Results from Tropicana Cup 2011 - IDSF International Open Latin 16 kwietnia 2011
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2011
Polska - Mikolajki 14 kwietnia 2011

IDSF International Open Latin 16 kwietnia 2011

Finał

1  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rosja
2  Marius Balan & Nina Bezzubova Niemcy
3  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
4  Guillem Pascual & Rosa Carné Hiszpania
5  Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
6  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Łotwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [22] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
8  [13] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
9  [11] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polska
10  [10] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rosja
10  [10] Pavel Zvychaynyy & Sarah Sophie Ritz Niemcy
12  [7] Michal Stukan & Susanne Miscenko Polska

Ćwierćfinał

13  [25] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polska
14  [22] Timur Yusupov & Sofya Kharina Rosja
15  [20] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
16  [17] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rosja
16  [17] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rosja
18  [16] Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
19  [13] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rosja
20  [10] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
21  [8] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polska
21  [8] Robert Muller & Justyna Luczak Polska
21  [8] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Niemcy
24  [6] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Polska

Runda 2 (górne 48)

25  [27] Kamil Gwara & Ewa Malik Polska
25  [27] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rosja
27  [25] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Niemcy
27  [25] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
29  [24] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rosja
30  [22] Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Niemcy
31  [21] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Białoruś
32  [15] Kristaps Kalva & Lesia Bogachova Łotwa
32  [15] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Białoruś
34  [13] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litwa
34  [13] Liudas Tamulaitis & Mona Vinkleryte Litwa
36  [12] Sergiy Bezprozvannyy & Olga Dedushkevich Ukraina
36  [12] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Łotwa
38  [6] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polska
39  [5] Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
39  [5] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rosja
41  [4] Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Rosja
42  [3] Ilya Matyukhin & Anna Afanasyeva Rosja
42  [3] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Łotwa
44  [2] Harry Bober & Romy Kuhlmann Niemcy
44  [2] Deividas Uzkurys & Zivile Vasiliauskaite Litwa
46  [1] Damian Kohyt & Joanna Serafin (aka Wisniewska) Polska
46  [1] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Rosja
48  Vytautas Vizbaras & Gintare Malinauskaite Litwa

Runda 1 (górne 64)

49  [20] Wojciech Sar & Anna Ponomar Polska
49  [20] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rosja
51  [19] Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Białoruś
52  [18] Povilas Lasas & Egle Kaledaite Łotwa
52  [18] Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraina
52  [18] Giuseppe Pio Scerra & Liana Mkrtchjan Niemcy
55  [15] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Litwa
56  [11] Lukas Alisauskas & Emilija Martisiute Litwa
57  [9] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litwa
58  [8] Volodimir Dub & Khristina Stankevich Ukraina
58  [8] Adam Popowski & Paulina Karpinska Polska
60  [7] Sergiy Martyanov & Hristina Steh Ukraina
61  [6] Dmitry Moysievich & Ekaterina Mamaeva Rosja
62  [5] Tautvydas Baranauskas & Neringa Vysniauskaite Litwa
63  [2] Arturas Kalniunas & Goda Puisyte Litwa
64  [1] Igor Sivov & Elena Sobol Białoruś
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}