Results from UK Open 2009 - Amateur Rising Star Standard 20 stycznia 2009
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2009
Anglia - Bournemouth 20 stycznia 2009

Amateur Rising Star Standard 20 stycznia 2009

Finał

1  Dusan Dragovic & Ekaterina Romashkina Serbia
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
3  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polska
4  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
5  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dania
6  Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglia
7  Wei Ping Li & Jia Sun Chiny
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [26] Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rosja
9  [25] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
10  [22] Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rosja
11  [17] Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polska

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

12  [22] Marco Bevilacqua & Antonella Decarolis Włochy
12  [22] Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
12  [22] Chong He & Jing Shan Chiny
12  [22] Masayuki Ishihara & Ayami Kubo Japonia
16  [21] Igor Potovin & Irina Shimina Rosja
16  [21] Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Austria
18  [19] Francesco Andreani & Francesca Longarini Włochy
19  [17] Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Litwa
19  [17] Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Włochy
21  [16] Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rosja
21  [16] Qiang Yu & Yue Dan Chiny
23  [15] Ivan Novikov & Veronika Markova Rosja
24  [11] Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Dania
25  [8] Christoph Santner & Maria Santner Austria

Runda 3 (górne 52)

26  [20] Sergio D'avino & Romina Molinari Włochy
26  [20] Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonia
28  [19] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finlandia
29  [18] Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
29  [18] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
31  [17] Steeve Gaudet & Laure Colmard Francja
31  [17] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rosja
31  [17] Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Węgry
31  [17] Wang Xin & Chen Junxia Chiny
35  [15] Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rosja
35  [15] Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
35  [15] Nicola Chianese & Assunta Chianese Włochy
38  [14] Mario Cicala & Jessica Mazza Włochy
38  [14] Szymon Kulis & Margarita Zvonova Estonia
38  [14] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
38  [14] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
38  [14] Ben Taylor & Stefanie Bossen Dania
43  [13] Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Łotwa
44  [12] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rosja
45  [11] Egor Dulebenets & Yulia Voronova Rosja
45  [11] Fred Kim & Joan Kim Korea (Płd)
47  [10] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
48  [8] Marco Camarlenghi & Martina Minasi Włochy
48  [8] Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Rosja
50  [7] Alessio Di Giangiacomo & Susanna Ratto Włochy
51  [5] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rosja
52  [4] Alessandro Lippi & Giada Carabellese Włochy

Runda 2 (górne 84)

53  [23] Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunia
53  [23] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rosja
53  [23] Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Niemcy
53  [23] Felix Schäfer & Nina Ciechowski Niemcy
57  [22] Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy
57  [22] Martin Houska & Andrea Trestikova Czechy
57  [22] Deng Kai Hu & Liang Lu Chiny
57  [22] Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Włochy
57  [22] David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
57  [22] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
63  [21] Ronalds Abols & Santa Vitenberga Łotwa
63  [21] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rosja
63  [21] Thomas Fusetto & Laura Brugin Włochy
63  [21] Morten Schnedler-Jensen & Sanne Yde (aka Sondergaard) Dania
67  [20] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Białoruś
67  [20] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irlandia
69  [19] Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polska
69  [19] Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rosja
69  [19] Vito Ulino & Concetta Ulino Włochy
72  [18] Simone Corvini & Michela Natali Włochy
72  [18] Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rosja
72  [18] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraina
72  [18] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
76  [17] Stephen Arnold & Charlotte Cutler Anglia
76  [17] Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Rumunia
76  [17] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Czechy
76  [17] Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Włochy
80  [13] Diego Arias Prado & Ada Spinetta Hiszpania
81  [12] Alex Freyr Gunnarsson & Katrine Nissen Dania
81  [12] Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finlandia
81  [12] Luigi Trovarelli & Serena Trovarelli Włochy
84  [10] Sergey Stepanov & Helena Cej Izrael

Runda 1 (górne 131)

85  [25] Xiang Li & Xiaotong Zhang Chiny
85  [25] Evgeni Moshenin & Nadezhda Rukhlova Rosja
85  [25] Maksym Rublyuk & Olga Zhuk USA
88  [24] Stefano Di Brino & Federica Rizza Włochy
88  [24] Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Finlandia
88  [24] Jegor Pogrebniak & Katarzyna Szymanska Polska
88  [24] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
88  [24] Ronen Zinshtein & Mariam Izmaylova USA
93  [23] Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Włochy
93  [23] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dania
93  [23] Eric Shapiro & Aleksandra Samorodskaya USA
96  [22] Jack Beale & Viktorija Triscuka Anglia
96  [22] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Włochy
98  [21] Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Włochy
98  [21] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglia
98  [21] Simone Santoro & Stella Baiamonte Włochy
98  [21] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
102  [20] Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonia
102  [20] Yuriy Markin & Julia Polakova Rosja
102  [20] Maksim Martynov & Julia Lupanova Rosja
102  [20] Sebastian Mureddu & Jessica Ragonesi Włochy
102  [20] Matthew Potter & Victoria Rafeiner Australia
107  [18] Salvatore Calio & Agata Maiorana Włochy
107  [18] Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Włochy
107  [18] Gary Crotaz & Ming Yuan Anglia
110  [16] Imre Gombkötö & Andrea Malina Węgry
110  [16] Manuele Villano & Valentina Bonariva Włochy
110  [16] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandia
113  [15] Tim Steinmetz & Andrea Pihl Niemcy
113  [15] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Włochy
113  [15] Dave De Vos & Naline Roodbeen Holandia
116  [14] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglia
117  [12] Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Czechy
117  [12] Michael Duong & Peony Yao Kanada
117  [12] Christopher Jones & Lauren Haymes Anglia
117  [12] Marcus Mitchell & Lily Plowman Anglia
121  [11] Kane Wanjen Cheng & Natalie Liwen Chang Tajwan
122  [10] Omar Marseglia & Giulia Mittico Włochy
123  [9] Francesco Alberti & Pamela Gullo Włochy
123  [9] Cyril Passerat & Estelle Rollin Francja
125  [7] Damien Hey & Philippa Amer Anglia
125  [7] Yoshiyuki Hotta & Nozomi Hotta Japonia
125  [7] Alberto Rinaudo & Ioanna Alexandra Saiti Włochy
125  [7] Jason Turner & Lila Turner (aka Lee) USA
129  [6] Grzegorz Broda & Joanna Achinger Polska
130  [5] David Shanks & Sarah Hardy Anglia
130  [5] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}