Results from V Supadance Polish Cup 2004 - IDSF Open Standard 19 września 2004
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

V Supadance Polish Cup 2004
Polska - Warsaw 18 września 2004

IDSF Open Standard 19 września 2004

Finał

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Włochy
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litwa
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
4  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
5  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Mołdawia
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
8  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Polska
9  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polska
10  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonia
11  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Łotwa
12  Marek Kosaty & Malgorzata Grzadka Polska

Ćwierćfinał

13  Rafal Olek & Magda Groszek Polska
14  Felix Schäfer & Anna Korbutt Niemcy
15  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Litwa
16  Sergiy Savkov & Viktoria Sokolova Ukraina
17  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Gruzja
18  Roger Niitmae & Kerttu Tanav Estonia
19  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Polska
20  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Niemcy
20  Pawel Switalski & Agata Pilarska Polska
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Słowacja
23  Aivars Gailums & Zane Karnevska Łotwa
24  Robert Faoro & Agnieszka Szawiel Polska

Runda 2 (górne 48)

25  Pavel Bandarenko & Elena Boitchenko Rosja
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polska
27  Adam Balabuszek & Aleksandra Szopa Polska
27  Robert Drobinski & Karina Kalisz Polska
29  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Łotwa
30  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Polska
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polska
32  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polska
33  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Litwa
34  Thorsten Unger & Vera Küster Niemcy
35  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Polska
35  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polska
37  Lukasz Filipczuk & Natalia Kudla Polska
37  Adrian Kawecki & Natalia Wolska Polska
37  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Polska
37  Adam Mozdzer & Malgorzata Wodras Polska
37  Michal Ruszkawski & Zuzanna Boguslawska Polska
42  Andreas Kindler & Marion Hegemann Niemcy
42  Piotr Purchala & Agata Kawinska Polska
44  Andras Angyal & Emilia Goldberg Węgry
44  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rosja
46  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polska
46  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukraina
48  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Białoruś

Runda 1 (górne 63)

49  Krzysztof Troc & Justyna Mudrewicz Polska
50  Marcin Leszczynski & Kamila Czarnecka Polska
51  Piotr Moraczewski & Aleksandra Wojtysiak Polska
52  Gracjan Konstantynowicz & Justyna Cichosz Polska
53  Piotr Nawrocki & Karolina Rojek Polska
54  Piotr Dabrowski & Karina Gielniewska Polska
55  Marek Gorzkowski & Ala Nowak Polska
56  Robert Unger & Romina Kukuk Niemcy
57  Maciej Kaminski & Daria Rosinska Polska
57  Daniel Koltun & Agnieszka Kostrubiec Polska
57  Michal Paciorek & Natalia Krzystoszek Polska
57  Ilia Pedchenko & Rita Chesnokova Rosja
57  Jakub Stawarski & Monika Kowalewska Polska
57  Piotr Szewczyk & Marta Rychwalska Polska
63  Sebastian Mazek & Justyna Jakubowska Polska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}