Results from Victory Waltz 2005 - IDSF Open Standard 7 maja 2005
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Victory Waltz 2005
Rosja - Moscow 6 maja 2005

IDSF Open Standard 7 maja 2005

Finał

1  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rosja
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
3  Pavel Nepomniaschi & Inga Andreychenko Rosja
4  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rosja
5  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rosja
6  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rosja
7  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Rosja
9  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rosja
9  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Rosja
9  Sergei Savchenko & Ekaterina Strokina Rosja
12  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rosja

Ćwierćfinał

13  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Rosja
14  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Rosja
14  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rosja
16  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rosja
17  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Rosja
17  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rosja
19  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rosja
20  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rosja
21  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rosja
22  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rosja
22  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rosja
24  Aleksander Kuznetsov & Olesia Kargina Rosja
25  Aleksey Shishlenkov & Irina Venevtseva Rosja

Runda 3 (górne 49)

26  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Rosja
26  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Rosja
28  Alexandr Frolov & Margarita Pakhomova Rosja
28  Valentin Savin & Alina Glazkova Rosja
30  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rosja
30  Evgeniy Selin & Ekaterina Chernysheva Rosja
32  Andrei Motyl & Yana Mozyakova Rosja
33  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rosja
34  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rosja
34  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Rosja
34  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Rosja
37  Maxim Antipin & Irina Ananina Rosja
37  Boris Antipov & Ekaterina Syvorotka Rosja
37  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Rosja
40  Stanislav Fursov & Alina Agafonova Rosja
40  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rosja
42  Aleksander Dorofeev & Anna Parkhomenko Rosja
42  Artem Zabgaev & Oksana Borovleva Rosja
44  Artem Lazarev & Olga Tokmakova Rosja
45  Sergey Vysotskiy & Elena Rudakova Rosja
46  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rosja
47  Andrey Shmatov & Liliana Baeva Rosja
47  Anton Silantev & Tatyana Larina Rosja
49  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Rosja

Runda 2 (górne 82)

50  Alexei Belikov & Diana Pilipenko Rosja
50  Yuriy Bolshakov & Anna Kozlova Rosja
50  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Rosja
50  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Rosja
54  Aleksey Beredikhin & Aleksandra Breus Rosja
54  Rostislav Chechik & Yulia Kozyreva Rosja
54  Denis Naranovich & Natalia Klimova Białoruś
54  Dmitriy Semenov & Ekaterina Pastukhova Rosja
54  Pavel Sokolov & Olga Pechagina Rosja
54  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rosja
60  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Rosja
61  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Rosja
62  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rosja
62  Sergey Kozlov & Ekaterina Alekseeva Rosja
64  Vadim Aksenov & Elena Kuropatkina Rosja
65  Dmitriy Blagov & Yulia But Rosja
66  Andrey Glushkov & Marina Orlova Rosja
67  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Rosja
67  Dmitriy Krylov & Marianna Turmanidze Rosja
67  Pavel Melnikov & Anna Storozheva Rosja
67  Artem Shekhovtsov & Ekaterina Kobzeva Rosja
71  Oleg Burlakov & Maria Naidenova Rosja
71  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Rosja
71  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rosja
74  Aleksey Baykov & Yuliya Prokopenko Rosja
74  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Rosja
74  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Rosja
77  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rosja
77  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rosja
79  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rosja
79  Sergey Mamzur & Ekaterina Roschenia Rosja
81  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rosja
81  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Rosja

Runda 1 (górne 122)

83  Sergey Anisimov & Evgeniya Ignatenko Rosja
83  Timur Guseinov & Marina Smolina Rosja
83  Igor Markin & Elena Kurtseva Rosja
83  Ilya Zhukovskiy & Marina Kashkina Rosja
87  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Rosja
87  Aleksey Polyakov & Kseniya Polyakova Rosja
89  Pavel Miroshnichenko & Olga Ryabova Rosja
89  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Rosja
89  Sergei Poliakov & Mariya Kalugina Rosja
92  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rosja
92  Mikhail Marinin & Katerina Melnikova Rosja
94  Aleksey Rusanov & Anastasiya Prokhorova Rosja
95  Ilya Ivanov & Viktoriya Glushko Rosja
95  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Rosja
95  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Rosja
95  Eldar Kremcheev & Nina Kanevskaya Rosja
99  Ivan Kraevskiy & Natalia Kraevskaya Rosja
99  Aleksey Petrov & Viktoriya Andreeva Rosja
99  Anton Shustrov & Alina Vorobeva Rosja
99  Viktor Vechtomov & Ekaterina Kuzminskaya Rosja
103  Pavel Kulinich & Elena Babenko Rosja
103  Sergei Potapov & Galina Ishimova Rosja
105  Mikhail Efremov & Alisa Batenina Rosja
105  Oleg Surma & Svetlana Zorina Rosja
107  Aleksey Garanin & Yuliya Belykh Rosja
107  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Rosja
107  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rosja
110  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Rosja
110  Nikolai Mishin & Marina Pshenichnova Rosja
112  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rosja
112  Yuriy Matiesku & Ekaterina Yakushina Rosja
112  Sergey Yurchenko & Anna Olkova Rosja
115  Evgeny Axenenko & Natalia Narolina Rosja
115  Andrey Chepurko & Inna Kuzmina Rosja
115  Vadim Golovchanov & Anna Minakova Rosja
115  Aleksy Konovalov & Teya Chitanava Rosja
115  Dmitriy Kovtun & Eleonora Golysheva Rosja
115  Aleksandr Loginov & Elena Grebkina Rosja
115  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Rosja
115  Aleksey Timofeev & Elena Malysheva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}