Results from UK Open 2006 - Amateur Standard 19 stycznia 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2006
Anglia - Bournemouth 17 stycznia 2006

Amateur Standard 19 stycznia 2006

Finał

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Włochy
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litwa
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Niemcy
4  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Niemcy
5  Warren Boyce & Kristi Boyce Anglia
6  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [30] Marat Gimaev & Alina Basyuk Rosja
8  [19] Federico Di Toro & Genny Favero Włochy
9  [14] Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Włochy
9  [14] Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Włochy
11  [10] Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dania
12  [7] Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rosja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [20] Chao Yang & Yiling Tan Chiny
14  [18] Denis Kutepov & Anna Oxengoit Rosja
14  [18] Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
16  [16] Stefano Soldati & Annalisa Longo Włochy
17  [15] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
18  [12] Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Irlandia
19  [11] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglia
20  [10] Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polska
21  [5] Stanislaw Massold & Christine Deck Niemcy
22  [3] Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
23  [2] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
24  [1] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rosja

Runda 4 (górne 49)

25  [17] Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rosja
26  [16] Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA
26  [16] Giuseppe Longarini & Valentina Basili Włochy
26  [16] Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
29  [15] Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
30  [14] Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Słowenia
30  [14] Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rosja
30  [14] Marco Lustri & Alessia Radicchio Włochy
33  [13] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonia
33  [13] Aleksander Makarov & Katrin End Estonia
35  [12] Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Włochy
35  [12] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finlandia
37  [11] Craig Shaw & Katya Afanaseva USA
38  [10] Andrei Filippov & Maria Strelnikova Rosja
39  [8] Andrea Faraci & Erica Ridgeway USA
39  [8] Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rosja
39  [8] Sergiu Rusu & Dorota Makar Polska
39  [8] Valdis Skutans & Laura Kosite Łotwa
43  [7] Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
43  [7] Alex Sindila & Katie Gleeson Anglia
43  [7] Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rosja
46  [6] Andrea Stella & Michela Cusato Włochy
47  [5] Andrei Mosejcuk & Olga Nesterova Niemcy
48  [4] Rosario Guerra & Grazia Benincasa Włochy
48  [4] Mairold Millert & Alexandra Hixson Anglia

Runda 3 (górne 80)

50  [26] Marek Kosaty & Paulina Glazik Polska
51  [25] Simone Daniele & Elisa Chanaa Włochy
51  [25] Francesco Decandia & Sabrina Laconi Włochy
51  [25] Daniele Gallaro & Kimberly Taylor Anglia
54  [24] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
54  [24] Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rosja
54  [24] Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rosja
54  [24] Daniele Pardini & Paola Rosi Włochy
58  [23] Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Włochy
58  [23] Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bułgaria
60  [22] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Czechy
60  [22] Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
62  [20] Damien Koulouris & Natasha Manderson Australia
62  [20] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
62  [20] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dania
62  [20] Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rosja
66  [19] Rüdiger Homm & Friederike Tischendorf Niemcy
66  [19] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
66  [19] Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Włochy
69  [18] Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
69  [18] Luca Rossignoli & Veronika Haller Włochy
71  [16] Danny Li & Louise Sun Chiny
72  [14] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) USA
72  [14] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francja
74  [13] Francesco Calco & Silvia Stile Włochy
74  [13] Sami Vainionpää & Merje Styff Finlandia
76  [10] Tom Erik Nilsen & Nadya Khamitskaya Norwegia
76  [10] Francesco Pepe & Assunta Viscione Włochy
78  [9] Karol Brull & Viktoria Bolender Słowacja
79  [6] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
80  [5] Pawel Switalski & Agata Pilarska Polska

Runda 2 (górne 114)

81  [30] Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rosja
82  [29] Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rosja
82  [29] Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Włochy
84  [28] Angelo Bianco & Monica Ferriero Włochy
85  [27] Jonathan Rodriguez Perez & Lydia Hellmann Niemcy
86  [26] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
86  [26] Chris Nugteren & Rebecca Blummel Holandia
86  [26] Veiko Ratas & Helena Liiv Estonia
86  [26] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
90  [25] Fabio Bellucci & Erika dal Sasso Włochy
91  [24] Anton Lebedev & Anna Borshch Kanada
92  [23] Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Anglia
92  [23] Nikolai Smodlev & Anna Smodleva (aka Gushina) Rosja
94  [22] Nicola Chianese & Assunta Chianese Włochy
95  [21] Cameron Brogan & Joanna Spencer Anglia
95  [21] Basil Issaev & Sarika Hudson USA
95  [21] Pierluigi Pica & Valentina Palcani Włochy
95  [21] Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
99  [20] Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rosja
99  [20] Anton Kurttila & Riikka Junno Finlandia
101  [19] Pasquale Nudo & Manuela Stellato Włochy
102  [18] Alessandro Ilarioni & Aurora Sbardella Włochy
102  [18] Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonia
102  [18] Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonia
105  [17] Giovanni Tafuni & Natasha Salvatore Włochy
106  [15] Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finlandia
106  [15] Tomas Rybnicek & Linda Boskova Czechy
108  [14] Davide Belsito & Miriam Filice Włochy
108  [14] Fabio Coppola & Annabella Lamberti Włochy
108  [14] Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Włochy
111  [11] Egor & Oleksandra Ponomareva Ukraina
111  [11] Cristian Giusti & Roberta Giacomi Włochy
113  [10] Valerio Vetriolo & Fabiola Sole Włochy
114  [9] Jess Christensen & Monika Pedersen Dania

Runda 1 (górne 136)

115  [34] Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rosja
116  [33] David Carrillo Mengosa & Laia Benet Hiszpania
117  [32] Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francja
118  [30] Marc Christensen & Tine Dahl Dania
119  [29] Simone Corvini & Michela Natali Włochy
119  [29] Rhett Salmon & April McMahon Australia
119  [29] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
122  [28] Salvatore Renna & Lia Di Martino Włochy
123  [24] Jan Lastovka & Kristyna Muckova Czechy
124  [21] Cristian Chimenti & Perla Fusi Włochy
124  [21] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
124  [21] Giovanni Leanza & Bryony Fielding Anglia
127  [19] Henri Ranta & Kira Salonen Finlandia
128  [18] Pavel Vikatto & Olga Khrystenko Ukraina
129  [17] Alexis Bergeon & Cindy Diot Francja
129  [17] Antonio Micheli & Bianca Tonizzo Australia
131  [15] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglia
132  [14] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Niemcy
133  [13] Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rosja
134  [11] Yoo Dong Hyun & Kim Sae Jung Korea (Płd)
135  [9] Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Rosja
136  [4] David Sheridan & Abigail Sheridan Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}