Results from 2015 German Open Championships - WDSF Grand Slam Standard piątek, 14 sierpnia 2015
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

2015 German Open Championships
Niemcy - Stuttgart wtorek, 11 sierpnia 2015

WDSF Grand Slam Standard piątek, 14 sierpnia 2015

Finał

1  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
3  Evaldas Sodeika & Ieva Sodeikiene (aka Zukauskaite) Litwa
4  Nikolai Darin & Natalya Seredina Mołdawia
5  Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy
6  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
8  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
9  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rosja
10  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rosja
11  Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral Polska
12  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja

Ćwierćfinał

13  Daniil Ulanov & Ekaterina Isakovich Rosja
14  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dania
15  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonia
16  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Rumunia
17  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
18  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Austria
19  Evgeniy Nikitin & Patrisia Belousova Rosja
20  Patrick Rucinski & Tatyana Veselkina Kanada
21  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
22  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
23  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Niemcy
24  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
25  Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Rosja
26  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy

Round 5 (górne 49)

27  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
27  Dariusz Mycka & Madara Freiberga Polska
27  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Rosja
30  Tomas Fainsil & Violetta Posmetnaya Litwa
31  Qiu Yuming & Liying Wei Chiny
32  David Odstrcil & Tara Bohak Czechy
33  Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Rosja
34  Matteo del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonia
35  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litwa
35  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Niemcy
37  Anton Belyayev & Antoaneta Popova Kanada
37  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rosja
37  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Polska
37  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Słowacja
41  Artem Terekhov & Anna Aseeva Rosja
42  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finlandia
43  Oreste Alitto & Valeria Mikushov (aka Belozerova) Rosja
43  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polska
45  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rosja
45  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Białoruś
47  Sean Smullen & Aimie Leak Irlandia
48  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rosja
49  Alexis Bergeon & Johanna Rivier Francja

Runda 4 (górne 98)

50  Vilius Jakas & Gabriele Siriunaite Litwa
51  Michal Zacharewicz & Katarzyna Czyzyk Polska
52  Matteo Cicchitti & Simona Brecikova Słowacja
52  Norbert Sikora & Karolina Bienkowska Polska
54  Winson Tam & Anastasia Novikova Kanada
55  Alessandro Bosco & Laura Nolan Irlandia
55  Raul Faliboga & Loredana Butea Rumunia
55  Bartlomiej Szkutnik & Agata Brychcy Polska
58  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite-Baltarage Litwa
58  Evgeniy Mushtukov & Aandreea Carmen Sardarescu Rumunia
58  Piotr Paszewski & Monika Kaczmar Polska
58  Valeriy Pavlov & Kristina Garifullina Rosja
58  Aleksey Usanov & Polina Merkelova Rosja
58  Jiang Ji Ying & Yuye Zhao Chiny
64  Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rosja
65  Aleksandr Ovchinnikov & Ewa Dudek Polska
66  Vladlen Kravchenko & Marina Laptieva Kazachstan
66  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Rosja
66  Yuan Shao Yang & Chong Xuan Qi Chiny
69  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Japonia
70  Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dania
71  Yaroslav Semenenko & Ewa Sitarz Polska
72  Roberto Carano & Arianna Gobbi Włochy
72  Gianluca Di Melfi & Kristine Madsen Dania
74  Aleksey Chebotar & Ekaterina Khoreva Rosja
75  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Niemcy
75  Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Polska
77  Gabrielius Vaikasas & Agne Valiukeviciute Litwa
78  Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
78  Ivan Varfolomeev & Kristina Shinkaryuk Rosja
80  Erik Kem & Lisa Rykovski Niemcy
80  Jonas Pettersen & Helene Spilling Norwegia
82  Sergio D'avino & Romina Molinari Włochy
82  Yuriy Lioli & Valeriya Remina Rosja
82  Maksim Pugachev & Kira Oksas Rosja
82  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polska
82  Zhan Hua Zhang & Zhang Ruonan Chiny
87  Pavel Lagurev & Alina Voyna Rosja
87  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukraina
89  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Włochy
89  Krists Ciapas & Jelizaveta Jermilova Łotwa
89  Aleksey Lebedev & Ekaterina Gorodetskaya Rosja
89  Liu Yi & Zhou Xiaotong Chiny
93  Boris Basin & Elizaveta Schekina Rosja
93  Giulio Petrilli & Ida Marszalek Polska
95  Lukas Spisak & Eva Tibenska Słowacja
96  Aleksey Polovnikov & Mariya Potemkina Rosja
97  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Czechy
97  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rosja

Runda 3 (górne 134)

