Results from UK Open 2007 - Amateur Latin 24 stycznia 2007
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2007
Anglia - Bournemouth 23 stycznia 2007

Amateur Latin 24 stycznia 2007

Finał

1  Peter Stokkebroe & Kristina Stokkebroe Dania
2  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry
3  Matej Krajcer & Iwona Golczak Słowenia
4  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
5  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Włochy
6  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [22] Evgeni Smagin & Elena Arsentieva Anglia
8  [10] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Słowenia
8  [10] Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
10  [7] Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rosja
11  [5] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Włochy
12  [3] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia

Ćwierćfinał

13  [19] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
14  [18] Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
15  [17] Andrius Kandelis & Egle Kandelis Litwa
16  [16] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rosja
17  [10] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Włochy
18  [9] Neil Jones & Nataliya Kravets Holandia
18  [9] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
20  [8] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
20  [8] Lu Ning & Wei Wei Chiny
20  [8] Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Włochy
23  [7] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
24  [4] Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Polska

Runda 4 (górne 49)

25  [20] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
25  [20] Andrei Kiselev & Elena Zuzukina Rosja
25  [20] Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
28  [16] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Włochy
29  [14] Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rosja
29  [14] Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rosja
29  [14] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rosja
32  [13] Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Włochy
33  [12] Alexei Kabirov & Veronika Klyushina Rosja
33  [12] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rosja
35  [11] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
35  [11] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
37  [10] Igor Popov & Tatiana Volkova Rosja
37  [10] Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Rosja
39  [9] Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
39  [9] Stephen Mccann & Asta Sigvaldadottir Anglia
41  [8] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
41  [8] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rosja
43  [7] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
43  [7] Vladimir Karpov & Margarita Novitskaia Rosja
43  [7] Michael Miziner & Anastasia Belykh Australia
46  [6] Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina USA
46  [6] Mikhail Kolomiets & Anna Gudyno Rosja
48  [5] Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Łotwa
49  [4] Nikita Bazev & Worapa Jariyathammarat Tajlandia

Runda 3 (górne 96)

50  [20] Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rosja
50  [20] Anton Karpov & Anna Volkova Rosja
50  [20] Evgeni Voronin & Polina Riabtchikova Rosja
53  [19] Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Rosja
53  [19] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
53  [19] Iban Salgado & Adriana Torrabadella Hiszpania
53  [19] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
57  [17] Misa Cigoj & Alexandra Malai Słowenia
57  [17] Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Mołdawia
57  [17] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Austria
57  [17] Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litwa
61  [16] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Włochy
62  [15] Justinas Duknauskas & Karina Eremian Litwa
63  [14] Ruben Rodriguez & Maria Zamora Hiszpania
63  [14] Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australia
65  [13] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia
65  [13] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dania
67  [12] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rosja
67  [12] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
67  [12] Wen-bo Fan & Chen Shiyao Chiny
67  [12] Boris Rudenko & Anastasia Selivanova Rosja
67  [12] Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rosja
67  [12] Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandia
74  [11] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
74  [11] Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Rosja
76  [10] Giovanni Leanza & Bryony Fielding Anglia
76  [10] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rosja
76  [10] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Włochy
76  [10] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Włochy
76  [10] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
81  [9] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Australia
81  [9] György Köcse & Veronika Vaszily Węgry
81  [9] Paul Lorenz & Kristina Mertin Niemcy
81  [9] Rafal Maserak & Magda Soszynska Polska
81  [9] Rafal Piecyk & Marcelina Kochan Polska
86  [8] Simone Franco & Laura Hair Anglia
86  [8] Saverio Loria & Giovanna Bellomo Włochy
86  [8] Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rosja
89  [7] Georgiy Korolyov & Blanka Winiarska Polska
89  [7] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania
89  [7] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja
89  [7] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
93  [6] Lukasz Czarnecki & Kamila Kajak Polska
94  [5] Carlo Valerio Aloia & Simona Caratelli Włochy
94  [5] Simone Papi & Chiara Vernile Włochy
96  [2] Trent Whiddon & Veera Kinnunen Australia
96  [2] Kirill Zhuzhnev & Natalya Polukhina Rosja

Runda 2 (górne 143)

