Results from UK Open 2008 - Professional Latin 24 stycznia 2008
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2008
Anglia - Bournemouth 22 stycznia 2008

Professional Latin 24 stycznia 2008

Finał

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polska
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
3  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polska
4  Peter Stokkebroe & Kristina Stokkebroe Dania
5  Franco Formica & Oxana Lebedew Niemcy
6  Andrei Gavriline & Elena Kryuchkova USA
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [17] Andrei Bushchik & Valeria Bushueva Rosja
8  [15] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraina
9  [12] Rachid Malki & Anna Suprun Norwegia
9  [12] Evgenij Voznyuk & Oksana Nikiforova Niemcy
11  [9] Evgeni Ryupin & Jana Pokrovskaya Rosja
12  [6] Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [18] Alexander Berezine & Viktoria Rudkovskaya Rosja
13  [18] Benedetto Capraro & Marta Faiola Włochy
15  [16] Maurizio Ghigiarelli & Manuela Ghigiarelli (aka Andracchio) Włochy
16  [14] Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia
16  [14] Jan Kliment & Laura Stefanie Hafner Szwajcaria
16  [14] Ke Qiang Shao & Na Yang Chiny
19  [13] Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukraina
19  [13] Ryan Mcshane & Rachael Heron Anglia
21  [10] Gleb Savchenko & Elena Samodanova Hong Kong
21  [10] Bas Van Der Zanden & Oksana Zolotarevskaya Holandia
21  [10] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Chiny
24  [6] Julian Manderson & Melanie Hooper Australia

Runda 4 (górne 50)

25  [24] Denis Kasper & Ksenia Kasper Rosja
26  [21] Atsuki Ohmura & Megumi Wada Japonia
27  [19] Robert Rowinski & Amy Bennett Anglia
27  [19] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia
29  [18] Pavlo Barsuk & Anna Trebunskaya USA
30  [17] Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
31  [16] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
32  [15] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
32  [15] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
32  [15] Jack Shu Ran Zhang & Michelle Dai Li Chiny
32  [15] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
36  [14] David Byrnes & Karla Gerbes Australia
36  [14] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonia
38  [12] Cristian Bertini & Lucia Bertini Włochy
38  [12] Lukasz Lisowski & Kristina Staykova USA
40  [11] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonia
41  [10] Jun He & Min Zhang Chiny
42  [9] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonia
43  [8] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonia
43  [8] Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
43  [8] Arkady Polezhaev & Alyona Zarnitsina Rosja
46  [7] Andrew Cuerden & Hanna Haarala Finlandia
46  [7] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rosja
46  [7] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rosja
49  [6] Evgeny Evseev & Olga Solod Ukraina
50  [5] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalia

Runda 3 (górne 81)

51  [25] Kevin King & Agnieszka Kaniowski USA
52  [24] Frank Luan Jiang & Liu Jing Chiny
53  [23] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polska
53  [23] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
55  [22] Ryugo Suzuki & Akiko Baba Japonia
56  [21] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonia
57  [20] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Włochy
57  [20] Mikolaj Czarnecki & Svetlana Roosiparg USA
57  [20] Kazu Komiya & Sandy Kawachi Japonia
57  [20] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonia
57  [20] Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Włochy
62  [19] Martin Schurz & Sofia Bogdanova Niemcy
62  [19] Zi Long Wang & Ying Ying Xiang Chiny
62  [19] Wei Yang & Qian Zeng Chiny
65  [18] Plamen Danailov & Radostina Gerova Bułgaria
65  [18] Hu Fu & Hu Qing Qing Chiny
67  [17] Sergey Korshunov & Michelle Hafle USA
68  [16] Radik Bagautdinov & Eva Bagautdinova Rosja
68  [16] Andrey Strinadko & Olga Kinnard USA
70  [15] Cristiano Callegari & Ekaterina Kuznetsova USA
70  [15] Serge Ribak & Olena Ribak (aka Isakova) Ukraina
72  [14] Moritaka Iwakura & Maki Sato Japonia
72  [14] Marcus Johnson & Yukiko Haraguchi USA
72  [14] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
72  [14] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonia
76  [13] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonia
77  [12] Fabio Calicchia & Veronica Di Miceli Włochy
78  [11] Sander Pondman & Ilse Lans Holandia
79  [10] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japonia
79  [10] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Włochy
79  [10] Jani Rasimus & Anna Liisa Bergström Finlandia

Runda 2 (górne 108)

