Results from UK Open 2013 - Amateur Latin 16 stycznia 2013
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

UK Open 2013
Anglia - Bournemouth 15 stycznia 2013

Amateur Latin 16 stycznia 2013

Finał

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
2  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
3  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
4  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Włochy
5  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
6  Morten Löwe & Roselina Doneva Dania
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [20] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa
8  [19] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
9  [13] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
10  [10] Dorin Frecautanu & Mariya Dyment Mołdawia
11  [7] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraina
12  [3] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [20] Vladimir Litvinov & Olga Nikolajeva Rosja
14  [19] Pasha Pashkov & Daniella Karagach USA
15  [15] Luca Urso & Alessandra Tripoli Włochy
16  [13] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Włochy
16  [13] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
16  [13] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
19  [12] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
20  [6] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Włochy
21  [5] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
22  [4] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Włochy
22  [4] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
24  Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania

Runda 4 (górne 49)

25  [21] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
25  [21] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
27  [19] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Włochy
27  [19] Ji Wang & Pan Jianhui Chiny
29  [18] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglia
29  [18] Sam Shamseili & Arina Grishanina Dania
29  [18] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
32  [17] Kirilo Vasyuk & Anastasiya Cherepkova Ukraina
33  [16] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraina
33  [16] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dania
35  [15] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Chiny
36  [14] Gleb Chernyavsky & Yelyzaveta Savchenko Ukraina
36  [14] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polska
38  [13] Vassili Anokhine & Kristina Androsenko Rosja
38  [13] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Chiny
40  [10] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
40  [10] Jia Jun Ma & Fan Xia Chiny
40  [10] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraina
40  [10] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Rosja
40  [10] Igor Wilczynski & Karolina Urban Polska
45  [9] Matteo Cossu & Zia James Anglia
45  [9] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina
45  [9] Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Włochy
48  [8] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglia
49  [6] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukraina

Runda 3 (górne 81)

50  [24] Oleksandr Kamnev & Ekateryna Perevoznyk Ukraina
50  [24] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Chiny
52  [23] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
52  [23] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rosja
52  [23] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polska
52  [23] Jakub Rybicki & Nastazja Szypulska Polska
56  [22] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rosja
57  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
58  [18] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
58  [18] Ilya Sizov & Yulia Koshkina Rosja
60  [17] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rosja
60  [17] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litwa
60  [17] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rosja
60  [17] Vasily Nikolayevsky & Darya Shelestova Rosja
60  [17] Evgeniy Raev & Gabriella Sabler USA
60  [17] Yaroslav Senchilo & Eleonora Posypayko Ukraina
60  [17] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
67  [16] Przemyslaw Modrzynski & Valeriya Zhuravliova Polska
68  [15] Mykola Belbas & Khrystyna Systalyuk Ukraina
69  [14] Andreas Ioannou & Martha Birli Grecja
69  [14] Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Rosja
69  [14] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Polska
69  [14] Evgen Kornievskyy & Olga Kravchenko Ukraina
73  [13] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Hong Kong
73  [13] Daniel Power & Victoria Holmes Anglia
75  [12] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Słowacja
75  [12] Li Di & Zhao Lei Chiny
77  [11] Kyrylo Dovgalin & Svitlana Ustyugova Ukraina
78  [9] Kamil Kuroczko & Anna Siwek Polska
78  [9] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
80  [8] Jakub Drmota & Marketa Vlckova Czechy
81  [5] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rosja

Runda 2 (górne 122)

