Results from Tropicana Cup 2010 - IDSF International Open Latin 10 kwietnia 2010
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2010
Polska - Mikolajki 8 kwietnia 2010

IDSF International Open Latin 10 kwietnia 2010

Finał

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rosja
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
3  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rosja
4  Alexander Rebrov & Madara Liepniece Łotwa
5  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
6  Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [28] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polska
8  [24] Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rosja
9  [19] Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Mołdawia
10  [12] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonia
11  [7] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rosja
12  [4] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rosja

Ćwierćfinał

13  [24] Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Białoruś
14  [21] Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
15  [20] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonia
15  [20] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rosja
17  [17] Timur Yusupov & Sofya Kharina Rosja
18  [16] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polska
18  [16] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Niemcy
18  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
21  [14] Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rosja
22  [10] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Litwa
23  [7] Edgars Jekabsons & Jekaterina Hlopova Łotwa
24  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rosja

Runda 2 (górne 47)

25  [28] Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rosja
26  [25] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rosja
27  [24] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polska
28  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polska
29  [21] Leonid Apranich & Kamila Schmidt Polska
30  [20] Robert Kochanek & Nune Akopyan Armenia
30  [20] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Niemcy
32  [18] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Mołdawia
32  [18] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
34  [17] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonia
34  [17] Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Rosja
36  [10] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
37  [9] Jakub Mazuch & Michaela Gatekova Czechy
38  [8] Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rosja
39  [7] Dmytro Korovkin & Yuliya Olefir Ukraina
39  [7] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litwa
41  [6] Serghei Goreanschii & Alina Grozea Mołdawia
42  [5] Svyatoslav Knyaz & Olga Dedushkevich Ukraina
43  [4] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Niemcy
44  [3] Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Litwa
44  [3] Robert Veskus & Kristiina Prants Estonia
46  [2] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rosja
47  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ukraina

Runda 1 (górne 68)

49  [25] Viacheslav Chizhik & Olga Chechet Białoruś
50  [24] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rosja
51  [22] Sergiy Bezprozvannyy & Yulia Mochalina Ukraina
52  [21] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
53  [17] Artem Kozlov & Anastasia Kriukova Rosja
54  [15] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norwegia
54  [15] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Łotwa
54  [15] Igor Wilczynski & Magdalena Perlinska Polska
57  [13] Vyacheslav Marinesku & Olena Starodubska Ukraina
57  [13] Patrizio Pirola & Carola Terraneo Włochy
59  [11] David Olsson & Valentina Rudenok Szwecja
59  [11] Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraina
61  [10] Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Czechy
62  [5] Dmitriy Kuchin & Karolina Nowacka Polska
63  [4] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Litwa
63  [4] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Polska
65  [2] Piotr Lasota & Monika Kubiak Polska
66  [1] Denis Buga & Elizaveta Maximova Rosja
67  Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litwa
67  Piotr Klimaszynski & Gabriela Przekop Polska
67  Kirill Tsvetkov & Olesya Golubkina Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}