Results from UK Open 2012 - Amateur Rising Star Latin 17 stycznia 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2012
Anglia - Bournemouth 17 stycznia 2012

Amateur Rising Star Latin 17 stycznia 2012

Finał

1  Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraina
2  Artur Tarnavskiy & Kateryna Krut Ukraina
3  Francesco Bertini & Sabrina Manzi Włochy
4  Stefano Moriondo & Darya Byelikova Włochy
5  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
6  Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [25] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukraina
8  [24] Evgeniy Firstov & Darya Zhubareva Rosja
9  [21] Ji Wang & Pan Jianhui Chiny
10  [19] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dania
11  [18] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
12  [14] Sam Shamseili & Arina Grishanina Dania

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [22] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Chiny
14  [21] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
15  [19] Wang Yu Guang & Chen Nan Chiny
16  [18] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraina
17  [17] Cedric Wai & Jennifer Tin Chiny
18  [15] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irlandia
19  [13] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Chiny
20  [12] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
21  [11] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
22  [10] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukraina
23  [8] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rosja
24  [7] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rosja

Runda 3 (górne 48)

25  [19] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada
25  [19] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rosja
25  [19] Kyrylo Dovgalin & Viktoria Dincheva Bułgaria
25  [19] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Malyshkina Ukraina
25  [19] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Włochy
30  [18] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rosja
30  [18] Christopher Nyemchek & Magda Fialek USA
30  [18] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rosja
33  [17] Aleksei Ivasenko & Olena Blotkevych Ukraina
34  [16] Jia Jun Ma & Qian Xu Chiny
34  [16] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukraina
36  [15] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukraina
36  [15] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polska
38  [14] Jeremy Basile & Megan Wragg Australia
38  [14] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Włochy
40  [13] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
40  [13] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglia
42  [12] Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Rosja
42  [12] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Szwecja
44  [11] Pavel Stepanchuk & Anastasiya Danilova USA
45  [10] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litwa
45  [10] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polska
47  [9] Andreas Ioannou & Martha Birli Grecja
48  [6] Oleksiy Bisko & Valeriya Zhuravliova Ukraina

Runda 2 (górne 81)

49  [25] Daniils Kutuzovs & Maria Shalvarova Kanada
49  [25] Kan Sun & Zhu Siying Chiny
49  [25] Marco Tocchini & Vita-Viktoria Lyubimtseva Włochy
52  [24] Sergey Tanchev & Marika Doshoris Francja
52  [24] Luca Urso & Alessandra Tripoli Włochy
54  [22] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglia
54  [22] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandia
56  [21] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglia
57  [20] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglia
57  [20] Boris Rudenko & Ekaterina Fedosova USA
57  [20] Stanislav Urodlivchenko & Tetyana Borovik Ukraina
60  [19] Aleksandr Kozhukhar & Anna Lisovaya Ukraina
61  [17] Sebastiano Mele & Maria Skyum Dania
62  [15] Paki Tufano & Marina Olindo Włochy
63  [14] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglia
64  [13] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
64  [13] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglia
64  [13] Rafael Kyu & Elena Mantaluta Tajwan
64  [13] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
68  [12] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Anglia
69  [10] Michael Foskett & Korina Travis Anglia
69  [10] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglia
69  [10] Yuriy Kurilov & Veronika Svyrydova Ukraina
69  [10] Antonio Fabio Leone & Monia Sedicina Włochy
73  [9] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Włochy
73  [9] Tom Parkes & Bryony Fielding Anglia
75  [8] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
75  [8] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
77  [7] Kai Widdrington & Natasha Jeved Anglia
78  [6] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglia
78  [6] Lawrence James & Aimie Leak Anglia
80  [3] Mario Giuseppe Carciotto & Ilaria Caratelli Włochy
81  [2] Gianalberto Pasqui & Alessia Biondi Włochy

Runda 1 (górne 107)

82  [29] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francja
83  [28] Wang Ge Duo & Yue Liang Jie Chiny
83  [28] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
85  [27] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rosja
86  [26] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Włochy
87  [24] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Grecja
87  [24] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rosja
87  [24] Pawel Obrocki & Jo Han Ho Anglia
90  [22] Solar Yang & Frida Lee Tajwan
91  [21] Péter Kecskemethy & Janet Gooi Anglia
91  [21] Hyeong Seok Kim & Lee Kyung Lyun Singapur
93  [17] Vincenzo Mileto & Giulia D'amaro Włochy
93  [17] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglia
95  [15] Han Ly & Crystal Li Kanada
96  [14] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
97  [11] Sören Brockmann & Andreea Chirila Anglia
97  [11] Alex Robinson & Kirsty Sahota Anglia
99  [10] Sho Sumida & Saki Muramatsu Japonia
99  [10] Vincent Villat & Camelia Motataianu Francja
101  [9] Ryan Chen & Vivi Wu Tajwan
101  [9] Adam Edwards & Zoe Shand Walia
101  [9] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turcja
101  [9] Mario Linge & Julia Sulimenko Anglia
105  [7] Jesse Huang & Coldy Hsu Tajwan
105  [7] Mitchell Willoughby & Jessica Schembri Malta
107  [4] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Walia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}