98  [29] Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan USA
99  [26] Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia
99  [26] Nikolai Krasikov & Yulia Shorokhova Rosja
101  [25] Andrei Akatov & Lyubov Ignateva Rosja
101  [25] Andrea Cailotto & Adriana Sigona Włochy
101  [25] Wen Li & Zhou Ya Xu Chiny
101  [25] Marcus Mnerinsky & Marion Lengl Niemcy
105  [24] Jake Davies & Loren James Anglia
105  [24] Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francja
105  [24] Yan Panfilenko & Ksenia Kotochigova Rosja
105  [24] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
109  [23] Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Litwa
109  [23] Stefano Oradei & Michela Rossi Włochy
109  [23] Shan Hou Ying & Yue Fu Chiny
112  [22] Atanas Gendov & Iana Akimova Bułgaria
112  [22] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
112  [22] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
112  [22] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonia
112  [22] Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
117  [21] Piotr Lewandowski & Milena Plonkowska Polska
117  [21] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polska
117  [21] Samuel Peron & Sara Casini Włochy
120  [20] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Włochy
121  [19] Tuneki Masatani & Takako Yamada Japonia
121  [19] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Dania
121  [19] Albert Naydenov & Alena Naydenova Rosja
121  [19] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polska
121  [19] Roberto Paulesu & Romina Deidda Włochy
121  [19] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
127  [18] Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Czechy
127  [18] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polska
127  [18] Gianluca Rametta & Yulia Goloborodko Łotwa
130  [17] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
130  [17] Daniel Juvet & Natalja Li Szwajcaria
132  [16] Janne Talasma & Anna Liisa Bergström Finlandia
132  [16] Pavel Troshychev & Elizaveta Druzhinina Rosja
134  [15] Stefan Green & Zeudi Zanetti Anglia
134  [15] Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukraina
136  [14] Gaetano Sentina & Eleonora Boccalari Włochy
137  [13] Claudio Carta & Silvia Meloni Włochy
138  [11] James Moorcroft & Francesca Constable Anglia
138  [11] Rosario Privitera & Rosalia Lupica Włochy
138  [11] Piotr Szelest & Diana Klos Polska
141  [10] Marco Cuocci & Nadiya Dyatlova Włochy
142  [9] Vasily Nikolayevsky & Olga Samishkina Rosja
143  [7] Ville Roos & Sanni Siurua Finlandia
144  [5] Sebastiano Mele & Claudia Farigu Włochy

Runda 1 (górne 204)

145  [26] Alain Juvet & Paulina Zawadzka (aka Juvet ) Anglia
145  [26] Dimitri Neuendank & Andreia Gaspar Luksemburg
145  [26] Isaac Rovira & Desiree Martin Hiszpania
145  [26] Stefano Terrazzino & Ewa Szabatin Niemcy
149  [25] David Jühlke & Debbie Seefeldt Niemcy
149  [25] Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Czechy
151  [24] Marco Aloisi & Federica Brugiati Włochy
151  [24] Flavio Coiana & Giulia Pirrello Włochy
153  [23] Mariusz Nosal & Marlena Fital Polska
153  [23] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraina
153  [23] Andy Phillips & Ksenia Zsikhotska Anglia
156  [22] Leon Ajtlbez & Zana Aleric Chorwacja
156  [22] Alexander Elizarov & Natalia Ivanova Ukraina
156  [22] Artem Michailov & Evgenia Cherkasova Rosja
156  [22] Kirill Shmakov & Svetlana Ovchinina Rosja
156  [22] Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rosja
161  [21] Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rosja
161  [21] Pierre Vallee & Marion Duguest Francja
163  [20] Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Włochy
163  [20] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Węgry
163  [20] Marek Zelinka & Vanda Detinska Czechy
166  [19] Valera Musuc & Nina Trautz Niemcy
167  [18] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandia
167  [18] Ruben Monfrooy & Natalia Tolkacheva (aka Varenik) Holandia
169  [17] Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rosja
169  [17] Nunzio Ciaramella & Stacey Parrott Włochy
169  [17] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandia
169  [17] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
169  [17] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dania
174  [16] Simone Corvini & Michela Natali Włochy
174  [16] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rosja
176  [14] Worapoj Jariyathamrat & Ramon Wattanavikorn Tajlandia
176  [14] Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukraina
176  [14] Bogdan Mysliwiec & Dominika Pancerz Polska
179  [13] Jon Garnett & Tamara Pieragostini Anglia
179  [13] Janos Kocsis & Emma Clack Anglia
179  [13] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francja
179  [13] Simon Richardson & Melanie Lowe Anglia
179  [13] Marian Sivak & Patricia Prnova Słowacja
179  [13] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
185  [12] Evangelos Patakas & Chrisanthi Vasiltziki Grecja
185  [12] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
187  [11] David Barnes & Claire Horton Anglia
187  [11] Young Jin Kwon & Eun Kyung Lee Korea (Płd)
187  [11] Nontasart Meksawad & Uriawan Kamawatana Tajlandia
187  [11] Victor Presnetsov & Vera Nam Rosja
187  [11] Emanuele Ricci & Assunta Borrelli Włochy
192  [10] Gabriele Beltramo & Michela Oliva Włochy
193  [9] Dae Chul Jung & Hye Young Hwang Korea (Płd)
193  [9] Alari Liiv & Keit Speigel Estonia
193  [9] Rodd Ramzani & Lara Izlan Anglia
196  [8] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonia
196  [8] Alessio Pintus & Sonia Pischedda Włochy
198  [7] Anton Shklyaver & Kira Glik USA
199  [6] Ricardo Ruaro & Giulia Ceola Włochy
199  [6] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rosja
201  [4] Michael Brennan & Sharon Withers Anglia
201  [4] David Outevski & Diana Buraka Anglia
203  [3] Koji Tsukada & Akemi Muroi Japonia
203  [3] Alex Wasserman & Eugenia Baskova Izrael
205  [2] Andras Zsak & Lisa Luck Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}