Results from Universal 2008 - Amateur Latin 20 stycznia 2008
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Universal 2008
Anglia - Frimley Green 20 stycznia 2008

Amateur Latin 20 stycznia 2008

Finał

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
2  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Włochy
3  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova USA
4  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
5  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australia
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [25] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy
8  [25] Michael Miziner & Anastasia Belykh Australia
9  [16] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Włochy
10  [12] Stefano Oradei & Michela Rossi Włochy
11  [10] Justinas Duknauskas & Karina Eremian Litwa
12  [6] Vladimir Filippov & Zia James Dania

Ćwierćfinał

13  [14] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
14  [13] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
14  [13] Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Islandia
16  [11] Marek Dedik & Kristina Horvatova Słowacja
16  [11] Albert Naydenov & Alena Naydenova Rosja
18  [10] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
19  [9] Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rosja
20  [8] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
21  [7] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
21  [7] Giovanni Virgitto & Sara Casini Włochy
23  [6] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francja
24  [4] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dania

Runda 2 (górne 50)

25  [17] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Włochy
25  [17] Simone Franco & Laura Hair Anglia
25  [17] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina
25  [17] Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Irlandia
29  [16] Arsen Kishishian & Yuliya Nikitenko Australia
30  [15] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Nowa Zelandia
31  [14] Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litwa
32  [11] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraina
33  [10] Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukraina
33  [10] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Dania
35  [8] Sharone Levit & Julia Zavadska Kanada
35  [8] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
37  [7] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukraina
38  [6] Fedor Artemyev & Darya Chernysheva Rosja
38  [6] Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
38  [6] Jonathan Näslund & Oksana Spichak Szwecja
41  [5] Ville Roos & Sanni Siurua Finlandia
42  [3] Vladimir Shulga & Polina Lukovskaya Ukraina
42  [3] Luo Zhuofu & Qiao Dan Chiny
44  [2] Wen-bo Fan & Chen Shiyao Chiny
44  [2] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
44  [2] Dmitri Vorobev & Kristina Dinovets Rosja
44  [2] Eduard Zhigurt & Ekaterina Shilova Rosja
48  [1] Antonio De Iorio & Anna Kuznetsova Włochy
48  [1] Sergei Ovodov & Kseniya Netsvetaeva Rosja
50  Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rosja

Runda 1 (górne 57)

51  [19] Danilo Maddalena & Daniela Mattia Włochy
52  [17] Alessio Galocchio & Sara Alu Włochy
53  [12] Michael Duong & Peony Yao Kanada
53  [12] Stanislav Wakeham & Natalia Klimova Anglia
55  [8] Anatoliy Zaslavskiy & Veronika Svyrydova Ukraina
56  [7] Florent Trarieux & Veronika Kasparova Anglia
57  [4] Yaroslav Senchilo & Nataliia Slavska Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}