Results from UK Open 2001 - Open Ballroom Pro 23 stycznia 2001
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2001
Anglia - Bournemouth 27 stycznia 2001

Open Ballroom Pro 23 stycznia 2001

Finał

1  Augusto Schiavo & Caterina Arzenton Włochy
2  Luca Baricchi & Loraine Baricchi (aka Barry) Anglia
3  Christopher Hawkins & Hazel Newberry Anglia
4  Timothy Howson & Joanne Bolton Anglia
5  Massimo Giorgianni & Alessia Giorgianni (aka Manfredini) Włochy
6  Fabio Selmi & Simona Fancello Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

  Davide Cacciari & Olga Garshina Rosja
  Scott Draper & Morena Colagreco Anglia
  Koji Hiyama & Kumiko Hiyama Japonia
  William Pino & Alessandra Bucciarelli Włochy
  Alan Shingler & Donna Shingler (aka Reeve) Anglia
  Jonathan Wilkins & Katusha Demidova USA

Ćwierćfinał

  Hiro Amano & Kyoko Amano Japonia
  Federico Filipone & Lyn Marriner Anglia
  Sam Kaiho & Mari Kaiho Japonia
  Heiko Kleibrink & Giselle Keppel Niemcy
  Giuliano Nironi & Simonetta Vecchi Włochy
  Susumu Onda & Mariko Onda Japonia
  Stefan Ossenkop & Pia David Niemcy
  Mirco Selli & Marica Selli Włochy
  Igor Suvorov & Irina Suvorov USA
  Matis Toome & Helen Klandorf Estonia

Runda 2 (górne 44)

  Luca Bognani & Anita Bognani (aka Imbertini) Włochy
  Fabio Bosco & Marina Ferrari Belgia
  Christian Corsi & Simonetta Ambrosini Włochy
  Daniele Delpriori & Dalila Szczepanski Irlandia
  Stefano Fanasca & Michela Battisti Włochy
  Hiro Furuya & Emi Furuya Japonia
  Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Włochy
  Roberto Giuliato & Serena Picco Włochy
  Kenn Van Hauen & Malene Van Hauen Dania
  Mickey Higuchi & Yoko Haseba Japonia
  Shozo Ishihara & Toko Shibuya Japonia
  Igor Litvinov & Julia Ivleva USA
  Hide Miyajima & Sumi Shimizu Japonia
  Daniel Sarti & Margit Sarti Niemcy
  Takeshi Sasaya & Kumi Sasaya Japonia
  Tomoki Shiraishi & Kaori Shiraishi Japonia
  Erminio Stefano & Luana Conte Włochy
  Takuhide Takeda & Mayumi Takeda Japonia
  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Rosja
  Krzysztof Tretowski & Dorota Tretowska Polska
  Shintaro Yanagibashi & Kumiko Asami Japonia
  Manfred Zehender & Michaela Heintzinger Austria

Runda 1 (górne 72)

  Michele Bacci & Denise Mayes Anglia
  Nicola Bini & Laura Lunetta Włochy
  Michael Burton & Martina Wuttig Australia
  Giovanni Chiapperini & Giannita Bigazzi Włochy
  Ilia Danilov & Tatiana Rybalko Rosja
  Oleg Fadioukhine & Irina Averboukh Rosja
  Francois Fouchet & Delphine Fouchet (aka Wannesson) Francja
  Antonio Gioncada & Roberta Zone Włochy
  Naoki Iezumi & Tomomi Iezumi Japonia
  Fred Jorgens & Ina Voelkel Niemcy
  Kozo Kodama & Masako Kodama Japonia
  Robert Kubis & Izabella Jaworska USA
  Rauno Leino & Merja Ylönen Finlandia
  Gianmichele Mariani & Paola Mariani Włochy
  Daniele Missiroli & Sabrina Manuzi Włochy
  Mike Otake & Kim Yotusmoto Japonia
  Igor Pilipenchuk & Polina Pilipenchuk USA
  Anthony Price & Zoey Price Anglia
  Tokashi Sato & Maki Sato Japonia
  Ivan Schiavo & Ornella Schiavo Włochy
  Slava Sergiev & Katia Sergiev USA
  Manfred Stiglitz & Anastassia Stiglitz (aka Makarova) Austria
  Eddie Stutts & Viktoria Belova USA
  Manabu Sugai & Michie Takahashi Japonia
  Carmine Tamburro & Roberta Mantovan Włochy
  Igor Ugai & Tatiana Ugai Rosja
  Allen Wen & Anne Sun Chiny
  Markus Zimmermann & Anke Poppinga Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}