Results from UK Open 2013 - Amateur Ballroom 17 stycznia 2013
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2013
Anglia - Bournemouth 15 stycznia 2013

Amateur Ballroom 17 stycznia 2013

Finał

1  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polska
2  Chong He & Jing Shan Chiny
3  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polska
4  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polska
5  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polska
6  Dusan Dragovic & Greta Laurinaityte Anglia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [22] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
8  [19] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
9  [13] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Włochy
10  [12] Alex Freyr Gunnarsson & Liis End Anglia
10  [12] Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Anglia
12  [10] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rosja
13  [6] Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

14  [21] Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Włochy
14  [21] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Austria
16  [20] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
17  [16] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglia
17  [16] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
19  [14] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polska
20  [13] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norwegia
21  [11] Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina USA
22  [10] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglia
23  [7] Igor Colac & Roxane Milotti USA
24  [3] Liu Ya & Liu Jia Xin Chiny

Runda 4 (górne 49)

25  [26] Iaroslav Bieliei & Virginie Primeau Kanada
26  [25] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Włochy
27  [24] Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polska
27  [24] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Rosja
27  [24] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polska
30  [22] Jacek Jeschke & Agnieszka Gajak Polska
31  [19] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rosja
32  [15] Dmytro Dakhnovskyi & Anna Sukach Ukraina
32  [15] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Australia
32  [15] Si Cheng Li & Zhou Man Ni Chiny
32  [15] Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rosja
36  [13] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Włochy
37  [12] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukraina
38  [10] Jack Beale & Natalia Siyanko Anglia
38  [10] Matthew Potter & Talysa Trevallion Australia
40  [8] David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
41  [7] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Szwecja
41  [7] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin Chiny
41  [7] Norbert Sikora & Dominika Dul Polska
44  [6] Stephen Arnold & Yasmin Priestnall Anglia
44  [6] Lev Kravchenko & Rebecca Jackson Anglia
44  [6] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglia
47  [3] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rosja
47  [3] Andriy Mihailov & Anna Bogachova Ukraina
49  [2] John Giannini & Katherine Giannini Anglia

Runda 3 (górne 65)

50  [31] James Cutler & Courtney Taylor Anglia
50  [31] Qinglong Ping & Yuhong Yan Chiny
52  [30] Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Szwecja
53  [29] Andrei Motyl & Kseniya Klesch Rosja
54  [27] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Włochy
54  [27] David Vejchar & Veronika Hanuskova Czechy
56  [26] Damiano Soldati & Pauline Van Valkengoed Holandia
57  [25] Jacek Stefanski & Joanna Korab Polska
58  [24] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova Ukraina
58  [24] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
60  [23] Andrey Kitsun & Natalia Korsak Białoruś
61  [17] Luke Miller & Hanna Cresswell Anglia
62  [16] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukraina
63  [11] Kirill Potapov & Mariya Paneva Rosja
64  [9] Davide Camera & Doriana Guzzo Włochy
64  [9] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rosja

Runda 2 (górne 90)

66  [31] David Klar & Lauren Andlovec Hong Kong
66  [31] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraina
66  [31] Argo Oblikas & Aimie Leak Anglia
66  [31] Petr Shigin & Svetlana Krivobokova Rosja
70  [30] Alessio Disca & Luisa Cardillo Włochy
71  [29] Stefano Di Brino & Bianka Zubrowska Włochy
72  [28] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rosja
72  [28] Yuri Nartov & Yuliya Blagova USA
72  [28] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
75  [27] Linghao Kang & Anran Xing Chiny
75  [27] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finlandia
75  [27] Serguei Peshkun & Olesya Mokrova Rosja
78  [25] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Włochy
79  [23] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold USA
80  [22] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia
80  [22] Alessandro Festino & Valeria Quatrini Włochy
82  [20] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norwegia
83  [19] Michal Lemieszek & Paulina Szysz Polska
84  [16] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islandia
84  [16] Joel Smith & Sara Smith Australia
86  [15] Elliott Whittaker & Charlotte Carruthers Anglia
87  [14] Geraint Heaney & Stephanie Noon Anglia
87  [14] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
89  [11] Adam Bynert & Emily Bynert Anglia
90  [9] Zhi Xiang Shi & Lu Shi Chiny

Runda 1 (górne 109)

91  [35] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglia
91  [35] John Edward Nolan & Hazel Ryan Irlandia
91  [35] Kyohei Yamada & Saori Akiyama Japonia
94  [34] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
95  [33] Oscar Kraan & Patricia Bach Holandia
95  [33] Mark Rankilor & Julia Kozak Anglia
97  [31] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlandia
97  [31] Nicolai Bouet & Helle Kogsboll Dania
99  [30] Roman Nagibin & Daria Kotenko Ukraina
100  [28] Kristaps Melko & Lorna Wiggins Łotwa
101  [26] Andrea Frediani & Sara Iozzia Włochy
102  [25] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
103  [19] Bjorn Biermann & Anastasia Pukhova Niemcy
103  [19] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Niemcy
105  [18] John Sinclair & Denise Brocklebank Anglia
106  [17] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukraina
107  [14] Adam Edwards & Zoe Shand Walia
107  [14] Denzil Scerri De Carlo & Rossella Scerri De Carlo Anglia
109  [2] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turcja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}