Results from UK Open 2009 - Amateur Rising Star Latin 20 stycznia 2009
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2009
Anglia - Bournemouth 20 stycznia 2009

Amateur Rising Star Latin 20 stycznia 2009

Finał

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
2  Umberto Gaudino & Louise Heise Włochy
3  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonia
4  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Włochy
5  Morten Löwe & Zia James Dania
6  Saverio Loria & Zeudi Zanetti Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [23] Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
7  [23] Evgeniy Firstov & Anna Lapteva Rosja
7  [23] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa
10  [21] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandia
11  [18] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
12  [17] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina

Ćwierćfinał

13  [20] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglia
14  [18] Giovanni Virgitto & Sara Casini Włochy
15  [17] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Włochy
16  [16] Sandris Cirulis & Nina Bezzubova Łotwa
16  [16] Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukraina
18  [15] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
18  [15] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
18  [15] Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukraina
18  [15] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
22  [14] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
23  [13] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
24  [12] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
25  [10] Matic Rodica & Katsiaryna Mychkova Słowenia
26  [6] Simone Papi & Martina Chiarore Włochy

Runda 3 (górne 48)

27  [20] Simone Franco & Laura Hair Anglia
27  [20] Gunnar Gunnarsson & Anne Bruun Baden Dania
27  [20] Matteo Prezioso & Antonella Illuzzi Włochy
27  [20] Mykyta Serdyuk & Anastasia Biatova Ukraina
27  [20] Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Irlandia
27  [20] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
33  [19] Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rosja
33  [19] Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Włochy
33  [19] Balazs Nagymihaly & Szilvia Szögi Węgry
36  [18] Manuel Favilla & Karolina Paliwoda USA
36  [18] Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francja
36  [18] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Dania
36  [18] Dmitriy Sorokin & Nataliya Burmistrova Rosja
36  [18] Armen Tsaturyan & Kristina Bespechnova Rosja
41  [16] Jakub Rybicki & Anna Palamarchuk Polska
41  [16] Anton Sboev & Patrizia Ranis Rosja
43  [14] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rosja
44  [12] Arthur Adamski & Alexandra Plaza Kanada
45  [11] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglia
45  [11] Aleksei Karaulov & Sasha Nissengolts USA
47  [10] Denis Denisov & Vitalia Sentchenkova Rosja
48  [8] Riccardo Morelli & Roberta Morelli Włochy

Runda 2 (górne 100)

49  [21] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
49  [21] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polska
51  [20] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
51  [20] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
51  [20] Tomas Marek & Martina Markova Czechy
51  [20] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
51  [20] Stefano Vidoni & Giulia Settomini Włochy
56  [19] Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Rosja
56  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
58  [18] Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukraina
58  [18] Daniel Falkenberg & Anastasiya Melnikova Dania
58  [18] Sergey Kostetsky & Sofya Porokhova Ukraina
58  [18] Abraham Martinez Fernandez & Tamara Pieragostini Hiszpania
62  [17] Andrea Cailotto & Milly Baggio Włochy
62  [17] Mattia Galante & Giulia Dotta Włochy
62  [17] Damiano Lonardi & Valentina Castioni Włochy
62  [17] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja
62  [17] Nuno Moreira & Mette Elkjaer Portugalia
62  [17] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
62  [17] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norwegia
69  [16] Kyung Won Kim & Su Myo Park Korea (Płd)
69  [16] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
69  [16] Jakub Zeglen & Paulina Biernat Polska
72  [15] Alexandr Chudin & Lyudmila Ismagilova Niemcy
72  [15] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rosja
72  [15] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbejdżan
72  [15] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
72  [15] Shan Hou Ying & Zhou Ya Xu Chiny
77  [14] Nathan Meyers & Stefania Romani Australia
77  [14] Rafal Piecyk & Nastazja Szypulska Polska
77  [14] Gaetano Sentina & Eleonora Boccalari Włochy
77  [14] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rosja
77  [14] Alexander Walger & Julia Syceva Luksemburg
82  [13] Nicolae Colac & Bryony Fielding Anglia
82  [13] Tristan Neagle & Indika Gunaratne Anglia
82  [13] Matti Puro & Laura Wimmer Finlandia
82  [13] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Włochy
86  [12] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania
86  [12] Sergey Plyuta & Debbie Seefeldt Niemcy
86  [12] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dania
86  [12] Tomaz Ster & Stasa Berkopec Słowenia
86  [12] Filip Swetik & Zaneta Vaskova Czechy
91  [11] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
91  [11] Aurimas Petrulevicius & Sabrina Moretti Litwa
91  [11] Maxim Semin & Elena Yakimchuk Rosja
94  [10] Greg Ryan & Loren James Anglia
95  [9] Andreas Ioannou & Martha Birli Grecja
95  [9] Myung Soo Kim & Su Min Kim Korea (Płd)
97  [8] Claudio Viscardi & Claudia Trovato Włochy
98  [7] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
99  [6] Yoshiharu Toyoshima & Ruriko Yano Japonia
100  [5] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rosja

