Results from 32th German Open Championships - GOC Junior II Latin środa, 8 sierpnia 2018
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

32th German Open Championships
Niemcy - Stuttgart wtorek, 7 sierpnia 2018

GOC Junior II Latin środa, 8 sierpnia 2018

Finał

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rosja
2  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Rosja
3  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Niemcy
4  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rosja
5  Rares Emanuel Vadana & Tea Maria Neculae Rumunia
6  Zichen Yang & Yitong Li Chiny
7  Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Estonia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Savelij Dobryakov & Varvara Rudentsova Rosja
8  Mattia Zenzola & Desiree Pietrantonio Włochy
10  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Niemcy
11  Aleksis Visockis & Kerija Keita Ziemele Łotwa
11  Philipp Vovk & Angelina Gensrich Niemcy
13  Danila Zhuravlev & Daria Titkova Rosja

Ćwierćfinał

14  Iulian Theodor Barbu & Erica Ciotoianu Rumunia
15  Anton Porcesco-Gozun & Paola Popinin Mołdawia
16  Egor Perepelitsyn & Mariya Barykina Rosja
17  Mihai Marius Popa & Anisia Balcan Rumunia
18  Alexandru Lucian Boariu & Mutiu Beatrice Bochis Rumunia
18  Maksym Prannychuk & Anna Kushnir Ukraina
20  Nojus Rascius & Vaiva Paulauskaite Litwa
20  Marco Ziga & Melody Badt Niemcy
22  Egor Koznov & Irina Umanskaya Rosja
23  Jonas Tomanek & Sarka Kosmakova Czechy
24  Egor Shirkov & Anna Bogatischeva Rosja
25  Egor Sharkovskij & Vitalina Klimenko Rosja

Runda 3 (górne 48)

26  Mattia Cicchetti & Giada Antonelli Włochy
27  Marc Mateos Aparicio Canton & Stella Akopyan Hiszpania
28  Bogdan Demidenko & Darya Menyajlo Rosja
28  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Estonia
28  Anton Shagaev & Mariya Mezhennaya Rosja
31  Cristian Josan & Ecaterina Pripa Mołdawia
31  Pietro La Monaca & Angela Barbaro Włochy
31  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polska
31  Massimo Traversa & Asia Zanon Włochy
35  Razvan George Batranu & Ana Maria Dica Rumunia
35  Maksim Kosharov & Elizaveta Iogan Rosja
35  Aykaz Margaryan & Irina Kuklina Rosja
35  Dumitru Sardari & Felicia Lungu Mołdawia
39  Georgij Gudovskij & Kamilla Shajmyardyanova Rosja
39  Rostislav Ridnyj & Zlata Zasenko Ukraina
41  Artemijs Plakitins & Daria Malysheva Łotwa
41  Markas Sabaliauskas & Ksenia Samusevic Litwa
43  Vladislav Dementeev & Sofiya Alekseeva Rosja
43  Kailang Feng & Xintong Ji Chiny
45  Alin-Emanuel Chirpac & Madalina-Emanuela Chirpac Mołdawia
45  Kajetan Tygielski & Victoria Zielonka Polska
47  Martin Slavoev & Fabien Lax Niemcy
48  Lev Malgin & Polina Slinkova Rosja

Runda 2 (górne 97)

