Results from UK Open 2005 - Amateur Latin 19 stycznia 2005
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2005
Anglia - Bournemouth 18 stycznia 2005

Amateur Latin 19 stycznia 2005

Finał

1  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Włochy
2  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
3  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
4  Evgeni Smagin & Rachael Heron Anglia
5  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polska
6  Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [14] Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Hiszpania
8  [13] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Słowenia
9  [9] Matej Krajcer & Iwona Golczak Słowenia
10  [8] Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rosja
11  [7] Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglia
11  [7] Derek Hough & Rosa Filippello Anglia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [17] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
13  [17] Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
15  [16] Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rosja
15  [16] Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia
15  [16] Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rosja
18  [15] Mark Ballas & Yulia Musikhina Anglia
19  [14] Rachid Malki & Anna Suprun Szwecja
20  [11] Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litwa
21  [10] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
22  [9] Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Szwajcaria
23  [7] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
24  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA

Runda 4 (górne 52)

25  [19] Grygoriy Boldyrev & Anna Jelnikova Rosja
25  [19] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
25  [19] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rosja
28  [18] Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luksemburg
29  [17] Markus Homm & Aneta Piotrowska Niemcy
29  [17] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Włochy
29  [17] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
32  [16] Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Słowenia
33  [15] Mikhail Kolomiets & Elizaveta Divak Rosja
34  [14] Neil Jones & Nataliya Kravets Anglia
34  [14] Maxim Petrov & Elisabeth Haralsdottir Islandia
34  [14] Evgeny Stepanov & Anna Savelieva Rosja
37  [13] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rosja
37  [13] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
37  [13] Robin Sewell & Nuria Santalucia Australia
40  [12] Vladislav Silde & Svetlana Lesniak Rosja
41  [11] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Włochy
42  [10] Vladimir Fetisov & Farida Galieva Rosja
42  [10] Igor Mikhaylov & Lucy Jones Anglia
44  [9] Clive Uter & Helga Helgadottir Anglia
45  [8] Marek Dedik & Kristina Horvatova Słowacja
45  [8] Arsen Kishishian & Alarna Donovan Australia
45  [8] Gary Wright & Victoria Burke Anglia
48  [7] Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandia
48  [7] Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Niemcy
48  [7] Alex Zampierollo & Giuseppina Annaloro Włochy
51  [3] Artem Epifanov & Ewa Szabatin Polska
51  [3] Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy

Runda 3 (górne 82)

53  [23] Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rosja
53  [23] Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
55  [22] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rosja
56  [21] Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
56  [21] Mirco Risi & Ilenia Di Prete Włochy
58  [19] Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Szwajcaria
59  [18] Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Włochy
60  [17] Alexei Plakhotnikov & Katerina Gontarenko Rosja
60  [17] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia
62  [16] Anders Jacobsson & Veera Kinnunen Szwecja
62  [16] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
62  [16] Mikhail Volkov & Julia Tchesnokov Rosja
65  [15] Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
65  [15] Alexei Kabirov & Anastasia Tarlykova Rosja
65  [15] Maxim Kochura & Olga Aleshina Rosja
65  [15] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rosja
69  [14] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
69  [14] Stephen Mccann & Marina Shalneva Anglia
71  [13] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rosja
71  [13] Davide Fumagalli & Klizia Zampierollo Włochy
71  [13] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
74  [12] Raimondo Todaro & Ina Ivanova Jeliazkova Włochy
75  [11] Adam Galazka & Anna Ramiaczek Polska
75  [11] Lu Ning & Wei Wei Chiny
75  [11] George Osadchy & Irina Bubnova Rosja
78  [10] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litwa
78  [10] Pasha Pashkov & Inna Brayer USA
80  [8] Atanas Gendov & Roselina Doneva Bułgaria
81  [7] Andrew Cuerden & Hanna Haarala Anglia
82  [6] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja

Runda 2 (górne 126)

