Results from UK Open 2010 - Amateur Latin 20 stycznia 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2010
Anglia - Bournemouth 19 stycznia 2010

Amateur Latin 20 stycznia 2010

Finał

1  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Chorwacja
2  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
3  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
5  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
6  Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Mołdawia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [26] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
8  [24] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
9  [19] Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rosja
10  [4] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
10  [4] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
12  [1] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa

Ćwierćfinał

13  [17] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia
14  [16] Andrei Kiselev & Tiina Koskenvalta Finlandia
15  [14] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Włochy
16  [13] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
17  [9] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
17  [9] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
17  [9] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Włochy
17  [9] Alex Zampierollo & Elza Pole Łotwa
21  [8] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
21  [8] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
21  [8] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina
24  [6] Anton Sboev & Patrizia Ranis Rosja
25  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dania

Runda 4 (górne 50)

26  [17] Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
27  [16] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
28  [15] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraina
28  [15] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
30  [14] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglia
30  [14] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
32  [12] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
32  [12] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
32  [12] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandia
32  [12] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania
36  [11] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Włochy
36  [11] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
38  [10] Pasha Pashkov & Daniella Karagach USA
39  [9] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Mołdawia
39  [9] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
39  [9] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
42  [8] Daniel Falkenberg & Kateryna Krut Dania
42  [8] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rosja
42  [8] Simon Völbel & Regina Murtasina Niemcy
45  [7] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja
45  [7] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polska
45  [7] Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukraina
48  [6] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraina
49  [5] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglia
50  [4] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia

Runda 3 (górne 79)

51  [21] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dania
51  [21] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglia
51  [21] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rosja
51  [21] Dmytro Wloch & Ekaterina Vaganova Ukraina
55  [20] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonia
55  [20] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rosja
57  [19] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Litwa
57  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
57  [19] Wen Li & Huan Huang Chiny
57  [19] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
61  [18] Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Niemcy
61  [18] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
63  [16] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Włochy
63  [16] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rosja
63  [16] Wen-bo Fan & Chen Shiyao Chiny
63  [16] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
63  [16] Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Irlandia
63  [16] Kyle Taylor & Liis End Anglia
69  [15] Aleksei Karaulov & Sasha Nissengolts USA
69  [15] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
69  [15] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
72  [14] Simone Franco & Laura Hair Anglia
72  [14] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finlandia
74  [12] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste RPA
74  [12] Earle Williamson & Sandra Sorensen Dania
76  [9] Marco Moreira & Tara James Portugalia
76  [9] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polska
78  [6] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irlandia
78  [6] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania

Runda 2 (górne 123)

80  [23] Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukraina
80  [23] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
80  [23] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
80  [23] Valera Musuc & Nina Trautz Niemcy
80  [23] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polska
85  [22] Nikolay Fanagin & Valerija Fetissova Estonia
85  [22] Tomas Marek & Martina Markova Czechy
85  [22] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finlandia
85  [22] Mykyta Serdyuk & Anastasia Biatova Ukraina
89  [21] Jiri Hein & Lucia Krncanova Słowacja
89  [21] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dania
89  [21] Vladislav Shahov & Milena Jasionek USA
92  [20] Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Austria
92  [20] Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litwa
94  [19] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Malyshkina Ukraina
94  [19] Dario Scuderi & Marina Mangione Niemcy
94  [19] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Serbia
97  [18] Nicolas Garcia & Masha Turlupova Hiszpania
97  [18] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
97  [18] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukraina
97  [18] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rosja
97  [18] Nuno Moreira & Mette Elkjaer Portugalia
97  [18] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polska
97  [18] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
104  [17] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
104  [17] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polska
104  [17] Ruud Moers & Amber List Holandia
104  [17] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rosja
104  [17] Aric Yegudkin & Maria Belash Australia
109  [16] Andreas Ioannou & Martha Birli Grecja
109  [16] Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rosja
111  [15] Matti Puro & Laura Wimmer Finlandia
111  [15] Dmytro Shylov & Sofiya Porokhova Ukraina
111  [15] Vladislav Talybin & Maria Ashchepkova Niemcy
114  [14] Aleksander Leivikov & Alexandra Lyulikova Izrael
114  [14] Pavel Stepanchuk & Nadezda Vlasova USA
116  [13] Julien Brugel & Coralie Romanzin Francja
116  [13] Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Niemcy
116  [13] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Włochy
119  [12] Julien Couderc & Elodie Masson Francja
119  [12] Alex Freyr Gunnarsson & Jona Kristin Benediktsdottir Islandia
119  [12] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Anglia
122  [10] Davide Fumagalli & Michaela Komorova Słowacja
122  [10] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa

Runda 1 (górne 165)

124  [26] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonia
124  [26] Jonathan Rodríguez Pérez & Nina Chinju Uszkureit Niemcy
124  [26] Ramon Renting & Charlotte Stella Holandia
127  [25] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglia
127  [25] Pedro Vieira & Loren James Anglia
129  [24] Steven Greenwood & Jessica Dorman Australia
129  [24] Alex Infusino & Boglarka Czina Węgry
129  [24] Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Polska
129  [24] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglia
129  [24] Kevin Santana & Joana Diniz Portugalia
134  [23] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
134  [23] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
134  [23] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francja
134  [23] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dania
134  [23] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Węgry
139  [22] Andrey Isaev & Veronika Svyrydova Ukraina
139  [22] Vincenzo Mileto & Thekla Vangi Włochy
139  [22] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francja
142  [21] Daniel Garry & Emma Smith Anglia
142  [21] Juan Jose Perez & Marina Bordoy Hiszpania
144  [20] David Barnes & Bryony Fielding Anglia
144  [20] Kangsan Kim & Han Na Lee Korea (Płd)
146  [19] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandia
146  [19] Csaba Megyeri & Ida Kovács Węgry
146  [19] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonia
146  [19] Shingo Nagoshi & Mariko Ishikawa Japonia
150  [18] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) USA
151  [16] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
152  [15] Carlos Nunes & Joana Fraga Ferreira Portugalia
153  [14] Jose Inacio & Ana Paula Lino Portugalia
153  [14] Min-Soo Oh & Mi-Na Lee Korea (Płd)
155  [12] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Grecja
155  [12] Yuki Suzuki & Kana Suzuki Japonia
157  [11] Renato Bras & Ana Carolina Faustino Portugalia
157  [11] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonia
159  [10] Naomichi Tsuji & Emiko Sakai Japonia
160  [8] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Węgry
160  [8] Bruno Teixeira & Raquel Freitas Portugalia
162  [7] Filipe Andre Santos & Mariana Suspiro Portugalia
163  [6] Masaki Sannobu & Miho Saeda Japonia
164  [5] Marco Mendonça & Adriana Bras Portugalia
165  [3] Adam Edwards & Zoe Shand Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}