99  Alexandru Birca & Laura Mäkinen Mołdawia
99  Aleksandr Shinelev & Yuliya Chubrakova Rosja
101  Yahor Boldysh & Polina Mineeva Rosja
101  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Kanada
101  Trifon Parushev & Chiara Giretti Bułgaria
104  Zhao Peng & Wang Qi Chiny
104  Paul Ionut Rednic & Roxana Lucaciu Rumunia
104  Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Rosja
104  Dominik Stöckl & Katharina Belz Niemcy
108  Stanislav Badanov & Marina Borzenkova Rosja
108  Jorgen Buse & Tenna Bloch Petersen Dania
108  Kewin Espenszyt & Aleksandra Piotrowska Polska
108  Alessandro Serra & Laura Barra Włochy
108  Cao Yuan & Wang Ximeng Chiny
113  Mo Ran & Zhou Jie Chiny
113  Errol Williamson & Ami Williamson Dania
115  Michal Drha & Klara Drhova (aka Zamecnikova) Czechy
115  Jean Gueudry & Ilmira Yarullina Francja
115  Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Dania
115  Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukraina
115  Alon Mugerman & Tal Kogan Izrael
115  Viktor Szabó & Vanja Vujic Chorwacja
121  Andrey Kitsun & Natalia Korsak Białoruś
122  Michael Bruni & Chiara Cassai Włochy
122  Grigorij Gelfond & Isabel Tinnis Niemcy
122  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Niemcy
122  Sergey Ternovskikh & Valeriya Afanaseva Rosja
126  Jiri Vala & Aneta Krejei Czechy
127  David Martinez Hernandez & Anastasija Jagelovica Hiszpania
128  Nicolo Barbizi & Julie Gravesen Dania
128  Lu Li & Guo Qing Chiny
130  Stephan Klein & Giulia Carlotta Frison Niemcy
131  Dariusz Stopka & Karolina Rek Polska
132  Dusan Grula & Giada Cragnolini Słowacja
133  Egor Romanyuk & Kseniya Moroz Rosja
134  Marco Bodini & Anna Castelletti Włochy

Runda 2 (górne 182)

135  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandia
135  Mark Stalder & Yulia Dreier Szwajcaria
137  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Rumunia
137  Daniel Radu & Anne Weber Niemcy
137  Ran Tan & Rong Tan Chiny
140  Ilya Mazurov & Vasilina Belomestnova Rosja
141  German Enriquez & Danella Publico Filipiny
141  Denis Makarov & Kseniya Prokusheva Rosja
141  Oleksander Mazur & Ekaterina Utkina Ukraina
141  Anton Miryasov & Margarita Gordeeva Rosja
141  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Czechy
141  Ruo Ji Yao & Yuting Wang Chiny
147  Vit Domorad & Simona Tejcova Czechy
147  Alexander Stendel & Louisa Dudek-Hernandez Niemcy
147  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Rosja
150  Wojciech Furman & Natalia Skwarek Polska
150  Moritz Krauter & Madeline Weingärtner Niemcy
150  Kai Sum Liu & Wan Hin Liu Hong Kong
150  Michael Roedelbronn & Mariya Proskurnina Niemcy
154  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
154  Stanislav Slomchinskiy & Kristina Polunina Rosja
154  Liu Yingjie & Li Xiaofeng Chiny
157  Liu Jiaxi & Han Feier Chiny
157  Kirils Rasimjonoks & Varvara Zhigulskaya Łotwa
159  Zhang Jiajie & Wu Mengni Chiny
159  Su Shuai & Jiang Wumei Chiny
159  Artiom Yarovoy & Marina Mamontova Rosja
162  Klemens Hofer & Barbara Westermayer Austria
162  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
162  Chen Xi Wu & Lu Jingting Chiny
162  Zhang Zhibo & Li Jiayue Chiny
166  Sergey Dementyev & Viktoriya Kolbenkova USA
166  Wu Kai & Feng Manni Chiny
166  Jia Jun Li & Yi Wu Chiny
166  Evgeniy Pavlos & Polina Loran Rosja
170  Vladislav Borisov & Evgeniya Ermakova Niemcy
171  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Australia
171  Vladimir Fedorov & Darya Kozlova Rosja
173  Andrei Cujba & Raluca Ionita Rumunia
174  Cheng Wan Jen & Zhang Liwen Tajwan
175  Sun Chufeng & Li Jia Shun Chiny
176  Linus Holm Foged & Alina Missfeldt Niemcy
176  Wesley van Riel & Wies Van Haren Holandia
178  Benjamin Böhm & Vanessa Thuille Brazil
179  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Austria
180  Alexei Melentii & Raluca Avram Rumunia
180  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Rosja
182  Dmitry Korolev & Ekaterina Tsarik Rosja

