Results from Victory Waltz 2005 - IDSF Open Latin 8 maja 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Victory Waltz 2005
Rosja - Moscow 6 maja 2005

IDSF Open Latin 8 maja 2005

Finał

1  Andrei Kiselev & Elena Arsentieva Rosja
2  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rosja
3  Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Rosja
4  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rosja
5  Nikita Bazev & Daria Bakaeva Rosja
6  Evgeni Losev & Anna Gudyno Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Anton Vaulin & Anastasia Selivanova Rosja
8  Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Rosja
9  Albert Akopian & Karina Imaeva Armenia
10  Igor Antisferov & Yuliya Safoshina Rosja
11  Vassili Delovov & Veronika Klyushina Rosja
12  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
13  Boris Rudenko & Olga Akopova Rosja
14  Aleksander Demkin & Kristina Ivanova Rosja
15  Igor Makarov & Natalya Abramova Rosja
16  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rosja

Ćwierćfinał

16  Alexander Zhuchkov & Olga Tsepeleva Rosja
18  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rosja
18  Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rosja
18  Roman Panin & Ekaterina Zaitseva Rosja
21  Roman Reut & Maria Siluyanova Rosja
21  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rosja
23  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Rosja
24  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rosja
25  Aleksander Sorochinski & Vlada Goncheva Rosja

Runda 3 (górne 48)

26  Artem Somov & Ekaterina Somova Rosja
27  Roman Italyankin & Olga Kordevich Rosja
27  Aleksandr Kuznetsov & Anastasia Veslova Rosja
29  Ruslan Kerimov & Regina Balasanyan Rosja
29  Sergei Milovanov & Violetta Sarkisyan Rosja
29  Anatoliy Stepanov & Anastasia Egorova Rosja
32  Aleksiei Fateev & Liubov Ignatiev Rosja
32  Mikhail Molchanov & Lilit Bagdasarian Rosja
32  Alex Ravdel & Ekaterina Rodina Rosja
32  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rosja
36  Svyatoslav Skopintsev & Veronika Sonina Rosja
37  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rosja
37  Oleg Vdovin & Anna Satsuk Rosja
39  Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rosja
40  Dmitriy Semin & Natalya Antonova Rosja
41  Stanislav Galper & Elena Minchenko Rosja
42  Ivan Menshikov & Alina Aysina Rosja
43  Artem Lazarev & Olga Tokmakova Rosja
43  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Rosja
43  Aleksey Panteleev & Yana Glushan Rosja
46  Maksim Khodchenkov & Iulia Shaposhnikova Rosja
47  Pavel Goniukov & Alexandra Konkina Rosja
48  Andrei Smirnov & Zhanna Shurtseva Rosja

Runda 2 (górne 98)

49  Dmitriy Tokarev & Raisa Monulenko Rosja
50  Evgeniy Bykovskiy & Irina Skornyakova Rosja
50  Andrey Chistyakov & Irina Komleva Rosja
50  Dmitriy Kuchin & Alena Lashina Rosja
50  Yan Shmidt & Marina Bisiuk Rosja
54  Ruslan Akolupin & Anna Akimushkina Rosja
54  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rosja
54  Oleg Murzov & Aleksandra Alekseeva Rosja
54  Anton Teplykh & Tatyana Arutyunyants Rosja
54  Artem Zabgaev & Oksana Borovleva Rosja
59  Anton Korolenko & Anastasiya Shvarts
59  Evgeniy Taranov & Elizaveta Grishina Rosja
61  Alexei Artemev & Ekaterina Bobrova Rosja
62  Egor Bobrov & Yuliya Leonteva Rosja
62  Evgeniy Selin & Ekaterina Chernysheva Rosja
64  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rosja
65  Andrey Boytsov & Natalya Ivanova Rosja
65  Alexandr Frolov & Margarita Pakhomova Rosja
67  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
67  Evgeniy Lazarev & Svetlana Turilova Rosja
67  Yuriy Markin & Maria Trukhanova Rosja
67  Dmitry Mikheev & Ksenia Mikheeva Rosja
67  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rosja
72  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Rosja
72  Arseniy Bezrukov & Olga Pereshitova Rosja
72  Alexei Tsymbaluk & Mariya Kurnosova Rosja
75  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Rosja
75  Vasily Ermakov & Alina Sysoeva Rosja
75  Aleksei Godlevski & Viktoriya Gunaeva Rosja
75  Ilya Sergeev & Elena Timchenko Rosja
79  Semen Vishnevskiy & Elizaveta Gandzyuk Rosja
79  Nikita Volkov & Anastasia Belousova Rosja
81  Aleksey Baykov & Yuliya Prokopenko Rosja
82  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rosja
82  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Rosja
84  Roman Odnoshevnyy & Darya Bogdan Rosja
84  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rosja
86  Aleksey Khlopkov & Anna Artamonova Rosja
86  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Rosja
86  Mikhail Yakovlev & Galina Butakova Rosja
89  Aleksey Statsenko & Ekaterina Tikhonova Rosja
90  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rosja
90  Aleksandr Kuternin & Irina Kurbatova Rosja
90  Dmitriy Porfenchuk & Mariya Kulaeva Rosja
93  Maxim Korovitsyn & Natalia Korovitsyna Rosja
93  Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rosja
95  Vardkes Sogomonian & Larisa Zueva Rosja
96  Evgeniy Khanay & Nadezhda Pestryakova Rosja
96  Denis Naranovich & Natalia Klimova Białoruś
96  Dmitriy Semenov & Ekaterina Pastukhova Rosja

