Results from Victory Waltz 2005 - Youth Standard 8 maja 2005
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
zdjęcia wideo
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

Victory Waltz 2005
Rosja - Moscow 6 maja 2005

Youth Standard 8 maja 2005

Finał

1  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Rosja
2  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rosja
3  Aleksandr Biserov & Alla Shamshurova Rosja
4  Vasiliy Ivanov & Anastasia Demyanova Rosja
5  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Rosja
6  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Rosja
7  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rosja
9  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rosja
10  Yuriy Bolshakov & Anna Kozlova Rosja
11  Valentin Savin & Alina Glazkova Rosja
12  Stanislav Fursov & Alina Agafonova Rosja

Ćwierćfinał

13  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Rosja
13  Denis Naranovich & Natalia Klimova Białoruś
15  Vladislav Khudyakov & Marina Nikolaeva Rosja
16  Evgeniy Selin & Ekaterina Chernysheva Rosja
17  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rosja
18  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rosja
19  Dmitriy Bodrov & Alina Oshchepkova Rosja
20  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rosja
21  Tigran Akopov & Natalya Shevchuk Rosja
22  Artem Kuchev & Anna Rygalina Rosja
23  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Rosja
24  Viktor Kurenkov & Vera Sekistova Rosja
25  Dmitriy Tokarev & Raisa Monulenko Rosja

Runda 2 (górne 49)

26  Alexei Belikov & Diana Pilipenko Rosja
26  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Rosja
26  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Rosja
29  Maxim Antipin & Irina Ananina Rosja
29  Evgeniy Khanay & Nadezhda Pestryakova Rosja
31  Aleksey Beredikhin & Aleksandra Breus Rosja
32  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Rosja
33  Vladimir Bukharov & Yuliya Trubitsina Rosja
33  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rosja
35  Serghei Andreev & Ana Brodetcaia Mołdawia
36  Evgeniy Rannev & Olga Samoylova Rosja
37  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Rosja
38  Artem Shekhovtsov & Ekaterina Kobzeva Rosja
39  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Rosja
40  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Rosja
41  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rosja
41  Ivan Koshelev & Anna Krivchuk Rosja
43  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Rosja
43  Ilya Zhukovskiy & Marina Kashkina Rosja
45  Vadim Aksenov & Elena Kuropatkina Rosja
45  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Rosja
45  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Rosja
45  Yanis Mkrtchyan & Ekaterina Mudraya Rosja
49  Aleksandr Nasonov & Natalya Samutina Rosja

Runda 1 (górne 78)

50  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rosja
51  Igor Sivokon & Yulia Medved Rosja
51  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rosja
53  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rosja
53  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Rosja
55  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Rosja
55  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rosja
55  Aleksey Rusanov & Anastasiya Prokhorova Rosja
58  Denis Cheremukhin & Ekaterina Monakhova Rosja
58  Aleksandr Kalashnikov & Anna Barbacheva Rosja
58  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rosja
58  Pavel Miroshnichenko & Olga Ryabova Rosja
58  Sergei Potapov & Galina Ishimova Rosja
63  Igor Kozlov & Anna Tsalp Rosja
63  Oleg Surma & Svetlana Zorina Rosja
63  Maksim Tkachev & Elizaveta Vanina Rosja
66  Sviatoslav Alshanov & Zlata Salova Rosja
66  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Rosja
68  Evgeniy Bakulin & Anastasiya Andriyash Rosja
68  Aleksey Scherbakov & Anna Tverdokhlebova Rosja
68  Aleksey Yudenkov & Alina Bazazhina Rosja
71  Ivan Kraevskiy & Natalia Kraevskaya Rosja
72  Kirill Dikiy & Yuliya Rybaychenko Rosja
72  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Rosja
74  Aleksandr Brovikov & Olga Kirzhenko Rosja
74  Aleksy Konovalov & Teya Chitanava Rosja
76  Aleksey Makovkin & Anastasiya Testova Rosja
77  Sergey Yurchenko & Anna Olkova Rosja
78  Aleksandr Barsukov & Galina Drovosekov Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}