82  [29] Andrea Bolzoni & Anna Stedile Włochy
82  [29] Sergey Matsuk & Mariya Spitsina Rosja
84  [27] Nikita Gordenkov & Aleksandra Baranova Rosja
84  [27] Pavel Stepanchuk & Anastasiya Danilova USA
86  [26] Vander Hinlon Lely & Zhao Shan Shan Hong Kong
87  [25] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Anglia
87  [25] Alessio Galocchio & Marta Botta Włochy
87  [25] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglia
90  [24] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Hiszpania
90  [24] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglia
90  [24] Giuseppe Mastandrea & Antonella Palermo Włochy
90  [24] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francja
94  [23] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Polska
94  [23] Anton Sergeev & Elizaveta Monikaynen Rosja
96  [22] Sam Hunter & Shannon Fitzgerald Anglia
97  [21] Francesco Garofalo & Marika Laraspata Włochy
97  [21] Valentin Milev & Margaryta Khrystyuk Hiszpania
99  [20] Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Rosja
99  [20] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglia
99  [20] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandia
99  [20] Marcin Wojtkowiak & Justyna Gierlowska Polska
103  [19] Jorgen Nilsen & Elena Mantaluta Norwegia
104  [18] Oleg Gyliuk & Irina Sterleva Ukraina
104  [18] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglia
106  [17] Dmytro Bidyuk & Alina Voytenko Ukraina
106  [17] Ivan Lubenko & Helen Pearce Anglia
106  [17] Aleksandr Vasylenko & Svitlana Levit Ukraina
109  [16] Cristian Corda & Denise Corda Włochy
109  [16] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Polska
111  [15] Sebastiano Mele & Maria Skyum Dania
111  [15] Baniel Lior Shinder & Maria Ashchepkova Niemcy
113  [14] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlandia
113  [14] James Cutler & Courtney Taylor Anglia
113  [14] Ruud Moers & Amber List Holandia
113  [14] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islandia
113  [14] Nikolay Reutov & Charlotte Plant Anglia
118  [13] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japonia
119  [10] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglia
120  [9] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Polska
121  [8] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
122  [6] Rafael Kyu & Patricia Palazon Hiszpania

Runda 1 (górne 173)

123  [29] Andrey Kitsun & Natalia Korsak Białoruś
123  [29] Dawid Michalak & Kinga Machnik Polska
125  [28] Michal Danilczuk & Natalia Glebocka Polska
125  [28] Aleksandr Kozhukhar & Tetyana Sushynska Ukraina
125  [28] Cristian Pontarelli & Lisa Dalla Pozza Włochy
125  [28] Federico Proietti & Andrea Pinto Włochy
125  [28] Valeriy Shokhin & Vera Litvinova Ukraina
125  [28] Michel Taddeo & Jessica Pelliccioni Włochy
125  [28] Marcin Zaprawa & Aleksandra Jurga Polska
132  [27] Aleksandr Belov & Marina Belova Rosja
133  [26] Ben Milan-Vega & Kerry Dennehy Anglia
134  [25] Edvins Astahovs & Nika Bero Łotwa
134  [25] Vitaliy Belenok & Iryna Pavlyuk Ukraina
134  [25] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Włochy
137  [24] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islandia
137  [24] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Polska
137  [24] Samuel De Franco & Alessia De Franco Włochy
137  [24] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
137  [24] Federico Marianasonte & Federica Salute Włochy
142  [23] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rosja
142  [23] Ryan Chen & Vivi Wu Tajwan
142  [23] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
142  [23] Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Niemcy
146  [22] Guido Gencarelli & Vita-Viktoria Lyubimtseva Niemcy
147  [21] Aleksander Holod & Natalia Krzystoszek Polska
147  [21] Antonio Fabio Leone & Monia Sedicina Włochy
149  [20] Geraint Heaney & Stephanie Noon Anglia
150  [19] Mario Giuseppe Carciotto & Tania Cerra Włochy
150  [19] Celestino Di Cicco & Claudia Di Nicola Włochy
150  [19] Nicola Fanelli & Federica Fanelli Włochy
150  [19] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turcja
150  [19] Hyeong Seok Kim & Lee Kyung Lyun Singapur
155  [18] Pasquale La Rocca & Kristina Pfeffer Anglia
155  [18] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
157  [17] Marcin Szymutko & Ksenia Szymutko Irlandia
158  [16] Alex Bordigoni & Marica Bordi Włochy
158  [16] Daniele Longano & Maria Francesca Carnemolla Włochy
160  [14] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukraina
160  [14] Csaba Megyeri & Ida Kovács Węgry
162  [13] Han Ly & Crystal Li Kanada
162  [13] Nikos Vlasis & Effie Hormova Grecja
164  [12] Alessio Moriconi & Elisa De Persio Włochy
164  [12] Shingo Nagoshi & Akiko Nagoshi Japonia
166  [11] Woo-min Jang & Han-Sol Lee Korea (Płd)
166  [11] Vincenzo Nicastro & Anna Carbonaro Włochy
168  [10] Adam Edwards & Zoe Shand Walia
169  [7] Simon Richardson & Joanna Lytham Anglia
170  [6] Evangelos Patakas & Erifili Mela Grecja
170  [6] Danilo Di Raimondo & Cettina Ficili Włochy
172  [5] Marios Grammenos & Paraskevi Pappa Grecja
172  [5] Gordan Vogles & Ivana Strancaric Chorwacja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}