Results from Tropicana Cup 2011 - Junior II Latin 14 kwietnia 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Tropicana Cup 2011
Polska - Mikolajki 14 kwietnia 2011

Junior II Latin 14 kwietnia 2011

Finał

1  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Mołdawia
2  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rosja
3  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraina
4  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rosja
5  Karls Aniscenko & Paula Kukute Łotwa
6  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Mołdawia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukraina
8  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Łotwa
9  Artem Stepanov & Polina Teleshova Rosja
10  Artem Kuklin & Katerina Tkachenko Ukraina
11  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Mołdawia
11  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Łotwa
13  Jedrzej Kauc & Klaudia Migala Polska

Ćwierćfinał

14  Nazariy Deba & Marta Buzhenyk Ukraina
14  Vladlen Oleineac & Zinaida Popov Mołdawia
14  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Białoruś
17  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Mołdawia
18  Pavel Kozlovskiy & Regina Sapa Rosja
19  Yuryy Martenenko & Ekaterina Mityurina Ukraina
20  Pavlo Bondarenko & Oleksandra Putilina Ukraina
20  Matvej Smirnov & Evgeniya Kalitskaya Białoruś
23  Andrey Kuzmin & Sofia Smirnova Rosja
24  Arsenijs Jevstafjevs & Klinta Smite Łotwa

Runda 1 (górne 41)

25  Patryk Slowinski & Roksana Gorczak Polska
26  Davids Geikins & Marta Liga Rika Łotwa
26  Vadim Semenko & Victoria Kozlan Ukraina
28  Vilius Baltusis & Guste Sabaliauskaite Litwa
28  Ion Gurschi & Inga Dandara Mołdawia
28  Andris Klievens & Santa Sauere Łotwa
31  Viktor Boychuk & Yana Kinasciuk Ukraina
32  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Rosja
33  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonia
33  Oleksandr Barakovskikh & Daryna Guzun Ukraina
35  Vladislav Lievshunov & Yana Tudvasova Białoruś
36  Ernestas Davidovich & Raminta Ruzgaityte Litwa
36  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Estonia
36  Ivan Verbolyuk & Karina Meschaninova Rosja
39  Egor Kolomin & Olga Senyuto Ukraina
40  Erik Luts & Liina Piilman Estonia
40  Egor Murzich & Sviatlana Harnouskaya Białoruś
42  Martin Puutka & Kristin Sober Estonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}