Results from UK Open 2004 - Amateur Rising Star Standard Championship 20 stycznia 2004
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2004
Anglia - Bournemouth 20 stycznia 2004

Amateur Rising Star Standard Championship 20 stycznia 2004

Finał

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja
3  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
4  Simone Segatori & Tatiana Belayeva Włochy
5  Aleksander Makarov & Katrin End Estonia
6  Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Słowenia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [26] Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
8  [25] Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rosja
9  [23] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
9  [23] Alexei Lapin & Anna Spiridonova Rosja
11  [18] Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Włochy
11  [18] Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Anglia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [21] Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Włochy
14  [19] Daniele Ginnetti & Francesca Mariani Włochy
15  [18] Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA
15  [18] Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finlandia
15  [18] Mikhail Orlov & Polina Fomina Rosja
18  [16] Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
19  [15] Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Włochy
19  [15] Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rosja
21  [14] Roman Migunov & Elena Galagan Estonia
21  [14] Frank Radich & Susanne Holde Dania
21  [14] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
24  [13] Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
25  [8] Maxime Dereymez & Sophie Chevalier Francja

Runda 3 (górne 48)

26  [21] Roland Rannala & Karina Vesman Estonia
27  [20] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
27  [20] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
29  [19] Christian De Cillis & Claudia Balestra USA
29  [19] Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Rosja
29  [19] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rosja
29  [19] Cristian Venosa & Genny Lombardi Włochy
33  [18] Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Włochy
33  [18] Damien Koulouris & Natasha Manderson Australia
35  [17] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
35  [17] Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Włochy
35  [17] David Semken & Andrea Hale USA
38  [16] Maciej Felzenowski & Beata Andrusiow Polska
38  [16] Giovanni Gentile & Biagina Calignano Włochy
40  [15] Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Włochy
40  [15] Angelo Bianco & Monica Ferriero Włochy
40  [15] Vladimir Slon & Martina Friedl Austria
43  [14] Angelo Madonia & Annette Sudol Niemcy
43  [14] Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
45  [10] Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
45  [10] Dmitri Shubskiy & Yaroslava Shubskaya (aka Pupalovskaya) Rosja
47  [9] Fiore Menzione & Vladlena Aptukova Włochy
48  [8] Marco Congedo & Antonella Suglia Włochy

Runda 2 (górne 98)

49  [20] Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Kanada
49  [20] Simone Daniele & Elisa Chanaa Włochy
49  [20] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
49  [20] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonia
49  [20] Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rosja
49  [20] Mikk Metstak & Catarina Wieth Dania
49  [20] Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandia
56  [19] Gabriele Chiarandini & Cinzia Vivarelli Włochy
56  [19] Francesco Decandia & Sabrina Laconi Włochy
56  [19] Christian Engelhardt & Inka Wagner Niemcy
56  [19] Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Włochy
56  [19] Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonia
61  [18] Darren Coman & Katrina Eastabrook Anglia
61  [18] Daniele Gallaro & Francesca Maratea Włochy
61  [18] Basil Issaev & Katya Afanaseva USA
61  [18] Matthew Rooke & Anna Longmore Australia
61  [18] Raimondo Todaro & Giulia Settomini Włochy
61  [18] Juris Uzegovs & Jelena Rakamina Łotwa
67  [17] Ciro Pecorella & Flora Greco Włochy
67  [17] Kazuaki Watanabe & Yumi Watanabe Japonia
69  [16] Michele Armiento & Francesca Basso Włochy
69  [16] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rosja
69  [16] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rosja
69  [16] Stas Khmel & Tatiana Kudriavtseva Rosja
69  [16] Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Włochy
69  [16] Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
69  [16] Martin Reinbold & Liene Reinbold (aka Skrastina) Łotwa
76  [15] Janis Kukainis & Valentina Oseledko Łotwa
76  [15] Max Sinitsa & Lesya Sinitsa USA
76  [15] Danny Stowell & Holly Woolcott Anglia
79  [14] Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Anglia
79  [14] Roger Niitmae & Kerttu Tanav Estonia
79  [14] Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Niemcy
79  [14] Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglia
83  [13] Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandia
83  [13] Donald Young & Melanie Young (aka Wentzell) Anglia
85  [12] Rolf Lindberg & Helena Fransson Szwecja
85  [12] Mart Raudvee & Anna Dulneva Estonia
85  [12] Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandia
88  [11] Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Słowacja
89  [10] Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
89  [10] Peter Modrovsky & Barbara Jancinova Słowacja
89  [10] Konstantin Startsev & Inna Khan Rosja
92  [8] Mario Pedercini & Elena Cadei Włochy
93  [7] Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Czechy
93  [7] Pasquale Rauseo & Doriana Dileo Włochy
95  [6] Petr Simacek & Alena Sismova Czechy
96  [5] Kevin Munns & Sigita Bakanauskiene (aka Motiejunaite) Anglia
97  [4] Michal Drha & Tereza Bufkova Czechy
98  [3] Daniele Badiali & Simona Betti Włochy

Runda 1 (górne 140)

99  [27] Joachim Dahlstrom & Katrina Patchett Dania
99  [27] Adam Forman & Emma Perry Anglia
101  [26] Michael Brennan & Adele Jang Don Anglia
101  [26] Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Włochy
101  [26] Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Włochy
101  [26] Carlo Pozzoni & Barbara Bossi Włochy
101  [26] Mario Serra & Carla Serra Włochy
101  [26] Alex Sindila & Katie Gleeson Anglia
101  [26] Agostino Urbaniello & Manuela Amore Włochy
108  [25] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rosja
108  [25] Antonio Lo Presti & Debora Artese Włochy
108  [25] Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
111  [24] Giuseppe Guarnieri & Antonietta Natella Włochy
111  [24] Andrea Guizzardi & Giada Magagnoli Włochy
113  [23] Felice Casamassima & Elisa Cammusa Włochy
113  [23] Maksim Murashev & Inga Kapkanschikova Rosja
113  [23] Nikolai Tcheremissine & Ekaterina Doukhovskaia Rosja
116  [21] Accursio Romeo & Leah Frith Anglia
117  [20] Christopher Cannon & Sophie Couper Anglia
117  [20] Adam Stone & Jennifer Cornish (aka Stone) Australia
119  [19] Jean-Francois Messier & Marie Bolduc Kanada
119  [19] Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Austria
121  [18] Giovanni Leanza & Vanessa Iudice Włochy
122  [17] Thomas Wendel & Maria Sandvik Norwegia
123  [16] Kyung Ho Kim & Ju Hyun Kang Korea (Płd)
124  [15] Worapong Chariyathammarat & Sulak Chariyathammarat Tajlandia
125  [14] Richard Greco & Daria Alisova Walia
125  [14] Peter Heymann & Sybille Heymann Niemcy
125  [14] Phil Holding & Lee-anne Thorburn Anglia
128  [13] Scott Meyerle & Christel Meyerle USA
129  [12] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglia
130  [11] Simon Cheng & Genie Chan Hong Kong
130  [11] Kim Magin & Justine Hollyer Anglia
130  [11] Marius Svela & Cecielie Barsnes Norwegia
133  [10] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Niemcy
134  [2] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
134  [2] Daniele Dezi & Alessandra Scarmigliati Włochy
134  [2] Alexander Tchesnokov & Yelena Voronova Kazachstan
137  [1] Tristan Dolling & Debbie Ward-smith Anglia
137  [1] Yoshikimi Mizuno & Mikiko Mizuno Japonia
137  [1] Denis Tihomirov & Oksana Avdan Ukraina
137  [1] Mathew Treadaway & Emma Houghton Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}