Results from UK Open 2012 - Professional Latin 19 stycznia 2012
zdjęcia wideo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

UK Open 2012
Anglia - Bournemouth 17 stycznia 2012

Professional Latin 19 stycznia 2012

Finał

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Anglia
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
3  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rosja
4  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Słowenia
5  Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Kanada
6  Anton Karpov & Ekaterina Lapaeva Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [20] Justinas Duknauskas & Anna Melnikova-Duknauske Litwa
8  [12] Markus Homm & Ksenia Kasper Niemcy
9  [8] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Włochy
10  [6] Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rosja
11  [3] Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polska
12  [2] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [19] Joshua Keefe & Sara Magnanelli Australia
14  [18] Rachid Malki & Anna Suprun Norwegia
15  [17] Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
16  [16] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina USA
17  [12] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Włochy
17  [12] Andrius Kandelis & Elena Zverevshchikova Litwa
19  [9] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonia
20  [8] Ivan Mulyavka & Loreta Kriksciukaityte USA
21  [7] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraina
22  [5] Gregor Rebula & Rachael Heron Anglia
23  [4] Evgenij Voznyuk & Motshegetsi Mabuse Niemcy
23  [4] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Chiny
25  [2] Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia

Runda 4 (górne 49)

26  [21] Gunnar Gunnarsson & Amy Bennett Anglia
27  [20] Yegor Novikov & Yana Blinova USA
27  [20] Ilia Russo & Oxana Lebedew Niemcy
27  [20] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rosja
30  [18] Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
31  [17] Dmitry Kurakin & Violetta Kurakina USA
31  [17] Ke Qiang Shao & Na Yang Chiny
33  [15] Valera Musuc & Nina Trautz Niemcy
34  [13] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
34  [13] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
36  [12] David Byrnes & Karla Gerbes Australia
37  [11] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko USA
37  [11] Andrey Strinadko & Tatiana Banko USA
39  [10] Zhao Liang & Sun Ning Chiny
39  [10] Anton Sboev & Patrizia Ranis Anglia
39  [10] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
39  [10] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
43  [7] Ilia Borovski & Veronika Klyushina Hong Kong
44  [6] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rosja
44  [6] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Słowacja
44  [6] Daniele Gozzi & Cecilia Giovacchini USA
44  [6] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
48  [4] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukraina
49  [3] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukraina

Runda 3 (górne 81)

50  [27] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litwa
50  [27] Evgeniy Nazarov & Evgenia Shatilova USA
52  [25] Charles Wang & Janet Hsiao Tajwan
53  [22] Wen Li & Huan Huang Chiny
53  [22] Shan Hou Ying & Tian Tian Chiny
55  [20] Xiao Liu & Wei Wei Chiny
56  [19] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
57  [18] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polska
58  [17] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonia
58  [17] Nathan Meyers & Meagen Alderton Australia
58  [17] Takahiro Nakamura & Takako Yamada Japonia
58  [17] Sven Ninnemann & Nina Chinju Uszkureit Szwajcaria
58  [17] Michele Prioletti & Julia Polai Austria
63  [16] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
63  [16] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonia
63  [16] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rosja
63  [16] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
67  [15] Rafael Pierce & Betty Attia Kanada
68  [14] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polska
68  [14] Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
68  [14] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonia
71  [12] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
71  [12] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
71  [12] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
71  [12] Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Mołdawia
75  [11] Oleksandr Gorodetskyy & Olena Dyban Ukraina
76  [9] Nicolas Garcia & Adriana Torrabadella Hiszpania
77  [8] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska USA
78  [7] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglia
79  [6] Stefan Erdmann & Sarah Latton Niemcy
80  [4] Vyacheslav Mostsevoy & Agnieszka Pomorska Polska
81  [2] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria

Runda 2 (górne 154)

