Results from UK Open 2006 - Amateur Latin 18 stycznia 2006
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2006
Anglia - Bournemouth 17 stycznia 2006

Amateur Latin 18 stycznia 2006

Finał

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dania
2  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
3  Evgeni Smagin & Rachael Heron Anglia
4  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry
5  Matej Krajcer & Iwona Golczak Słowenia
6  Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [24] Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglia
8  [15] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Włochy
9  [14] Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
9  [14] Rachid Malki & Anna Suprun Szwecja
11  [10] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Słowenia
12  [5] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia

Ćwierćfinał

13  [25] Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
14  [22] Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Rosja
15  [20] Przemek Lowicki & Jana Pokrovskaya Polska
15  [20] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
17  [14] Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Słowenia
18  [12] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
19  [11] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rosja
20  [10] Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rosja
21  [8] Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Szwajcaria
21  [8] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rosja
21  [8] Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Włochy
24  [2] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy

Runda 4 (górne 50)

25  [21] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
25  [21] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litwa
27  [20] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
28  [19] Gennady Bondarenko & Natalija Veremeeva Niemcy
29  [18] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
30  [17] Neil Jones & Nataliya Kravets Anglia
30  [17] Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Rosja
30  [17] Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rosja
33  [16] Krzysztof Psciuk & Julia Zavadska Polska
33  [16] Evgeni Stepanov & Irina Bezguzova Rosja
33  [16] Stefano Terrazzino & Ewa Szabatin Niemcy
36  [15] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
36  [15] Dmitriy Matveev & Oxana Sidorenko Rosja
38  [14] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
39  [13] Nikita Bazev & Daria Bakaeva Rosja
39  [13] Arsen Kishishian & Alarna Donovan Australia
39  [13] Lu Ning & Wei Wei Chiny
42  [12] Vladimir Fetisov & Farida Galieva Rosja
42  [12] Wladislaw Lalafarjan & Maya Tochelovich Niemcy
44  [11] Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rosja
45  [10] Ojars Bacis & Santa Lodina Łotwa
45  [10] Michael Miziner & Anastasia Belykh Australia
45  [10] Denis Shepelev & Anna Abakumova Rosja
48  [9] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
49  [8] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
49  [8] Lukasz Czarnecki & Kamila Kajak Polska

Runda 3 (górne 82)

51  [25] Carlo Valerio Aloia & Simona Caratelli Włochy
51  [25] Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
51  [25] Justinas Duknauskas & Karina Eremian Litwa
51  [25] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
51  [25] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
56  [24] Stephen Mccann & Asta Sigvaldadottir Anglia
56  [24] Andrei Mosejcuk & Olga Nesterova Niemcy
58  [23] Emanuele Chetta & Federica Lappano Włochy
58  [23] Marco Mancini & Giada Filacchione Włochy
58  [23] Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australia
61  [22] Igor Drobyazko & Anna Tovbin USA
61  [22] Andrej Rebula & Natalia Barantseva Słowenia
61  [22] Clive Uter & Helga Helgadottir Anglia
61  [22] Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Niemcy
65  [21] Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Rosja
66  [19] Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rosja
67  [18] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Niemcy
67  [18] Michele Prioletti & Sonia Stanziani Włochy
67  [18] Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rosja
67  [18] Marcin Tomaszewski & Loren James Anglia
67  [18] Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
72  [17] Georgiy Korolyov & Izabela Janachowska Polska
72  [17] Mirco Risi & Olesya Borisova Włochy
74  [16] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Włochy
74  [16] Maxim Kochura & Daria Reznikova Rosja
76  [15] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandia
76  [15] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
76  [15] Nathan Meyers & Karina Schembri Australia
76  [15] Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finlandia
76  [15] Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
81  [14] Alessio Di Veronica & Ilaria Manganiello Włochy
82  [12] Simone Franco & Sara Casini Włochy

Runda 2 (górne 130)