49  Istvan Urban & Lilla Urban Węgry
50  Gabriel Baida & Melissa Anna Brais Rumunia
50  Yevgen Uzdemirov & Isabel Preis Niemcy
52  Michele Nassimbeni & Angelica Olivi Girolamo Włochy
52  Siarhei Shahun & Katarzyna Binkowska Polska
52  Ye Yang & Zi Qi Li Chiny
52  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Kazachstan
56  Wojciech Koprowski & Zofia Zalecka Polska
57  Nikos Karoglou & Polivia Mosxou Grecja
57  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Niemcy
57  Dmitriy Petrakov & Ekaterina Novikova Rosja
57  Karol Plak & Aleksandra Wiselka Polska
57  Yucheng Qiu & Lizhen Cong Chiny
62  Zhao Chen & Jin Zhong Han Chiny
62  Wladislaw Riedinger & Josephine Chukwudelunzu Niemcy
64  Kam Ho Sin & Jerry Lee Hong Kong
64  Ondrej Vokurka & Eliška Hrebícková Czechy
64  Razvan Zaharia & Ana Maria Tarzianu Rumunia
67  Kipras Burneikis & Barbora Martinkeviciute Litwa
67  Zahar Kochev & Aleksandra Shadrina Rosja
69  Leonid Aleksandrin & Alena Matyuhina Rosja
69  Matvey Korostelev & Ulyana Gorina Rosja
71  Marc Andrei Lorincz & Roxana Carina Luncan Rumunia
71  Mark Muzyka & Daniela Marinska Irlandia
73  Sergej Burdin & Anastasiya Sitnikova Rosja
73  Orbay Erturk & Serenay Buyukkapucu Turcja
73  Alans Orda & Amanda Aksenoka Łotwa
76  Shengzhe Wang & Bingyan Yang Chiny
76  Lan Yuhsiang & Chao Jieyu Tajwan
78  Akos Hartlein & Greta Farkas Węgry
78  Mihai Ungureanu & Madalina Cecoi Mołdawia
80  Vilius Gruodis & Liepa Samajauskaite Łotwa
81  Kai-Leo Axt & Madlen Gossen Niemcy
81  Ivan Prakhau & Katsiaryna Satskevich Białoruś
83  Yigit Alemdaroglu & Nehir Polat Turcja
83  Ruibin Wang & Xinyi Cong Chiny
85  Mikita Buyel & Maria Moiseeva Białoruś
85  Roberts Punka & Karina Karklina Łotwa
87  Jianchen Lu & Sinuo Li Chiny
88  Denis Boyko & Oleksandra Nonko Ukraina
88  Christian Hofbauer & Marietta Hofbauer Niemcy
90  Andrei Virgil Aleca & Bianca Andrada Stoica Rumunia
90  Ernests Aksels Dimants & Marija Pascenko Łotwa
90  Roman Stradetskij & Marichka Simaka Ukraina
90  Hardi Vahtra & Lisandra Lipp Estonia
90  Petr Vengrynsky & Sára Vondrejcová Czechy
95  Borui Li & Xinru Wu Chiny
96  Enrico Fischer & Sofiya Shpak Niemcy
96  Joao Sant'Anna & Beatriz A Gonçalves Portugalia

Runda 1 (górne 135)

98  Maximilian Möser & Alisa Wilhelm Niemcy
98  Tomas Vitucci & Miriam Spadafina Włochy
100  Vladislav Bloshenko & Karina Bondar Ukraina
101  Daniel Lavrukhin & Amy Boyle Irlandia
101  Ziyuan Shu & Xinyue Liang Chiny
103  Ahmet Tuna Dumano & Defne Sarcin Turcja
104  Adria Flix Lopez & Aina Ponte Codina Hiszpania
105  Maxim Kutscher & Melissa Kroll Niemcy
105  Dennis Varkentin & Annika-Emelie Hirschmann Niemcy
107  Paul David Roth & Valeria Schaffner Szwajcaria
108  Yang Anxu & Wang Han Chiny
108  Antonio Stillante & Siria Campagner Włochy
110  Zsombor Tuboly & Sára Salamon Węgry
111  Mitchell Hayutt & Sophia Levit USA
112  Ismail Hakki Bucak & Pelin Ersurer Turcja
112  David Janzen & Julia Seebacher Niemcy
112  Edgard Kinder & Vanessa Rutz Niemcy
112  Yuriy Radchenko & Yulianna Zhyravetska Ukraina
116  Xiwen Deng & Lok Ching Hui Chiny
116  Sean Doyle & Megan Elliott Irlandia
116  László Richárd Kozák & Dóra Juhász Węgry
119  Samuel Keller & Saule Martinkeviciute Niemcy
119  Arslan Richert & Eveline-Sofie Cuptor Niemcy
119  Ying Wangyu & Wang Wuyue Chiny
119  Tilo Wiese & Jale Zinser Szwajcaria
123  Mihai Iepure & Sophie Kondratenko Niemcy
123  Mikhail Pikulin & April Danija Hoffmeister Szwajcaria
123  Chen Rong Quan & Shiyuan Cheng Chiny
123  Aleksandr Vishnyakov & Mariya Manujlova Rosja
127  Jaakko Viinamaki & Tuuli Tolvanen Finlandia
128  Denis Cherezov & Nigina Koblyakova Rosja
128  Yufeng Wang & Liu Shangyu Chiny
130  Simao Frias & Rita Correia Portugalia
130  Konstantin Literski & Nicole Sokolow Niemcy
132  Siyu Dai & Yinqi Liu Chiny
132  Denis Dewald & Daria Amely Filter Niemcy
134  Jianpeng Huang & Ruoxi Deng Chiny
134  Chen Jiali & Chen Yumeng Chiny
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}