Runda 1 (górne 147)

96  Aleksey Polyakov & Kseniya Polyakova Rosja
100  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Rosja
101  Roman Kirilkin & Viktoriya Topol Rosja
102  Andriej Morozov & Ksenia Kotochigova Rosja
102  Valter Remez & Veronika Nurieva Rosja
102  Pavel Sokolov & Olga Pechagina Rosja
105  Sergei Ivleev & Elena Afanasieva Rosja
106  Egor Grigorev & Elena Kruglikova Rosja
107  Vyacheslav Koroteev & Alena Levina Rosja
108  Andrey Chepurko & Inna Kuzmina Rosja
108  Pavel Lonshakov & Ekaterina Menshikh Rosja
108  Nikolai Mishin & Marina Pshenichnova Rosja
108  Maxim Stishkin & Elizaveta Zudina Rosja
112  Yuriy Gurbatov & Viktoriya Matyukhina Rosja
112  Roman Prik & Yuliya Aksenova Rosja
114  Aleksey Birman & Darya Pavlova Rosja
114  Yuriy Matiesku & Ekaterina Yakushina Rosja
114  Andrey Trukhachev & Angelina Kitaeva Rosja
114  Viktor Vechtomov & Ekaterina Kuzminskaya Rosja
118  Roman Alekseev & Olesya Alekseeva Rosja
118  Evgeni Churilov & Vera Tomilova Rosja
118  Vladimir Ezhov & Yana Protsenko Rosja
118  Maksim Khristoforov & Maryana Nemova Rosja
118  Nikolay Koshelev & Irina Sandler Rosja
118  Aleksandr Levchenkov & Ekaterina Fomenkova Rosja
118  Aleksey Petrov & Viktoriya Andreeva Rosja
118  Mikhail Ryabkov & Alena Grosheva Rosja
126  Pavel Shishov & Yuliya Polyakova Rosja
126  Andrei Suslov & Anastasia Stadnik Rosja
126  Artem Tsepliaev & Natalia Tsepliaeva Rosja
129  Ivan Bondarev & Yuliya Tretyakova
129  Dmitriy Bordukov & Anna Ignatova Rosja
129  Evgeniy Brevnov & Natalya Stupakova Rosja
129  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rosja
129  Evgeniy Rannev & Olga Samoylova Rosja
129  Anton Shustrov & Alina Vorobeva Rosja
135  Artem Antonenko & Yuliya Antonenko (aka Lopatchenko) Rosja
135  Konstantin Barbolin & Aleksandra Shokina Rosja
135  Sergey Boyko & Polina Shklyaeva Rosja
135  Aleksandr Loginov & Elena Grebkina Rosja
135  Denis Prokopchuk & Kseniya Kozlova Rosja
135  Alexei Sukhov & Svetlana Osetrova Rosja
141  Evgeny Axenenko & Natalia Narolina Rosja
141  Vladislav Galitskiy & Elona Varban Rosja
141  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Rosja
141  Andrey Marenkov & Ekaterina Glova Rosja
141  Albert Rakhimgulov & Olga Marina Rosja
141  Maksim Tkachev & Elizaveta Vanina Rosja
141  Sergey Yurchenko & Anna Olkova Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}