Results from Universal 2008 - Professional Latin 20 stycznia 2008
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Universal 2008
Anglia - Frimley Green 20 stycznia 2008

Professional Latin 20 stycznia 2008

Finał

1  Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglia
2  Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukraina
3  Ke Qiang Shao & Na Yang Chiny
4  Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Chiny
5  Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
6  Gleb Savchenko & Elena Samodanova Hong Kong
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [31] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
8  [30] Andre Paramonov & Natalie Paramonov Kanada
9  [29] Robert Rowinski & Amy Bennett Anglia
10  [27] David Byrnes & Karla Gerbes Australia
11  [16] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonia
12  [13] Jun He & Min Zhang Chiny

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [16] Lukasz Lisowski & Kristina Staykova USA
14  [15] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonia
14  [15] Jack Shu Ran Zhang & Michelle Dai Li Chiny
16  [14] Evgeny Evseev & Olga Solod Ukraina
16  [14] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
16  [14] Sander Pondman & Ilse Lans Holandia
19  [13] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
19  [13] Zi Long Wang & Ying Ying Xiang Chiny
21  [8] Marcus Johnson & Yukiko Haraguchi USA
22  [7] Jani Rasimus & Anna Liisa Bergström Finlandia
23  [6] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polska
24  [2] Wei Yang & Qian Zeng Chiny

Runda 2 (górne 41)

25  [18] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonia
26  [16] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
27  [15] Serge Ribak & Olena Ribak (aka Isakova) Ukraina
27  [15] Martin Schurz & Sofia Bogdanova Niemcy
29  [13] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finlandia
29  [13] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonia
29  [13] Luca Villanucci & Michela Salatino Włochy
32  [12] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonia
32  [12] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonia
34  [10] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonia
34  [10] Vitaliy Rudenko & Iryna Levit Izrael
36  [9] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonia
37  [7] Kazu Komiya & Sandy Kawachi Japonia
38  [6] Hu Fu & Hu Qing Qing Chiny
38  [6] Daisuke Fukagawa & Sachie Ihara Japonia
38  [6] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japonia
41  Teppei Imai & Rie Sasaki Japonia

Runda 1 (górne 50)

42  [20] Cezar Doroszkiewicz & Katerina Hetmanska Polska
42  [20] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonia
42  [20] Yasuhiro Mitsumori & Yuka Gotoh Japonia
42  [20] Nobuhiro Ogihara & Ayako Hamazaki Japonia
46  [19] Kazunori Matsui & Kiyomi Ohsawa Japonia
47  [18] Yohei Goto & Tomomi Gamo Japonia
48  [17] Fumitomo Nakashima & Mai Sasaki Japonia
49  [13] Hoshiji Mitsukawa & Sachiko Nishimura Japonia
50  [11] Raffaele Esposito & Pina Esposito Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}