82  [29] Hideki Masuda & Mari Murai Japonia
82  [29] Toshiharu Naritake & Sayuri Nobemoto Japonia
82  [29] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonia
82  [29] Tatsuya Shima & Aki Nitta Japonia
86  [28] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandia
86  [28] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonia
86  [28] Masahiro Yonemochi & Mayu Sugawara Japonia
89  [27] Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rosja
89  [27] Tomoki Sakamoto & Ayako Sugiki Japonia
91  [26] Andrea Leandri & Cristina Trevisol Włochy
91  [26] Shota Sesoko & Shizuka Hara Japonia
93  [25] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonia
94  [24] Vincenzo La Monaca & Hristina Semova Bułgaria
94  [24] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonia
96  [23] Daniele Badiali & Maria Roberta Santini Włochy
96  [23] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finlandia
96  [23] Young Jin Kwon & Eun Kyung Lee Korea (Płd)
99  [22] Hironori Tokuda & Tomoko Takeda Japonia
100  [21] Hideyasu Miura & Azusa Shindo Japonia
101  [20] Hisashi Ichikawa & Yuka Ouchi Japonia
101  [20] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japonia
103  [18] Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Litwa
103  [18] Hiroshi Kitamura & Mai Suzuki Japonia
103  [18] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
106  [17] Takayuki Miyamoto & Mariko Furusawa Japonia
107  [15] Kenichi Hongo & Mami Nakai Japonia
108  [13] Ruben Monfrooy & Natalia Tolkacheva (aka Varenik) Rosja

Runda 1 (górne 163)

109  [28] Yohei Goto & Tomomi Gamo Japonia
109  [28] Yoshio Hirooka & Kazuyo Kaneko Japonia
109  [28] Yasunori Matsuda & Hitomi Matsuda Japonia
109  [28] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonia
113  [27] Dimitrios Damalas & Maria Sidnyova Grecja
113  [27] Kwok On Lee & Elisha Wong Chiny
113  [27] Hiroshi Oyama & Mio Sakaki Japonia
116  [26] Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia
116  [26] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rosja
116  [26] Fumitomo Nakashima & Mai Sasaki Japonia
116  [26] Cody Stephens & Rachel Burstein Nowa Zelandia
120  [25] Takatoshi Aoyama & Miki Aoyama Japonia
120  [25] Yasuhiro Mitsumori & Yuka Gotoh Japonia
120  [25] Ryotaro Suzuki & Satoko Suzuki Japonia
120  [25] Luca Villanucci & Michela Salatino Włochy
124  [24] Daisuke Fukagawa & Sachie Ihara Japonia
124  [24] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonia
124  [24] Wei Qiu & Yan Wang Chiny
124  [24] Takashi Watanabe & Chikayo Murai Japonia
124  [24] Hiroyuki Yamane & Rie Yamane Japonia
129  [23] Cezar Doroszkiewicz & Katerina Hetmanska Polska
129  [23] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonia
129  [23] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonia
129  [23] Zhou Lei & Li Man Chiny
129  [23] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonia
134  [22] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonia
134  [22] Muneyoshi Tsuyuguchi & Ayako Tamura Japonia
136  [21] Teppei Imai & Rie Sasaki Japonia
136  [21] Akihiro Maeda & Chikako Kashihara Japonia
136  [21] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonia
136  [21] Jean-Francois Messier & Marie Bolduc Kanada
136  [21] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japonia
141  [19] Takuya Aoki & Ryoko Terakado Japonia
141  [19] Hayato Kishi & Satsuki Kishi Japonia
141  [19] Won Kook Lee & Hae Kim Korea (Płd)
141  [19] Nobuhiro Ogihara & Ayako Hamazaki Japonia
145  [18] Samuel Ferreira & Tania Pereira Portugalia
146  [17] Masashi Ebihara & Harumi Takeshita Japonia
147  [15] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonia
147  [15] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonia
147  [15] Nobuo Ueda & Chika Kato Japonia
150  [14] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonia
150  [14] Masashi Inada & Yoko Suzuki Japonia
150  [14] Toshiaki Kinoshita & Saho Yamauchi Japonia
150  [14] Kouki Nishihara & Noriko Nishihara Japonia
150  [14] Kiyonori Shirai & Kana Arima Japonia
155  [13] Raffaele Esposito & Pina Esposito Włochy
155  [13] Hoshiji Mitsukawa & Sachiko Nishimura Japonia
157  [12] Alexander Doskotz & Svetlana Doskotz (aka Issoupova) Niemcy
157  [12] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonia
159  [6] Norio Suzuki & Miyuki Chuujou Japonia
159  [6] Hiroyuki Yamamoto & Terumi Ueda Japonia
161  [3] Luca Rocco & Rosalba Calcopietro Włochy
162  [2] Shoji Fujimi & Yoshiko Fujimi Japonia
162  [2] Shugo Takahashi & Naoko Tanemura Japonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}