Results from danceComp Wuppertal 2012 - WDSF World Open Latin 8 lipca 2012
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

danceComp Wuppertal 2012
Niemcy - Wuppertal 6 lipca 2012

WDSF World Open Latin 8 lipca 2012

Finał

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
2  Marius Balan & Nina Bezzubova Niemcy
3  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
4  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rosja
5  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Rosja
6  Pavel Pasechnik & Marta Arndt Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
7  Pavel Zvychaynyy & Marina Sergeeva Niemcy
9  Vincenzo Mariniello & Sara Casini Włochy
10  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Niemcy
11  Guillem Pascual & Rosa Carné Hiszpania
12  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Łotwa

Ćwierćfinał

13  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
14  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Łotwa
14  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rosja
16  Dario Pizzo & Karen D'albundo Francja
17  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
18  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
19  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Hiszpania
20  Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rosja
21  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukraina
22  Gorka Marquez & Irene Martin Hiszpania
23  Valentin Lusin & Renata Busheeva Niemcy
24  Julien Couderc & Elodie Masson Francja

Runda 3 (górne 48)

25  Ilie Bardahan & Anastasia Bodnar Niemcy
26  Vassili Anokhine & Kristina Androsenko Rosja
27  Salvatore Bellavita & Natalya Polyakova Albania
28  Kristijan Burazer & Martina Plohl Słowenia
28  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy
28  Henry Puusepp & Karin Lillemaa Estonia
31  Danylo Shcherbanyuk & Darya Seyko Rosja
32  Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Rosja
33  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Niemcy
34  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugalia
35  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonia
36  Kirill Ganopolskyy & Kim Pätzug Niemcy
36  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Czechy
38  Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Niemcy
38  Lars Erik Pastor & Ecaterina Petrova Niemcy
40  Andreas Cibis & Victoria Kleinfelder Niemcy
41  Sergey Anurichev & Valeria Belozerova Rosja
41  Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rosja
41  Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Łotwa
44  Gustavs Ernests Arajs & Katharina Würrer Austria
45  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norwegia
46  Artur Balandin & Anna Salita Niemcy
47  Silvestras Koroliovas & Viktorija Gaidyte Litwa
48  Antonin Langr & Lucie Gawelczykova Czechy

Runda 2 (górne 80)

49  Alexis Bergeon & Johanna Rivier Francja
49  Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Dania
51  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Szwecja
51  Konstantin Niemann & Ksenia Makhortova Niemcy
53  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Czechy
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Niemcy
54  Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rosja
56  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Czechy
57  Maksim Osetrov & Danique Zegels Holandia
57  Frank Zegels & Anna Shevliakova Holandia
59  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Niemcy
60  Domenico Franzo & Alexandra Ciosinska Niemcy
60  Valerij Gridassov & Elena Stepantsova Niemcy
62  Jan Albeck & Zsofia Garbe Niemcy
62  Thomas Kulesov & Alina Kulesov Niemcy
62  Edgar Mock & Elena Miu Niemcy
65  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Niemcy
66  Alexander Karst & Sarah Karst Niemcy
66  Ilya Kharlakov & Julia Tarabrina Niemcy
68  Vladimir Capcelea & Samira Deller Niemcy
68  Viktor Szabó & Vanja Vujic Chorwacja
70  Eugen Plotnikov & Sophie Schütz Niemcy
71  Sebastian Mayer & Isabella Purzner Niemcy
72  David Riegler & Julia Jussel Niemcy
73  Benjamin Becker & Josefin Dinger Niemcy
73  Michael Kaufmann & Katrin Kallus Austria
75  Alexandr Chudin & Maria Hirnich Niemcy
75  Bernard Leferink & Andrea Hagedoorn Holandia
75  Patrick Ferreira Sa & Nicole Wirt Niemcy
78  Alexander Horn & Valeria Jäger Niemcy
79  Aleksey Primakov & Jessica Duret Francja
80  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rosja

Runda 1 (górne 131)

81  Fabian Kiefer & Luisa Cumbo Niemcy
82  Fabian Löw & Valentina Gabriele Niemcy
82  Anh-duc Ngyuen & Joanna Wiese Niemcy
84  Sebastian Schwind & Nadine-Helena Hoffmann Niemcy
85  Danil Erokhin & Alina Schehimi Niemcy
86  Tom Bräunlich & Luisa Eis Niemcy
87  Jesper Horsted & Nadiya Gorshkova Dania
88  Phil Schwarick & Olga Golikow Niemcy
89  Ovidiu Mihai & Lisa Karst Niemcy
89  Anton Schletter & Nicola Niesl Niemcy
91  Sebastian Berg & Lara Lacheta Niemcy
91  Manuel Burkart & Carina Kögel Niemcy
91  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Rosja
91  Nick Mollen & Audreij Van Dalen Holandia
95  Florian Bonn & Vitalina Porshnyeva Niemcy
96  Tobias Bonn & Carolin Oidtmann Niemcy
96  Jonathan Maier & Anna Romanova Niemcy
98  Kai Tausch & Alexandra Mavlutova Niemcy
99  Marcell Harhai & Daniella Norberg Szwecja
100  Glenn Feddema & Maïte Verheyden Holandia
100  Markus Noll & Verena Noll Niemcy
100  Viktor Schleining & Anna Kistanova Niemcy
100  Pierre Troussard & Débora Bourdon Francja
104  Rogier Dasselaar & Floor Disveld Holandia
105  Michael Mudrik & Anna Schilcher Niemcy
105  Michael Schwarz & Melanie Schöke Niemcy
107  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Francja
107  Floris Leijten & Mélissa Manders Belgia
109  Thomas Meier & Valerie Hense Niemcy
110  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Niemcy
110  Medhi Mekedder & Caroline Bertrand Francja
110  Rabih Mourad & Magdalena Buczek Francja
110  Andre Reinhardt & Katja Schöler Niemcy
110  Philipp Schultz & Kathy Stefanowicz Niemcy
115  George Borisov & Ada Au Anglia
115  Daniel Irmler & Isabella Rögner Niemcy
117  Sam Ardekani & Fanny Sandegren Szwecja
117  Mies Corne & Priscilla Holzken Holandia
117  Nick Williams & Charmaine Chan Anglia
120  Deniz Atamann & Pia Pflichthofer Niemcy
120  Markus Baumgartner & Gitta Rilana Plambeck Niemcy
120  Dimitri Iwlew & Veronika Burghardt Niemcy
120  Harry Knaus & Isabell Reinelt Niemcy
120  Christian Roessler & Xenia Dann Niemcy
120  Timo Siemering & Judith Hannemann Niemcy
120  Elke Wenzel & Nadine Munch Niemcy
127  Jeroen Bosems & Ira Mostovaya Holandia
127  Johannes Fuchs & Katja Schulz Niemcy
127  Karl Hallberg & Matilda Johansson Szwecja
127  Henrik Persson & Julia Hallberg Szwecja
127  Rami Schehimi & Jurga Gustaite Litwa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}