Results from UK Open 2003 - Amateur Latin 22 stycznia 2003
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2003
Anglia - Bournemouth 21 stycznia 2003

Amateur Latin 22 stycznia 2003

Finał

1  Franco Formica & Oksana Nikiforova Niemcy
2  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dania
3  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Włochy
4  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
5  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
6  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polska
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [17] Matej Krajcer & Janja Lesar Słowenia
8  [11] Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry
9  [9] Darren Bennett & Lilia Kopylova Anglia
10  [7] Evgeni Smagin & Rachael Heron Anglia
11  [3] Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
11  [3] Derek Hough & Aneta Piotrowska Polska
13  [2] Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Hiszpania

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

14  [16] Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rosja
15  [15] Genya Mazo & Maria Shibalova USA
16  [13] James Jordan & Aleksandra Jordan (aka Grabowska) Anglia
17  [12] Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rosja
18  [11] Przemek Lowicki & Yulia Rogozina Polska
19  [8] Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Włochy
19  [8] Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia
21  [7] Tobias Carlsson & Vickie Jo Ringgaard Dania
21  [7] Rachid Malki & Anna Suprun Szwecja
23  [4] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
24  [3] Alexei Silde & Anna Firstova Rosja

Runda 4 (górne 48)

25  [19] Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglia
25  [19] Andrius Kandelis & Marta Sztobryn
25  [19] Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Islandia
28  [18] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
29  [17] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
29  [17] Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukraina
31  [15] Krzysztof Hulboj & Ewa Szabatin Polska
31  [15] Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bułgaria
33  [14] Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rosja
33  [14] Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rosja
35  [12] Sante Mandolini & Victoria Martin Anglia
35  [12] Denis Starostine & Elena Gabdrakhmanova Rosja
37  [11] Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandia
37  [11] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Włochy
39  [10] Kevin King & Olga Rodionova USA
40  [9] Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Rosja
40  [9] Alec Mazo & Edyta Sliwinska USA
40  [9] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Słowenia
40  [9] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
44  [8] Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luksemburg
45  [7] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
46  [5] Pavel Ivanov & Anna Abakumova Rosja
46  [5] Nicolas Quesnoit & Ksenija Pluscec Chorwacja
46  [5] Bas Van Der Zanden & Laura Stefanie Hafner Holandia

Runda 3 (górne 85)

49  [21] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rosja
49  [21] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Niemcy
49  [21] Iuri Nezdoiminoga & Maria Bourova Rosja
52  [20] Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irlandia
52  [20] Ilario Parise & Lydia Brangbour Francja
52  [20] Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Rosja
55  [19] Sergey Pozharinski & Svetlana Bogdanova Rosja
55  [19] Evgeni Voronin & Elena Grechko Rosja
57  [18] Paul Michael Jones & Lucy Jones Anglia
57  [18] Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Rosja
57  [18] Alex Zampierollo & Klizia Zampierollo Włochy
60  [17] Tony Pututau & Cheryl Burke USA
60  [17] Zufar Zaripov & Natalia Fridmanovich Rosja
62  [16] Werner Figar & Karin Figar Austria
62  [16] Abraham Martinez & Nuria Singla Hiszpania
62  [16] Dmitriy Matveev & Alena Ershova Rosja
62  [16] Dennis Tischmacher & Nathalie Tradin Niemcy
66  [15] Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Włochy
66  [15] Rene Loft & Laura Hair Dania
66  [15] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
69  [13] Alexander Berezine & Irina Pechenova Rosja
69  [13] Dmytro Bondarenko & Anastasia Muravyova Rosja
69  [13] Alfonso Chico De Guzman & Susana Barea Hiszpania
69  [13] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
73  [12] Wladislaw Lalafarjan & Natalija Burdina Niemcy
74  [11] Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy
74  [11] Jani Rasimus & Milla Virtanen Finlandia
74  [11] Francesco Silvestro & Sabrina Carvano Włochy
77  [10] Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Włochy
77  [10] Alexei Mazurin & Natalia Pronina Rosja
77  [10] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
77  [10] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
81  [9] Leonid Beljaew & Eva Pohl Niemcy
81  [9] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
83  [7] Emanuele De Rosa & Mara Gattanella Włochy
83  [7] Raimondo Todaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Włochy
85  [5] Tomasz Giermuda & Monika Giermuda (aka Kajdan) Polska

Runda 2 (górne 134)

