Results from UK Open 2012 - Amateur Latin 18 stycznia 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2012
Anglia - Bournemouth 17 stycznia 2012

Amateur Latin 18 stycznia 2012

Finał

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
3  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
4  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
5  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Włochy
6  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [22] Morten Löwe & Roselina Doneva Dania
8  [19] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa
9  [16] Dorin Frecautanu & Svetlana Borisova Rosja
10  [12] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
11  [10] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
12  [4] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [19] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
14  [17] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia
15  [16] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraina
15  [16] Denis Tagintsev & Asta Sigvaldadottir Rosja
17  [15] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
18  [11] Manuel Favilla & Victoria Burke Anglia
19  [10] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
19  [10] Dmytro Wloch & Viktoriya Kharchenko Ukraina
21  [9] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Włochy
21  [9] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Włochy
21  [9] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
24  [8] Pasha Pashkov & Daniella Karagach USA
25  [3] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina

Runda 4 (górne 50)

26  [21] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
26  [21] Stefano Moriondo & Darya Byelikova Włochy
26  [21] Alex Zampierollo & Lucy Jones Anglia
29  [16] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukraina
29  [16] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukraina
31  [15] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Chiny
32  [14] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rosja
32  [14] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
32  [14] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Włochy
35  [12] Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Rosja
35  [12] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
37  [11] Kyrylo Dovgalin & Viktoria Dincheva Bułgaria
37  [11] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
37  [11] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
40  [10] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraina
40  [10] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rosja
42  [9] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dania
42  [9] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglia
42  [9] Artur Tarnavskiy & Kateryna Krut Ukraina
42  [9] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukraina
42  [9] Ji Wang & Pan Jianhui Chiny
47  [8] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rosja
47  [8] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Włochy
49  [6] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
50  [4] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rosja

Runda 3 (górne 80)

51  [23] Daniils Kutuzovs & Maria Shalvarova Kanada
52  [22] Oleksiy Bisko & Valeriya Zhuravliova Ukraina
52  [22] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irlandia
54  [21] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania
54  [21] Stanislav Urodlivchenko & Tetyana Borovik Ukraina
56  [20] Jia Jun Ma & Qian Xu Chiny
56  [20] Luca Urso & Alessandra Tripoli Włochy
58  [19] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Włochy
58  [19] Aleksandr Kozhukhar & Anna Lisovaya Ukraina
60  [18] Boris Rudenko & Ekaterina Fedosova USA
60  [18] Sam Shamseili & Arina Grishanina Dania
60  [18] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Chiny
63  [17] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polska
63  [17] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraina
63  [17] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
66  [16] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukraina
66  [16] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
68  [15] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polska
69  [14] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglia
70  [13] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada
70  [13] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Włochy
70  [13] Cedric Wai & Jennifer Tin Chiny
73  [12] Kan Sun & Zhu Siying Chiny
74  [11] Pavel Stepanchuk & Anastasiya Danilova USA
75  [10] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglia
76  [9] Jeremy Basile & Megan Wragg Australia
76  [9] Andreas Ioannou & Martha Birli Grecja
76  [9] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Szwecja
79  [8] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
80  [3] Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Anglia

Runda 2 (górne 115)

81  [28] Wang Yu Guang & Chen Nan Chiny
81  [28] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglia
81  [28] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litwa
81  [28] Marco Tocchini & Vita-Viktoria Lyubimtseva Włochy
85  [26] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandia
85  [26] Sergey Tanchev & Marika Doshoris Francja
87  [25] Kai Widdrington & Natasha Jeved Anglia
88  [24] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglia
89  [23] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglia
90  [22] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rosja
90  [22] Rafael Kyu & Elena Mantaluta Tajwan
90  [22] Christopher Nyemchek & Magda Fialek USA
90  [22] Paki Tufano & Marina Olindo Włochy
94  [21] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
94  [21] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglia
94  [21] Yuriy Kurilov & Veronika Svyrydova Ukraina
97  [20] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
97  [20] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rosja
97  [20] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francja
100  [18] James Cutler & Courtney Taylor Anglia
100  [18] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Włochy
100  [18] Sebastiano Mele & Maria Skyum Dania
103  [17] Hyeong Seok Kim & Lee Kyung Lyun Singapur
103  [17] Antonio Fabio Leone & Monia Sedicina Włochy
105  [16] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rosja
106  [15] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Grecja
107  [13] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rosja
108  [12] Wang Ge Duo & Yue Liang Jie Chiny
108  [12] Tom Parkes & Bryony Fielding Anglia
110  [11] Vincenzo Mileto & Giulia D'amaro Włochy
111  [10] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglia
112  [9] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
113  [8] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
114  [6] Sho Sumida & Saki Muramatsu Japonia
115  [5] Han Ly & Crystal Li Kanada

Runda 1 (górne 132)

116  [35] Mario Giuseppe Carciotto & Ilaria Caratelli Włochy
117  [33] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglia
118  [31] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
119  [30] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko Ukraina
119  [30] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turcja
119  [30] Solar Yang & Elfrida Lee Tajwan
122  [29] Sören Brockmann & Andreea Chirila Anglia
122  [29] Adam Edwards & Zoe Shand Walia
124  [28] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglia
124  [28] Péter Kecskemethy & Janet Gooi Anglia
126  [26] Ryan Chen & Vivi Wu Tajwan
126  [26] Jesse Huang & Coldy Hsu Tajwan
126  [26] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukraina
126  [26] Pawel Obrocki & Jo Han Ho Anglia
126  [26] Mitchell Willoughby & Jessica Schembri Malta
131  [21] Vincent Villat & Camelia Motataianu Francja
132  [17] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Walia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}