Results from 49. Dance Carousel - Adult D Latin niedziela, 9 kwietnia 2023
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

49. Dance Carousel
Niemcy - Berlin piątek, 7 kwietnia 2023

Adult D Latin niedziela, 9 kwietnia 2023

Finał

1  Mats Tietjen & Anna Altenberg Niemcy
2  Pascal Weiske & Anna Habrich Niemcy
3  Adrian Jürgens & Isabel Pundt Niemcy
4  Felix Mühlmann & Johanna Kreutzer Niemcy
5  Marc Sarembe & Eliza Adelt Niemcy
6  Henry Semler & Janika Kienert Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Damian Kulik & Julia Schwartz Niemcy
7  Saif-Dean Ben Mansour & Danelle Bellusci Niemcy
7  Björn Sobotta & Freia Beermann Niemcy
10  Maximilian Laudon & Kaya Sophie Reichenbach Niemcy
11  Steffen Göing & Arline Maron Niemcy
12  Aleksej Hinze & Vanessa Böhm Niemcy

Ćwierćfinał

13  Julius Geßele & Isabella Huber Niemcy
13  Jonas Henning & Ekaterina Ageeva Niemcy
13  Carl Victor Klingenburg & Jeannette Ebert Niemcy
16  Daniel Holzinger & Julia Broll Niemcy
16  Benjamin Stege & Sarah Jurkscheit Niemcy
18  Sven Kuhlen & Luisa Sophie Knufinke Niemcy
18  Thomas Löw & Julia Dudek Niemcy
18  Kevin Schrapp & Joelle Da Mota Niemcy
21  Marius Breuninger & Lea-Marie Jung Niemcy
21  Moritz Holzhauser & Nadine Brombacher Niemcy
23  Sven Keitel & Jana Knierim Niemcy
23  Duc Dung Nguyen & Miriam Grawe Niemcy

Runda 2 (górne 51)

25  Philipp Heitmann & Neele Neunzig Niemcy
25  Mykola Skyrpan & Natascha Hainbach Niemcy
25  Max Zimmermann & Jeannette Nischan Niemcy
28  Janik Mühe & Franziska Dörries Niemcy
28  Lukas Vadersen & Carina Gielfeldt Niemcy
30  Tom Frömbgen & Nina Brandner Niemcy
30  Kevin Fülle & Franziska Raible Niemcy
30  Jan Hendrik Grobe & Susanne Wittenberger Niemcy
30  Ben Kamphausen & Meret Preuß Niemcy
30  Valentin Kaufmann & Kathleen Neumeyr Niemcy
30  Max Kirchenberger & Friederike Rust Niemcy
30  Steffen Thalmann & Florentine Bochmann Niemcy
37  Sebastian Roos & Evelyn Becher Niemcy
37  Adrian Schell & Malin Kötschau Niemcy
37  Kevin Schilling & Michelle Jäckstein Niemcy
40  Benedikt Brandt & Viktoria Stark Niemcy
40  Philipp Jendrek & Isabelle Degenhardt Niemcy
40  Sergej Sonnemann & Nadine Mierke Niemcy
40  Paul Wehle & Melanie Höschele Niemcy
44  Kevin Clauß & Saskia Büttner Niemcy
44  Phil Jung & Svenja Alessandra Dickel Niemcy
44  Luitpold Stotzem & Silija Burghardt Niemcy
47  Johannes Grün & Lea Weikert Niemcy
47  Julius Krause & Thea Stephan Niemcy
47  Timo Thron & Lisa Maucher Niemcy
50  Tobias Elfert & Belinda Schicks Niemcy
50  Fabian Spieß & Fee Vogelsang Niemcy

Runda 1 (górne 60)

52  Tobias Heinz & Jennifer Rauch Niemcy
52  Gideon Kratzsch & Lucia Bredow Niemcy
52  Pascal Reymann & Anna Franziska Michael Niemcy
52  Josef Rukavicka & Julia Milke Niemcy
56  Anania Antonino & Irene Corlito Niemcy
57  Jan Beuster & Alexa Joeline Krüger Niemcy
57  Elias Moltzen & Alexa De Gruyter Niemcy
57  Leif Rankenburg & Denise Kremser Niemcy
60  Jörn Bartsch & Sabrina Wulff Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}