86  [20] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
86  [20] Boris Leokumovich & Diana Surkis USA
86  [20] Vincenzo Minieri & Sara Pignarbene Włochy
86  [20] Mario Palermo & Federica Lappano Włochy
86  [20] Giordano Pizzardi & Flavia Rudilosso Włochy
91  [19] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
91  [19] Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg USA
91  [19] Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraina
94  [18] Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
94  [18] Artem Chigvintsev & Alexandra Nelyubina Rosja
94  [18] Manuel Frighetto & Milly Baggio Włochy
94  [18] Vitali Panteleev & Tatiana Volkova Rosja
94  [18] Denis Podolski & Kristina Arabadzhieva Rosja
94  [18] Simone Segatori & Denise Pasqualotto Włochy
94  [18] Jeroen Struylaart & Nataliya Kravets Holandia
94  [18] Vladyslav Yama & Marta Bakay Ukraina
102  [17] Danny Arbour & Myriam Savaria Kanada
102  [17] Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Włochy
102  [17] Gennady Bondarenko & Simone Waldorf Niemcy
102  [17] Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Litwa
102  [17] Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Słowenia
107  [16] Roberto Di Malta & Sonia Stanziani Włochy
107  [16] Ilia Russo & Yulia Russo Białoruś
107  [16] Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rosja
107  [16] Alex Zaglmaier & Nicole Kuntner Austria
111  [15] Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Włochy
111  [15] Roberto Checcarelli & Katiuscia Tabarrini Włochy
111  [15] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
111  [15] Kazuhiko Natsumi & Kyoko Yanagihori Japonia
115  [14] Francis Lafreniere & Christine Thibault Kanada
115  [14] Ilia Tokarev & Anastasia Gorokhova Rosja
115  [14] Dario Turino & Valentina Tocci Włochy
118  [13] Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Włochy
118  [13] Giorgio Di Raimondo & Simona Massari Włochy
118  [13] Markus Heffner & Jelisaweta Souvorova Niemcy
118  [13] Mariano Lilliu & Valentina Sanna Włochy
122  [12] Oleg Miroshnichenko & Alona Diskin (aka Poguliaeva) Izrael
122  [12] Stefano Urbani & Odette Manzo Włochy
122  [12] Igor Yaremenko & Nataliya Onischenko Ukraina
125  [11] Igor Alexandrov & Anna Bulgakova Rosja
125  [11] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonia
125  [11] Garry Robey & Lorraine Ashdown Anglia
125  [11] Iban Salgado & Adriana Torrabadella Hiszpania
129  [10] Alessandro Testa & Mena Di Prete Włochy
130  [9] Sven Binek & Elina Tarassova Niemcy
130  [9] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandia
132  [6] Martin Spina & Bruna Farci Włochy
133  [4] Anthony Roche & Carole Viossat Francja
134  Daniele Muzi & Jessica Intravaia Włochy

Runda 1 (górne 164)

135  [28] Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Niemcy
136  [27] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
136  [27] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia
138  [26] Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalia
138  [26] Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Włochy
138  [26] Christian Sanchez & Miriam Sanchez Hiszpania
141  [24] Slavik Adjidersky & Lilya Furman Izrael
141  [24] Osamu Akabane & Naomi Okubo Japonia
141  [24] Ken Moller Hansen & Lydia Vishnyakowa Dania
141  [24] Kirill Nikitin & Marina Kopylova Rosja
141  [24] Katsutoshi Ninagawa & Kerry Simmons Anglia
141  [24] Hideo Satou & Chieko Mutou Japonia
147  [23] Andrei Andreev & Anna Andreeva Rosja
147  [23] Andrew Cuerden & Marina Shalneva Anglia
147  [23] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Włochy
147  [23] Marco Zingarelli & Melissa Ghigiarelli Włochy
151  [22] Davide Boy & Angela Boy Włochy
151  [22] Thomas Mook & Vanessa Grillo Niemcy
151  [22] Siscu Perez & Bea Camps Hiszpania
151  [22] Gary Woods & Susie Claridge Anglia
155  [21] Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japonia
156  [19] Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Włochy
156  [19] Thomas Szego & Corinne Roost Szwajcaria
156  [19] Vito Tassiello & Elena Verni Włochy
159  [18] Motomitsu Shimizu & Sarah May Anglia
160  [17] Rodd Ramzani & Lara Izlan Anglia
161  [14] Karsten Bruckschweiger & Susanne Gessner Austria
162  [12] Michael Sasnovski & Mandy Sasnovski RPA
163  [10] Raffaele Esposito & Pina Esposito Włochy
164  [5] Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}