Runda 1 (górne 152)

101  [24] Vincenzo Durevole & Veronica Tammaro Włochy
101  [24] Roberto Montariello & Elisabetta Bianchi Włochy
101  [24] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francja
101  [24] Pierre Vallee & Marion Duguest Francja
106  [23] Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukraina
107  [22] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukraina
107  [22] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dania
107  [22] Anthony Noble & Leanne Noble Anglia
107  [22] Ted Volynets & Jolene Gurevich USA
107  [22] Anatoliy Zaslavskiy & Veronika Svyrydova Ukraina
112  [21] Alex Freyr Gunnarsson & Katrine Nissen Dania
112  [21] Damien Hey & Philippa Amer Anglia
112  [21] Michael Puglisi & Ylenia Intravaia Włochy
112  [21] Alessio Tattoli & Maria Julia Miotti Włochy
116  [20] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Austria
116  [20] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukraina
116  [20] Spiridon Pavlides & Ourania Koliou Grecja
116  [20] Fabrizio Terrevoli & Nicoletta Tirelli Włochy
120  [19] Simone Corvini & Michela Natali Włochy
120  [19] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
120  [19] Antonino Nicotra & Erika Maugeri Włochy
120  [19] Neven Slavchev & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dania
120  [19] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
125  [18] Claudio Fratini & Ilaria Caratelli Włochy
125  [18] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonia
127  [17] Paolo Basso & Sara Cengia Włochy
127  [17] Adelmo Mandia & Victoria Feneley Anglia
127  [17] Alberto Rinaudo & Ioanna Alexandra Saiti Włochy
127  [17] Kyoutaka Sasaki & Miina Sasaki Japonia
131  [16] Simono Ceravolo & Sara Alu Włochy
131  [16] Szu Hung Chiu & Wen Pei Lo Anglia
131  [16] Sun Ho Kim & So Yeon Park Korea (Płd)
131  [16] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
135  [15] Fedor Artemyev & Svetlana Berlin Rosja
135  [15] Karlis Kemlers & Ieva Kemlere Łotwa
135  [15] Ascanio Velardita & Angela Carapezza Włochy
138  [14] Francesco Capodici & Nicole Harrington Nowa Zelandia
138  [14] Michael Duong & Peony Yao Kanada
138  [14] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rosja
138  [14] Danilo Maddalena & Sumi Yun Korea (Płd)
138  [14] Cyril Passerat & Estelle Rollin Francja
143  [13] Christoph Henkel & Olga Pereshitova Niemcy
144  [12] Christopher Jones & Lauren Haymes Anglia
145  [11] Vincenzo Mileto & Thekla Vangi Włochy
146  [10] Mattia Avesani & Sofia Martini Włochy
147  [8] Yuuji Tani & Satomi Kumagai Japonia
148  [7] Cristian Corda & Denise Corda Włochy
149  [6] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglia
150  [5] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Grecja
151  [4] Grzegorz Broda & Joanna Achinger Polska
151  [4] Pedro Canilhas & Daniela Vicente Portugalia
153  [2] Marco Pitorri & Barbara Bongiovanni Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}