Results from Universal Championships - Professional Latin 18 stycznia 2009
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Universal Championships
Anglia - Frimley Green 18 stycznia 2009

Professional Latin 18 stycznia 2009

Finał

1  Danny Liang Zhao & Vivian Xue Gao Chiny
2  Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
3  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finlandia
4  Ilia Borovski & Veronika Klyushina Hong Kong
5  Bryan Jeromeo & Elena Ivanyuk Izrael
6  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [55] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
8  [32] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonia
10  [25] Tomasz Lewandowski & Isabella Olszewska (aka Lewandowski) USA
11  [24] Sharone Levit & Julia Zavadska Kanada
12  [23] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Włochy

Ćwierćfinał

13  [18] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
13  [18] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonia
13  [18] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonia
16  [17] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonia
17  [16] Rosario Privitera & Alessandra Cugno Włochy
18  [15] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
19  [12] Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Włochy
20  [11] Igor Boev & Kristina Dinovets Rosja
20  [11] Sergiy Polulyakhov & Olga Sydorova Ukraina
22  [8] Jake Davies & Carlisa Candy Anglia
22  [8] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
24  [7] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finlandia

Runda 2 (górne 47)

25  [22] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
26  [21] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonia
26  [21] Andrey Strinadko & Olga Kinnard USA
26  [21] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalia
29  [16] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonia
30  [15] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonia
31  [14] Taro Hayasaki & Hiroko Hayasaki (aka Kumada) Japonia
31  [14] Zi Long Wang & Ying Ying Xiang Chiny
33  [13] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonia
33  [13] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonia
35  [10] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
35  [10] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonia
37  [8] Hironobu Shindo & Satomi Okuhara Japonia
37  [8] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dania
39  [7] Youngmin Kim & Heejung Lee Korea (Płd)
40  [6] Jaime Dieguez & Anna Dieguez Anglia
40  [6] Yohei Shoji & Asami Omori Japonia
42  [5] Yohei Goto & Tomomi Gamo Japonia
42  [5] Lee Hoo Sun & Lee Ji Eun Korea (Płd)
42  [5] Takayuki Yoshimoto & Kyoko Yoshimoto Japonia
45  [4] Kentaro Abe & Mitsue Aoyagi Japonia
45  [4] Sangoun Park & Ham Bolm Chiny
47  [2] Seiichiro Ohki & Yoshino Saitoh Japonia
48  [1] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Francja

Runda 1 (górne 51)

49  [10] Peter Ingris & Iliyana USA
49  [10] Kiyoshi Naka & Masumi Yura Japonia
52  [8] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonia
53  [2] Saverio Scarcella & Fabiola Ciminello Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}