DancesportInfo.net
zdjęcia wideo

Znajdź idealnego partnera

Twoje ogłoszenie

Wielu tancerzy właśnie teraz szuka partnera. Wielu ogłasza się u nas. Być może znajdziesz swojego partnera/partnerkę wśród poniższych ogłoszeń? Dodaj swoje ogłoszenie

Want to edit or remove your advert?

Please click here (umieść swój numer identyfikujący, który dostałeś emailem gdy zamieściłeś swoje ogłoszenie)

Szybkie linki

All | Junior/Juvenile chłopcy | Dorośli (mężczyźni) | Junior/Juvenile dziewczynki | Dorośli (kobiety)

229 wyników 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 11 12 Nastepna strona

19 gru 2014


Ref: 32830

19 gru 2014 16:50

Daniel Studenny

Champion
22/11/1992

183 cm (6''0')

Kanada
Toronto

daniel_studenny@hotmail.com
+16479732133

Ref: 32829

19 gru 2014 16:36

Abel

Champion
15/10/1995

181 cm (5''11')


Spain
46470

lorena_costa47@hotmail.com
0034639561938

18 gru 2014


Ref: 32826

18 gru 2014 20:57

Shchetinin Pavel


04/06/1993

178 cm (5''10')

Rosja
Moscow

pavelsche@yandex.ru
8(909)943 09 93

Ref: 32825

18 gru 2014 20:55

Tom Crook

Champion
06/12/1990

180 cm (5''11')

Anglia
Manchester

crook206@hotmail.com
07967 635470

Ref: 32823

18 gru 2014 13:34

Alexandru Birca

Champion
14.02.1996

179 cm (5''10')

Mołdawia
Chisinau

alex_b_junior@mail.ru

Ref: 32821

18 gru 2014 13:15

lucien laurent

Champion
1991

178 cm (5''10')

Francja

Paris

pascal.proute@libertysurf.fr
0033 663705105

Ref: 32820

18 gru 2014 06:51

Dmitriy

Professional
22-35

178 cm (5''10')


New York
11229

dmi9393@gmail.com
1 914 318 85 72

17 gru 2014


Ref: 32815

17 gru 2014 11:48

Artur Martea

Champion
02.02.1994

170 cm (5''7')

Rumunia
Brasov

artur_m_17@mail.ru

Ref: 32813

17 gru 2014 00:39

Alfie Sadowski

Champion
24/03/1993

185 cm (6''1')

Anglia
Essex

apsadowski@hotmail.co.uk

16 gru 2014


Ref: 32804

16 gru 2014 14:35

Lyubomyr Kylbachynskyy

Professional
26.07.1995

182 cm (6''0')



Lyubomyr2@meta.ua

Ref: 32802

16 gru 2014 10:01

Jan Albeck

Champion
19.11.1991

182 cm (6''0')

Niemcy
near Stuttgart

jan.albeck1911@gmail.com

15 gru 2014


Ref: 32799

15 gru 2014 11:05

M

Champion
1984

178 cm (5''10')


London/UK
London

londondancer84@gmail.com

Ref: 32798

15 gru 2014 10:29

nicola caporusso

Professional
1994

180 cm (5''11')

Włochy

70042

mariannafurio@libero.it

Ref: 32796

15 gru 2014 00:44

Misha Aizatulin

Pre-Champ
07.12.1982

182 cm (6''0')

Anglia
London
N167RZ

avatar@hot.ee
07501447832

13 gru 2014


Ref: 32793

13 gru 2014 23:08

Piotr Zaremba


30.10.1995

179 cm (5''10')

Polska
Warsaw

makulatura10@gmail.com

Ref: 32073

13 gru 2014 21:24

Arthur Nabok

Professional
21.10.1996

174 cm (5''9')

Ukraina
Kiev

v_nabok@ukr.net
+380504445882

11 gru 2014


Ref: 32784

11 gru 2014 23:44

Alexandru Berzan

Champion
25.11.1995

176 cm (5''9')



1.alexandru@mail.ru
+37368583202

Ref: 32781

11 gru 2014 15:00

Svyatomyr Tsyperdyuk

Champion
22-35

183 cm (6''0')

Hiszpania
Valencia

ballroomdancers@hotmail.com

10 gru 2014


Ref: 32778

10 gru 2014 21:06

Jordan Maguire

Champion
21/05/1997

180 cm (5''11')


England - Birmingham
B23 7EJ

jordan_maguire_music@hotmail.co.uk
07912887447

Ref: 32776

10 gru 2014 20:11

Maciej Zieba

Champion
03/08/1995

179 cm (5''10')

Polska
Gdansk
80-209

mzieba95@gmail.com
+48 501865646

229 wyników 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 11 12 Nastepna strona

#{text}