Results from UK Open 2006 - Professional Latin 19 stycznia 2006
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2006
Anglia - Bournemouth 17 stycznia 2006

Professional Latin 19 stycznia 2006

Finał

1  Andrej Skufca & Katarina Venturini Słowenia
2  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polska
3  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Włochy
4  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dania
5  Paul Richardson & Olga Rodionova Anglia
6  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polska
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [30] Maxim Kozhevnikov & Yulia Zagoruychenko USA
8  [23] Andrei Gavriline & Elena Kryuchkova USA
9  [8] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Chiny
10  [7] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraina
11  [6] Andrei Bushchik & Valeria Bushueva Rosja
12  [2] Sante Mandolini & Victoria Martin Irlandia
12  [2] Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bułgaria

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

14  [21] Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rosja
15  [18] Yoshihiro Yamamoto & Hidemi Yamamoto Japonia
16  [15] Toshihiko Nakamura & Tomoko Aoyagi Japonia
17  [14] Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
18  [13] Jack Shu Ran Zhang & Michelle Dai Li Chiny
19  [10] James Jordan & Aleksandra Jordan (aka Grabowska) Anglia
19  [10] Iuri Nezdoiminoga & Ekaterina Trofimova Rosja
19  [10] Atsuki Ohmura & Megumi Wada Japonia
22  [8] Arkady Polezhaev & Alyona Zarnitsina Rosja
23  [7] Alexander Berezine & Irina Pechenova Rosja
24  [6] Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia

Runda 4 (górne 48)

25  [24] Christian Baerens & Kristina Staykova USA
25  [24] Benedetto Capraro & Marta Faiola Włochy
27  [21] Pavel Kovalev & Anna Garnis USA
27  [21] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonia
29  [20] Ilya Ifraimov & Nadia Goulina USA
29  [20] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
31  [18] Lyubomir Asenov & Veronika Simeonova USA
32  [16] Frank Luan Jiang & Sandy Zhang Ru Chiny
32  [16] Ke Qiang Shao & Na Yang Chiny
32  [16] Danny Liang Zhao & Yuan Fei Qu (aka Daisy Qu) Chiny
35  [15] Takuo Tsukamoto & Ikuko Tsukamoto Japonia
36  [14] Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukraina
36  [14] Denis Kasper & Ksenia Kasper Rosja
36  [14] Andre Paramonov & Natalie Paramonov Kanada
39  [13] Vladislav Silde & Svetlana Lesniak Rosja
39  [13] Sun Zhe & Jasmine Ding Fang Zhang Chiny
41  [9] Mario Di Somma & Katarzyna Osinska Polska
41  [9] Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
41  [9] Kenji Yokota & Miki Kojidani Japonia
44  [7] Andrew Cuerden & Hanna Haarala Finlandia
45  [6] Andrey Strinadko & Olga Kinnard USA
46  [5] Sergei Saprikin & Maria Ermatchkova Rosja
47  [4] Ryugo Suzuki & Akiko Baba Japonia
48  [3] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rosja

Runda 3 (górne 81)

49  [184] Darius Penkauskas & Darina Jeleva USA
50  [26] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglia
50  [26] Martin Schurz & Sofia Bogdanova Niemcy
52  [25] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Grecja
52  [25] Miguel Jones Casimiro & Angelic Pires Portugalia
54  [24] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonia
54  [24] Sergey Tokarenko & Mira Tokarenko Rosja
54  [24] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia
57  [23] Ming Li & Shirley Rui Huang Chiny
58  [22] Erik Kock & Mary-jane Beijer Holandia
59  [21] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonia
59  [21] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonia
61  [20] Cyril Cerveau & Emilie Caille Francja
61  [20] Massimiliano Matta & Elvia Martis Włochy
63  [19] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonia
64  [18] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonia
65  [17] Dimitrios Damalas & Anya Katsevman USA
65  [17] Hideki Masuda & Mari Murai Japonia
67  [14] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
67  [14] Massimiliano Palladino & Vincenza Farnese Włochy
69  [13] Kazu Komiya & Sandy Kawachi Japonia
69  [13] Daniele Lodi & Deborah Ceccio Włochy
69  [13] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonia
69  [13] Vlad Shalnev & Lena Shalnev Ukraina
73  [12] Warren Brown & Babette Brown (aka Herzog) Szkocja
73  [12] Andrea Placidi & Serena Martellucci Włochy
73  [12] Shota Sesoko & Shizuka Hara Japonia
76  [11] Nicola Cuocci & Monica Crocetta Włochy
76  [11] Fumitomo Nakashima & Mai Sasaki Japonia
76  [11] Vladimir Shnyriev & Elena Lebedeva Słowacja
76  [11] Yohsuke Uchiyama & Haruka Nakata Japonia
80  [10] Atsushi Hirata & Yukiko Hirata Japonia
81  [4] Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rosja