83  [23] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
83  [23] Stefano Oradei & Alessandra Mason Włochy
83  [23] Fabio Scuderi & Alessandra Cugno Włochy
86  [22] Danny Bayne & Natalia Borodaenko Anglia
86  [22] Thomas Dubru & Loren James Anglia
86  [22] Evgeny Evseev & Olga Solod Rosja
86  [22] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Niemcy
86  [22] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
86  [22] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglia
86  [22] Nathan Meyers & Karina Schembri Australia
86  [22] Rafal Piecyk & Natalia Piecewicz Polska
86  [22] Igor Popov & Anna Kozyreva Rosja
95  [21] Ferdinando Iannaccone & Alesya Leshchenko Włochy
96  [20] Przemyslaw Modrzynski & Marcelina Kochan Polska
97  [19] Roberto Checcarelli & Katiuscia Tabarrini Włochy
97  [19] Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Niemcy
99  [18] Mario Di Somma & Katarzyna Osinska RPA
99  [18] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
99  [18] Patrick Helm & Sharna Burgess Anglia
99  [18] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
99  [18] Stefano Santarelli & Francesca Palumbo Włochy
104  [17] Janick Birkehoj & Asta Sigvaldadottir Dania
104  [17] Marcin Tomaszewski & Roanna Yapp Kanada
106  [16] Giancarlo Salvati & Ornella Boccafoschi Włochy
106  [16] Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Włochy
106  [16] Denis Shepelev & Anna Abakumova Rosja
109  [15] Stefan Green & Zeudi Zanetti Anglia
109  [15] Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandia
109  [15] Alessandro Testa & Mena Di Prete Włochy
112  [14] Simone Franco & Sara Casini Włochy
112  [14] Igors Haritonovs & Bryony Fielding Anglia
112  [14] Radim Pradka & Katerina Kolmanova Czechy
115  [13] Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Włochy
116  [11] Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg USA
116  [11] Lars Hadlich & Selin Tünek Niemcy
116  [11] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja
119  [10] Sergei Guskov & Anna Sharikova Rosja
119  [10] Rene Loft & Laura Hair Dania
119  [10] Alexander Mordvintsev & Dina Shakirova Rosja
122  [9] Evgeniy Bykovskiy & Irina Skornyakova Rosja
122  [9] Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Włochy
124  [7] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polska
125  [6] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
126  [4] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Włochy

Runda 1 (górne 180)

127  [27] Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Włochy
127  [27] Lenny Gouwerok & Kimmie Sorensen Dania
127  [27] Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Francja
127  [27] Daniele Paolozzi & Fabiola Cervelli Włochy
127  [27] Matti Puro & Anne Jänkälä Finlandia
127  [27] Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandia
133  [26] Aleksei Karaulov & Aleksandra Mikhaylova Rosja
133  [26] Ruben Martinez & Raquel Recasens Hiszpania
133  [26] Toni Rasimus & Anna Liisa Bergström Finlandia
133  [26] Sinisa Vasic & Natalia Fridmanovich Austria
137  [25] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Włochy
137  [25] Andrei Filippov & Maria Strelnikova Rosja
139  [24] Simone Caramadre & Nuria Singla Hiszpania
139  [24] Andrei Efremov & Alexandra Efremova Rosja
139  [24] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
139  [24] Péter Timer & Veronika Kvitova Czechy
143  [23] Fabrizio Graziani & Ilaria Segoni Włochy
143  [23] Piotr Lewandowski & Blanka Winiarska Polska
145  [22] Daniele Muzi & Mary Fietta Włochy
146  [21] Marc Christensen & Tine Dahl Dania
146  [21] Emanuele Ricci & Assunta Borrelli Włochy
146  [21] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dania
149  [20] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandia
149  [20] Saverio Loria & Giovanna Bellomo Włochy
149  [20] Mirko Mason & Sara Boido Włochy
149  [20] Ruben Monfrooy & Linda Simonis Holandia
149  [20] Ville Roos & Sanni Siurua Finlandia
154  [19] Cristian Chimenti & Chiara Bardini Włochy
155  [18] Luca Di Giacomantonio & Valentina Alviani Włochy
155  [18] Artemi Okunev & Laura Brown Australia
155  [18] Tommi Skogberg & Elina Katainen Finlandia
158  [17] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
159  [16] Cristian Dubini & Erika Argentati Włochy
159  [16] Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rosja
159  [16] Vincenzo Minieri & Ilaria Manganiello Włochy
159  [16] Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Rosja
163  [15] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
164  [14] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonia
164  [14] Ken Moller Hansen & Henriette Lindberg Dania
164  [14] Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rosja
167  [12] Riccardo Morelli & Nancy Berti Włochy
167  [12] Simon Richardson & Heather Durose Anglia
169  [11] Jake Davies & Kristina Pfeffer Dania
169  [11] Alessandro De Sio & Annalisa Giordano (aka De Sio) Włochy
169  [11] Pierre Vallee & Marion Duguest Francja
169  [11] Marco Zingarelli & Elisa Rossi Włochy
173  [9] Vitaly Sevastianov & Kelly Smyth Irlandia
174  [7] Hiroaki Koike & Rikako Ota Japonia
175  [5] Tristan Neagle & Jasmina Cehajic Anglia
175  [5] Peter Nixey & Hazel Crow Anglia
177  [2] Stanislav Galinov Kaltschev & Mihaela Hari Ganeshavel Niemcy
178  [1] Giordano Pizzardi & Tatiana Banco Włochy
178  [1] Ivan Raffio & Susy Tavano Włochy
178  [1] Antony Rau & Emma Coombs Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}