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Litwa
52  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Łotwa
54  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Ukraina
55  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Rosja
56  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ukraina
57  Andris Grapens & Lelde Strazdina Łotwa
58  Viktor Besaraba & Khrystyna Cherkez Ukraina
58  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Rosja
60  Taras Ipatov & Arina Rozhkova Ukraina
61  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Rosja
61  Aleksey Sidorov & Irina Belyaeva Rosja
63  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Ukraina
64  Roman Klochko & Anna Manzina Ukraina
65  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Rosja
65  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Ukraina
67  Alexander Gurdisov & Dariya Merzlyakova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}