Runda 2 (górne 129)

82  [25] Daisuke Fukagawa & Sachie Ihara Japonia
82  [25] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonia
84  [24] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonia
84  [24] Moritaka Iwakura & Takako Asano Japonia
84  [24] Yasu Oishi & Akiko Shibuya Japonia
84  [24] Jason Tabachnicov & Olga Divakova Kanada
88  [23] Hideyasu Miura & Azusa Shindo Japonia
88  [23] Manabu Moriya & Hiromi Miyamoto Japonia
88  [23] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonia
88  [23] Barry Winters & Petra Bischof Anglia
92  [22] Hirokazu Ito & Yasuko Ito Japonia
92  [22] Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Litwa
94  [21] Kazunori Matsui & Kiyomi Ohsawa Japonia
95  [20] Tomoki Sakamoto & Ayako Sugiki Japonia
95  [20] Yukihide Yabe & Hiroko Yabe (aka Fujimoto) Japonia
97  [19] Taro Hayasaki & Hiroko Hayasaki (aka Kumada) Japonia
97  [19] Kenichi Hongo & Mami Nakai Japonia
97  [19] Hironobu Shindo & Satomi Okuhara Japonia
100  [18] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Niemcy
100  [18] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rosja
100  [18] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonia
100  [18] Zhi Wei Qian & Yao Che Chiny
104  [17] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonia
105  [16] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonia
106  [15] Fabrizio Franceschi & Lucia Dei Włochy
106  [15] Hisanori Iwamitsu & Natsuko Nishimura Japonia
106  [15] Tetsuya Murakami & Yoshimi Kinoshita Japonia
106  [15] Kenichi Sawada & Rie Terao Japonia
106  [15] Takuhiro Shoji & Kazumi Ogata Japonia
106  [15] Osamu Uenomachi & Mao Taniguchi Japonia
112  [14] Tatsuya Shima & Aki Nitta Japonia
113  [13] Gennadiy Oseshnyuk & Iryna Vikatto Ukraina
114  [12] Alexander Doskotz & Svetlana Doskotz (aka Issoupova) Niemcy
114  [12] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonia
116  [11] Johan Andersson & Irina Rogozina Szwecja
116  [11] Radik Bagautdinov & Eva Bagautdinova Rosja
116  [11] Jean-Francois Messier & Marie Bolduc Kanada
116  [11] Nobuhiro Ogihara & Ayako Hamazaki Japonia
120  [10] Yasunori Matsuda & Hitomi Matsuda Japonia
120  [10] Luca Villanucci & Michela Salatino Włochy
122  [9] Junichi Kumagai & Yoko Tagami Japonia
122  [9] Giovanni Raccuglia & Romina Riticella Włochy
122  [9] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonia
125  [8] Hiroshi Kitamura & Mai Suzuki Japonia
125  [8] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rosja
127  [6] Teruaki Kuya & Motoe Kuya Japonia
128  [4] Hirotatsu Itou & Yoko Takezawa Japonia
129  [3] Hoshiji Mitsukawa & Sachiko Nishimura Japonia

Runda 1 (górne 149)

130  [37] Masashi Inada & Yoko Suzuki Japonia
131  [36] Masaya Nakata & Rimi Noro Japonia
132  [35] Dany Desloges & Gosha Zielinska Kanada
133  [34] Tatsuya Ohashi & Miki Ninomiya Japonia
133  [34] Takashi Saito & Maki Sakurai Japonia
135  [33] Hiroshi Kodaira & Miho Uemura Japonia
136  [32] Takafumi Hayashi & Mari Hayashi Japonia
136  [32] Qui Wie & Wang Yan Chiny
138  [30] Toshi Nireta & Yoko Nireta Japonia
139  [29] Richard Tandy & Teresa Lindley Anglia
139  [29] Kozo Uehata & Erika Kakimoto Japonia
141  [28] Hiroshi Fujika & Mayu Hatada Japonia
141  [28] Hiroyuki Yamamoto & Terumi Ueda Japonia
143  [27] Masashi Ebihara & Harumi Takeshita Japonia
144  [23] Shugo Takahashi & Naoko Tanemura Japonia
145  [21] Keita Karino & Emiko Shibata Japonia
145  [21] Andrea Leandri & Cristina Trevisol Włochy
147  [16] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonia
148  W Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Niemcy
149  [7] Yuichi Ishibashi & Sayaka Kuwano Japonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}