83  [28] Davide Barone & Michela Rossi Włochy
83  [28] Andrei Efremov & Alexandra Efremova Rosja
83  [28] Giovanni Leanza & Bryony Fielding Anglia
83  [28] Saverio Loria & Giovanna Bellomo Włochy
86  [27] Alessio Gianmatteo & Romina Tumolo Włochy
87  [27] Marek Dedik & Kristina Horvatova Słowacja
87  [27] Ben Hardwick & Emma Slater Anglia
87  [27] Giancarlo Salvati & Ornella Boccafoschi Włochy
87  [27] Fabio Scuderi & Alessandra Cugno Włochy
91  [26] Simone Papi & Chiara Vernile Włochy
91  [26] Marek Swetik & Renata Dohnanska Czechy
93  [25] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Australia
93  [25] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
95  [24] Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rosja
96  [23] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rosja
96  [23] Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraina
96  [23] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dania
96  [23] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Dania
96  [23] Piotr Szelest & Diana Klos Polska
101  [22] Vassili Anokhine & Yuliya Galenko Rosja
101  [22] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
103  [21] Jonathan Rodríguez Pérez & Lydia Hellmann Niemcy
103  [21] Alessandro Testa & Mena Di Prete Włochy
105  [20] Evgeny Evseev & Olga Solod Rosja
105  [20] Fabrizio Paolacci & Nausicaa Cortesi Włochy
105  [20] Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
105  [20] Claudio Toscano & Elisa Calvagno Szkocja
109  [19] Robert Kochanek & Anna Stepunina Polska
109  [19] Tuneki Masatani & Takako Yamada Japonia
109  [19] Rafal Maserak & Magda Soszynska Polska
112  [18] Nikolai Krasikov & Sasha Iulikova Rosja
113  [17] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Włochy
114  [16] Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Włochy
114  [16] Stefan Green & Zeudi Zanetti Anglia
116  [15] Boris Leokumovich & Nicole Volynets USA
116  [15] Rafal Piecyk & Natalia Piecewicz Polska
116  [15] Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rosja
119  [14] Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Czechy
119  [14] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polska
121  [13] Giuseppe Emiliano Di Sarno & Maria Oliva Włochy
121  [13] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
121  [13] Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francja
121  [13] Mads Vad & Anne Mette Skriver Dania
121  [13] Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandia
126  [11] Roberto Paulesu & Romina Deidda Włochy
127  [10] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polska
127  [10] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norwegia
129  [8] Patrick Helm & Sharna Burgess Niemcy

Runda 1 (górne 179)

130  [31] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja
131  [30] Claudio Carta & Silvia Meloni Włochy
131  [30] Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Włochy
131  [30] Sergey Matsuk & Maria Leonova Rosja
134  [29] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandia
135  [28] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonia
135  [28] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonia
135  [28] Daniele Muzi & Jessica Intravaia Włochy
138  [27] Sergei Belyaev & Salla Kääriäinen Finlandia
138  [27] Martin Proksch & Olena Khablenko Austria
138  [27] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
141  [26] Ruben Monfrooy & Linda Simonis Holandia
141  [26] Domenico Simmaco & Elena Coniglio Włochy
141  [26] Szabolcs Walcz & Orsolya Lovászi Węgry
144  [25] Marc Christensen & Tine Dahl Dania
145  [24] Cristian Dubini & Erika Argentati Włochy
145  [24] Alexander Ermachenkov & Nadezhda Menshikova Rosja
147  [23] Gabriele Beltramo & Michela Oliva Włochy
147  [23] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
147  [23] Kim Kyu Hong & Kim Saes Byed Korea (Płd)
147  [23] Henri Ranta & Kira Salonen Finlandia
147  [23] Nikolai Smodlev & Anna Smodleva (aka Gushina) Rosja
152  [22] Marco Aloisi & Federica Brugiati Włochy
152  [22] Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonia
152  [22] Péter Timer & Veronika Kvitova Czechy
155  [21] Pierre Vallee & Marion Duguest Francja
156  [20] Simon Richardson & Melanie Lowe Anglia
157  [18] Cristian Chimenti & Perla Fusi Włochy
157  [18] Alain Juvet & Emma Coombs Anglia
157  [18] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rosja
160  [17] Simone Corvini & Michela Natali Włochy
160  [17] David Outevski & Tamara Pieragostini Włochy
162  [16] Song Suk Jin & Hong Yee Seul Korea (Płd)
162  [16] Antonio Luigi Laforgia & Lucia Annese Włochy
162  [16] Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonia
162  [16] Koji Tsukada & Akemi Muroi Japonia
166  [13] Alexis Bergeon & Cindy Diot Francja
166  [13] Sergei Milovanov & Aleksandra Rassokhina Rosja
166  [13] She Le Ping & Zhang Meng Chiny
169  [11] David Meighan & Elizabeth Elves Szkocja
170  [10] Kabelo Khunou & Amanda Kaddu (aka Leftly) Anglia
170  [10] Pavel Vikatto & Olga Khrystenko Ukraina
170  [10] Andras Zsak & Lisa Luck Anglia
173  [7] Choi Byoung Uk & Choi Hyo Jung Korea (Płd)
173  [7] Zsolt Perlaki & Violetta Nemeth Węgry
173  [7] Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Rosja
173  [7] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
177  [5] Joel Chapman & Sarah Dickinson Anglia
178  [3] Sander Schols & Marie-Louise van der Hoef Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}