Runda 1 (górne 258)

183  Andrey Belyayev & Mariya Myzdrikova Rosja
184  Dominik Kirchniawy & Maria Novikova Niemcy
184  Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Rosja
184  Philipp Valov & Uliana Valova Rosja
184  Michael Walter & Christina Walter Austria
184  Guo Zhenyu & Li Xuan Chiny
189  Andris Klievens & Anna Priedina Łotwa
189  Václav Málek & Catharina Dvorak Austria
191  Egidio Cirigliano & Carola Terraneo Włochy
191  Denis Korchagin & Anastasiya Gerasimenko Rosja
191  Andreas Wenzler & Verena Lieb Niemcy
194  Stanislav Vares & Karine Lindholm Norwegia
195  Adam Jendrulek & Iva Riederova Czechy
195  Li Lin & Giulia Giacoppo Włochy
197  Paul Haffki & Ricarda Haffki Niemcy
198  Philip Panek & Melissa Schenk Niemcy
198  Patrizio Pirola & Nienke Wichers Holandia
200  David Büchel & Flavia Landolfi Szwajcaria
200  Alexander Karst & Sarah Karst Niemcy
200  Justin Lin & Sasha Dubinsky USA
203  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Hong Kong
204  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Niemcy
204  Jody Schoonus & Kim De Haan Holandia
206  Luc Broder Albrecht & Luise Maul Niemcy
206  Henrik Buchholz & Kristina Limonova Niemcy
206  Vyacheslav Dobrov & Yana Lvova Rosja
206  Frank Schulnies & Katja Döring Niemcy
206  Yan Wang & Yang Lv Chiny
211  Tan Haowen & Jing Liu Chiny
212  Ryuta Ebihara & Yuki Furuhata Japonia
212  Erik Heyden & Julia Luckow Niemcy
214  Fabian Rudolph & Anette Harms Niemcy
215  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Malezja
216  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
216  Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Wietnam
218  Andreas Rüdiger & Antonia Bein Niemcy
218  Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Łotwa
218  Pierre Troussard & Débora Bourdon Francja
218  Tobias Wozniak & Maria Hirnich Niemcy
222  Matej Madeja & Lenka Sepelová Słowacja
222  Joakim Rosendahl & Stine Overgård Andersen Szwecja
224  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalia
224  Alex Hinrich & Janine Liskow (aka Hochheim) Niemcy
224  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Niemcy
227  Aleksey Bykov & Darya Dormidontova Rosja
227  Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Filipiny
227  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finlandia
230  Aleksandr Ivanov & Mariya Usanina Rosja
230  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Niemcy
230  Yannic Lux & Anne Neumann Niemcy
230  Floris Van Wilgenburg & Tanja Simone Overduin Holandia
230  Nick Williams & Charmaine Chan Anglia
235  Stefan Cloudt & Eline Cloudt Holandia
235  Christoph Konetschny & Anna Gerich Niemcy
237  Robert Micallef & Anna Kalinichenko Włochy
237  Roeland Schelfhout & Fauve Schelfhout (aka Kessels) Holandia
239  David Koglin & Stephanie Götz Niemcy
239  Tobias Soencksen & Angi Solymosi Niemcy
241  Bastiaan Hovestreydt & Annemarie Udri Niemcy
241  Markus Melato & Franziska Lowe Niemcy
241  Hem Spilker & Leonie Borneman Holandia
244  Juraj Harmos & Veronika Vargovcakova Słowacja
244  Jeroen Keiren & Malou Hermkens Holandia
244  Christopher Kollar & Sina Bunzendahl (aka Meyer) Niemcy
244  Pascal Schön & Valeria Svirskaya Niemcy
244  Tengfei Xu & Eva Meyerova Niemcy
244  Michael Zellerhoff & Andrea Zechmann Niemcy
250  George Borisov & Ada Au Hong Kong
250  Nemanja Buovski & Catherine Pisarenko Szwajcaria
250  Benjamin Exner & Valeska Exner (aka Rietschel) Niemcy
250  Alexander Gillich & Lisa Klopf Niemcy
250  Robin Lataire & Elien Laukens Belgia
250  Patrick Miller & Julia Pavlik Niemcy
250  Mikhail Rybalkin & Mariya Timofeeva Rosja
250  Alexander Voges & Laura Voges (aka Pohlmann) Niemcy
250  Aaron Zammit & Marylene Spiteri Malta
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}