82  [26] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finlandia
83  [23] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rosja
84  [22] Andriy Babiy & Irina Dengyna Ukraina
84  [22] Marco Mancini & Assunta Tavano Włochy
84  [22] Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab USA
87  [20] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Niemcy
87  [20] Yuki Murata & Tomoko Saiki Japonia
87  [20] Yue Qi & Ying Yuan Ge Chiny
90  [19] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Włochy
91  [18] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonia
92  [17] Ryan Lewis & Natalia Fridmanovich USA
92  [17] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rosja
92  [17] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Płd)
92  [17] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonia
96  [16] Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rosja
96  [16] Taro Hayasaki & Hiroko Hayasaki (aka Kumada) Japonia
96  [16] SeHyoung Jang Don & Adele Jang Don Anglia
96  [16] Róbert Markó & Mara Gattanella Węgry
100  [15] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
101  [14] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonia
101  [14] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonia
101  [14] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonia
104  [13] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonia
104  [13] Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgia
106  [12] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukraina
106  [12] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonia
106  [12] Vladislav Talybin & Evgeniya Poskrebysheva Niemcy
106  [12] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japonia
110  [11] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Korea (Płd)
110  [11] Sun Bin Kwon & Bo Lm Ham Korea (Płd)
110  [11] Nakagawa Tomohiro & Yuki Ogawa Japonia
113  [10] Loke Tze Hao & Shi Chao Xu Chiny
113  [10] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonia
113  [10] Lewis Lin & Andrea Lin Tajwan
113  [10] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonia
117  [9] David Barnes & Loren James Anglia
117  [9] Yoji Moriizumi & Ayaka Mori Japonia
117  [9] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Tajwan
117  [9] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonia
121  [8] Yuuichi Andou & Sandy Kawachi Japonia
122  [7] Sven Binek & Valentina Ershova Niemcy
122  [7] Leo Li-ming & Li Hui Chiny
122  [7] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonia
125  [6] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Francja
125  [6] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rosja
125  [6] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonia
128  [5] Yohei Goto & Tomomi Gamo Japonia
128  [5] Hitoshi Kanaya & Tomoyo Kawasaki Japonia
128  [5] Masato Ochi & Rumi Yanase Japonia
128  [5] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonia
132  [4] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Austria
132  [4] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
132  [4] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonia
135  [3] Shinobu Matsuyama & Aki Wakabayashi Japonia
135  [3] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rosja
135  [3] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japonia
135  [3] Kohei Tsuchikawa & Eriko Kawabata Japonia
139  [2] Toshitaka Hayashi & Mai Takemori Japonia
139  [2] Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Grecja
139  [2] Hiroshi Kitamura & Mai Suzuki Japonia
139  [2] Jooyun Lee & Yeonhee Lee Korea (Płd)
139  [2] Hoshiji Mitsukawa & Sachiko Nishimura Japonia
139  [2] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonia
139  [2] Fuminori Sato & Yuko Matsuo Japonia
139  [2] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonia
147  [1] Takashi Aota & Karin Akiyama Japonia
147  [1] Hee-chul Heo & Soon-jin Kim Korea (Płd)
147  [1] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finlandia
147  [1] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonia
147  [1] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polska
147  [1] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonia
153  Kazuya Aida & Aya Nagata Japonia
153  Takashi Watanabe & Chikayo Murai Japonia

Runda 1 (górne 178)

155  [29] Mitsuyuki Iida & Akane Matuura Japonia
155  [29] Lee Sang-min & Lee Dan Bi Korea (Płd)
157  [28] Jun Honda & Akiko Honda Japonia
157  [28] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
159  [27] Jacques Fortin & Katya Charf Kanada
159  [27] Wataru Fukuhara & Masako Oniki Japonia
159  [27] Glemser Ling-De Jiang & Annabel Yu-Chien Wei Tajwan
162  [26] Yasunori Matsuda & Hitomi Matsuda Japonia
162  [26] Osamu Nakamura & Hiroe Sakoda Japonia
164  [23] Youhei Yamazaki & Sonoko Yamazaki Japonia
165  [22] Yuki Kishikawa & Miku Kurauchi Japonia
165  [22] Shinji Touma & Momoko Ariji Japonia
165  [22] Florent Trarieux & Diana Buraka Francja
168  [20] Yoshihito Kimura & Atsuko Kimura Japonia
169  [17] Peter Chen & Ursula Robl Austria
169  [17] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonia
171  [16] Yuichi Ishibashi & Sayaka Kuwano Japonia
172  [15] Yakinthos Christou & Kristi Kotsifaki Anglia
172  [15] Masakatsu Okumura & Chisa Aoki Japonia
172  [15] Koji Takeuchi & Tomoko Takeuchi Japonia
175  [12] Hoshimi Ito & Masumi Akoaka Japonia
175  [12] Jonathan Morrison & Sergio Brilhante Anglia
177  [11] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Austria
178  [6] Takumi Okada & Rie Sakai Japonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}